spotkanie środowiska łódzkiej piłki ręcznej- 5.02.2019 -
Zarząd Łódzkiego Związku Piłki Ręcznej zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem piłki ręcznej w naszym regionie na spotkanie trenerów, sędziów, działaczy klubowych, które odbędzie się 3 marca o godzinie 10.00 w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego "Edukacja i Sport" mieszczącej się w Łodzi przy ul. Brzozowej 5/7.

W ostatnich miesiącach do członków Zarządu wpływało wiele formalnych i nieformalnych skarg, uwag i zastrzeżeń kierowanych przez różne osoby ze środowiska zarówno do działaczy, sędziów jak i trenerów.
W opinii Zarządu sytuacja ta wymaga stworzenie możliwości bezpośredniej wymiany zdań i opinii, możliwości zadania pytań przedstawicielom różnych stron reprezentujących nasze środowisko.
Celem spotkania jest próba wyjaśnienia narastających wątpliwości i wypracowania wspólnych kierunków działań, które mogłyby polepszyć nastroje i wzajemne relacje pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

 skomentuj ten artykuł
dodał:  Marcin Połeć

ŁZPR nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy dodawanych przez użytkowników serwisu.

ŁZPR zastrzega sobie prawo do usunięcia wypowiedzi.

skomentuj artykuł
komentarz
podpis

W przypadku wpisywania komentarzy niezgodnych z netykietą Internetu bądź umieszczania reklam
Twój adres IP będzie zablokowany - wejście na stronę z kompuetra będzie niemożliwe.

Twój adres IP to: 54.167.47.248

Dostawcą internetu jest: n/a

Korzystasz z przeglądarki: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl