I Liga Kobiet Grupa A(K): MTS Kwidzyn
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MTS Kwidzyn | MKS AZS UMCS Lublin 23.11.2019
14:30
28:19
(15:14)
SPR Sambor Tczew | MTS Kwidzyn 01.10.2019
19:00
38:26
(17:10)
MTS Kwidzyn | KS Kościerzyna 05.10.2019
14:00
26:36
(13:14)
ChKS PŁ | MTS Kwidzyn 13.10.2019
15:00
22:29
(11:15)
MTS Kwidzyn | SMS ZPRP I Płock 19.10.2019
16:00
31:28
(13:14)
AZS-AWF Warszawa | MTS Kwidzyn 26.10.2019
17:30
30:25
(13:12)
MTS Kwidzyn | MMKS Jutrzenka Płock 20.11.2019
19:30
25:30
(13:17)
AZS Uniwersytet Warszawski | MTS Kwidzyn 13.11.2019
18:30
28:31
(17:16)
MTS Kwidzyn | WKPR Wesoła Warszawa 01.12.2019
14:00
27:24
(11:12)
MKS Karczew | MTS Kwidzyn 07.12.2019
17:30
25:29
(14:17)
MTS Kwidzyn | SMS ZPRP II Płock 04.12.2019
19:00
23:32
(13:15)
UKS Varsovia Warszawa | MTS Kwidzyn 14.12.2019
17:30
47:29
(19:14)
MKS AZS UMCS Lublin | MTS Kwidzyn 04.01.2020
15:00
28:27
(12:14)
MTS Kwidzyn | SPR Sambor Tczew 14.01.2020
19:00
21:35
(11:19)
KS Kościerzyna | MTS Kwidzyn 18.01.2020
15:00
36:36
(17:17)
MTS Kwidzyn | ChKS PŁ 02.02.2020
15:00
29:24
(15:12)
SMS ZPRP I Płock | MTS Kwidzyn 29.01.2020
15:30
35:32
(14:18)
MTS Kwidzyn | AZS-AWF Warszawa 28.02.2020
19:00
27:29
(12:15)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR Sambor Tczew 48 18 16 2 0 0 576:410
2 UKS Varsovia Warszawa 47 18 16 2 1 0 645:431
3 KS Kościerzyna 46 18 15 3 0 1 631:464
4 MMKS Jutrzenka Płock 39 17 13 4 0 0 509:470
5 SMS ZPRP II Płock 34 17 11 6 0 1 515:427
6 AZS-AWF Warszawa 33 17 11 6 0 0 483:467
7 MTS Kwidzyn 23 18 8 10 1 0 501:546
8 MKS AZS UMCS Lublin 19 17 6 11 0 1 434:462
9 WKPR Wesoła Warszawa 18 18 6 12 0 0 446:487
10 SMS ZPRP I Płock 15 17 5 12 0 0 472:521
11 ChKS PŁ 12 18 4 14 0 0 403:524
12 MKS Karczew 11 18 4 14 1 0 432:520
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 19 0 19 0 0 400:718
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
98 BOROWSKA Dominika Obrotowy
14 BORYŃ Milena Rozgrywający
14 CZAPIEWSKA Martyna Rozgrywający
36 DOMKA Laura Rozgrywający
89 DREWNIK Patrycja Skrzydłowy
32 GAURA Wiktoria Skrzydłowy
6 GIMIŃSKA Dominika Obrotowy
3 GUZIEWICZ Sandra Rozgrywający
67 JEŻOWSKA Maria Rozgrywający
7 JEŻOWSKA Zofia Rozgrywający
27 KACZMAREK Milena Skrzydłowy
15 KAMIENIECKA Natalia Rozgrywający
16 KOBYŁKO Karolina Bramkarz
7 KOSSAKOWSKA Julia Rozgrywający
77 KUBIAK Julia Skrzydłowy
33 KUPC Julia Rozgrywający
99 MARKAVA Natallia Bramkarz
6 MILEWSKA Laura Skrzydłowy
7 MYŚCICH Marta Skrzydłowy
10 NOWICKA Małgorzata Obrotowy
20 PIETRASIK Barbara Rozgrywający
13 SZOSTAK Oliwia Skrzydłowy
22 SZYMAŃSKA Aleksandra Obrotowy
21 SZYNKARUK Dominika Rozgrywający
11 TRZASKA Katarzyna Rozgrywający
99 WASILEWSKA Alicja Bramkarz
77 WEILAND Weronika Skrzydłowy
25 WENDERSKA Inez Rozgrywający
28 ZIMOCH Andżelika Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl