tragiczna śmierć zawodnika Piotrowianina- 4.03.2019 -
Ostatnie pożegnanie Dawida Jakubowskiego odbędzie się w czwartek (7 marca) o 14:00 w kościele pod wezwaniem Świętego Mikołaja w Żarnowie (powiat opoczyński) przy ulicy Szkolnej 12. Po mszy świętej odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu.

W tragicznym wypadku samochodowym zginął 18-letni Dawid Jakubowski, obrotowy MKS-u Piotrkowianin Piotrków Trybunalski i reprezentant Polski juniorów w piłce ręcznej. Z ustaleń policji wynika, że samochód, którym jechał zawodnik wpadł do rzeki.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Jacentów w gminie Radoszyce (woj. świętokrzyskie). Z ustaleń policji wynika, że samochód, którym jechał sportowiec z niewiadomych przyczyn zjechał ze skarpy, dachował i wpadł do rzeki Czarnej. 18-latka nie udało się uratować.

Dawid Jakubowski był wychowankiem KSSPR Końskie, obrotowym, przed tym sezonem przeszedł do występującego w PGNiG Superlidze Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Był reprezentantem Polski juniorów, wziął udział w ME 2018. 18-latek uznawany był za jednego z najbardziej utalentowanych polskich szczypiornistów młodego pokolenia.

Wyrazy współczucia dla Rodziny, bliskich, znajomych. skomentuj ten artykuł
dodał:  Marcin Połeć

ŁZPR nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy dodawanych przez użytkowników serwisu.

ŁZPR zastrzega sobie prawo do usunięcia wypowiedzi.

skomentuj artykuł
komentarz
podpis

W przypadku wpisywania komentarzy niezgodnych z netykietą Internetu bądź umieszczania reklam
Twój adres IP będzie zablokowany - wejście na stronę z kompuetra będzie niemożliwe.

Twój adres IP to: 54.167.47.248

Dostawcą internetu jest: n/a

Korzystasz z przeglądarki: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl