W dniach 9-12 lipca w Łodzi odbywać sie będzie Ogółnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
W zawodach uczestniczyć będzie 16 reprezentacji wojewódzkich z całej Polski.
Zawody odbywać się będą w hali Uczniowskiego Klubu Sportowego Anilana przy ul. Sobolowej 1 oraz Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego.
Ceremonia otwarcia odbędzie sie 9 lipca o godz. 9:00 w hali CWFiS Uniwersytetu Łódzkiego.
Mecze finałowe odbywać się będą 12 lipca w hali UKS Anilana -  początek o godz. 9:00, bezpośrednio po meczu o I miejsce odbędzie się Zakończenie (planowane na godz. 16:00).

Transmisja z meczy będzie dostępna w internecie pod adresem http://imprezylive.pl/?p=7301

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej.

HARMONOGRAM MECZY

 czwartek (09.07.2015 r) - ELIMINACJA GRUPOWE
godz.
mecz
 hala CWFiS UŁ wynik
 
        
 10:00 OOM 1
Mazowieckie
-
Lubuskie
 24:12
(12:8)
 11:15 OOM 2Zachodniopomorskie
-Podlaskie
 10:20(5:6)
 12:30 OOM 3 Świętokrzyskie-Małopolskie
 20:20(7:8)
 13:45 OOM 4 Lubelskie-Podkarpackie
 25:19(12:8)

 15:45

 OOM 9Lubuskie
-Zachodniopomorskie
 23:16(8:5)
 17:00 OOM 10 Podlaskie-Mazowieckie
 15:18(6:13)
 18:15 OOM 11 Małopolskie-Lubelskie
 27:15(14:4)
 19:30 OOM 12Podkarpackie
-Świętokrzyskie
 17:21(10:7)
        
 godz. mecz hala UKS Anilana
  wynik 
 10:00 OOM 5
Pomorskie
-
Opolskie
 17:22(9:10)
 11:15
 OOM 6 Wielkopolskie-Warmińsko-Mazurskie
 19:15(8:6)
 12:30
 OOM 7 Dolnośląskie-Kujawsko-Pomorskie
 14:14(6:5)
 13:45 OOM 8 Śląskie-Łódzkie
 29:20(17:10)
 15:45
 OOM 13 Opolskie-Wielkopolskie
 22:18(10:7)
 17:00 OOM 14 Warmińsko-Mazurskie-Pomorskie
 14:18(8:7)
 18:15 OOM 15 Kujawsko-Pomorskie-Śląskie
 20:28
(9:15)
 19:30 OOM 16 Łódzkie-Dolnośląskie
 18:19(6:9)


 piątek (10.07.2015 r) - ELIMINACJA GRUPOWE
 godz.
mecz
 hala CWFiS UŁ wynik
 
 10:00
 OOM 17 Lubuskie-
Podlaskie
 22:17
(9:8)
 11:15
 OOM 18 Mazowieckie-
Zachodniopomorskie
 33:10
(16:5)
 12:30 OOM 19 Małopolskie-
Podkarpackie
 30:9
(17:3)
 13:45 OOM 20 Świętokrzyskie-
Lubelskie
 17:17
(8:8)
        
 godz. meczhala UKS Anilana
 wynik
 
 10:00 OOM 21 Opolskie-
Warmińsko-Mazurskie
 19:17
(11:10)
 11:15 OOM 22 Pomorskie-
Wielkopolskie
 20:20
(8:9)
 12:30 OOM 23 Kujawsko-Pomorskie-
Łódzkie
 15:27
(7:12)
 13:45 OOM 24 Dolnośląskie-
Śląskie
 22:11
(12:3)

 

 piątek (10.07.2015 r) - ĆWIERĆFINAŁY
 godz. mecz hala CWFiS UŁ  wynik
 
 18:15 OOM 25 Mazowieckie-
Świętokrzyskie
 20:22
(12:7)
 19:30 OOM 26 Małopolskie-
Lubuskie
 31:12(17:10)
        
 godz. mecz hala UKS Anilana  wynik 
 18:15 OOM 27Opolskie
-
Śląskie
 25:18(15:4)
 19:30 OOM 28 Dolnośląskie-
Wielkopolskie 21:20(9:11)

 

sobota (11.07.2015 r) - PÓŁFINAŁY
 godz. meczhala UKS Anilana
 wynik
 
 10:45 OOM 29 Mazowieckie-
Śląskie
 36:35
(11:12) 
 12:30 OOM 30Lubuskie-
Wielkopolskie
 21:25
(12:15) 
 14:15 OOM 31 Świętokrzyskie-
Opolskie
 22:25
(13:11) 
 16:00 OOM 32 Małopolskie-
Dolnośląskie
 24:23
(12:9) 

 

 niedziela (12.07.2015 r) - FINAŁY
 godz. mecz hala UKS Anilana wynik
 
   mecz o VII miejsce
   

 9:00

 OOM 33Śląskie
-
Lubuskie
 25:18
(12:7)
   mecz o V miejsce
   
 10:45 OOM 34 Mazowieckie-
Wielkopolskie
 20:26
(15:13)
   mecz o III miejsce
   
 12:30 OOM 35Świętokrzyskie
-
Dolnośląskie
 25:26
(14:7)
   mecz o I miejsce
   
 14:15 OOM 36 Opolskie-
Małopolskie
 20:26
(8:13)
   administracja   mapa strony   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies do prawidłowego działania! ©2015 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl