pięć piłek- 30.05.2019 -
Łódzki Związek Piłki Ręcznej w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje zajęcia sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych łodzian pn: PIĘĆ PIŁEK.
Adresatami zadania są uczniowie klas piątych w roku szkolnym 2018/2019, a szóstych w roku 2019/2020 z wybranych pięciu łódzkich szkół podstawowych.
Łącznie projektem zostanie objętych około 100 dzieci (dziewczynek i chłopców), po 20 z każdej ze szkół. Wszystkie dzieci wezmą udział w cyklicznych, odbywających się dwukrotnie w jednym tygodniu zajęciach lekcyjno-treningowych z zakresu elementów proponowanych w ofercie zespołowych gier sportowych prowadzonych przez okres 10-ciu tygodni.
W wieńczących ten cykl zajęć turnieju finałowym i spotkaniu z osobowościami ćwiczonych w projekcie dyscyplinach sportu uczestniczyć będzie 75 dzieci (po 15 z każdej ze szkół).  skomentuj ten artykuł
dodał:  Marcin Połeć

ŁZPR nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy dodawanych przez użytkowników serwisu.

ŁZPR zastrzega sobie prawo do usunięcia wypowiedzi.

skomentuj artykuł
komentarz
podpis

W przypadku wpisywania komentarzy niezgodnych z netykietą Internetu bądź umieszczania reklam
Twój adres IP będzie zablokowany - wejście na stronę z kompuetra będzie niemożliwe.

Twój adres IP to: 18.204.227.117

Dostawcą internetu jest: n/a

Korzystasz z przeglądarki: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl