PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Torus Wybrzeże Gdańsk
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Torus Wybrzeże Gdańsk | KS SPR Chrobry Głogów 01.09.2019
16:00
26:33
(11:17)
Azoty-Puławy | Torus Wybrzeże Gdańsk 07.09.2019
18:00
32:24
(20:11)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 15.09.2019
19:00
29:23
(18:14)
SPR Stal Mielec | Torus Wybrzeże Gdańsk 21.09.2019
19:15
23:27
(13:11)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 25.09.2019
18:00
31:27
(14:13)
NMC Górnik Zabrze | Torus Wybrzeże Gdańsk 30.09.2019
18:00
29:20
(13:8)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 12.10.2019
19:15
26:34
(14:19)
PGE VIVE Kielce | Torus Wybrzeże Gdańsk 15.10.2019
18:30
38:24
(19:13)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 02.11.2019
17:00
20:27
(9:14)
ORLEN Wisła Płock | Torus Wybrzeże Gdańsk 05.11.2019
18:00
34:20
(17:6)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Grupa Azoty Tarnów 17.11.2019
13:00
25:22
(11:12)
Torus Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 23.11.2019
13:00
26:22
(11:11)
MKS Zagłębie Lubin | Torus Wybrzeże Gdańsk 27.11.2019
18:00
 
 
KS SPR Chrobry Głogów | Torus Wybrzeże Gdańsk 04.12.2019
18:00
29:29
(10:13)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Azoty-Puławy 07.12.2019
13:00
25:26
(13:12)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Torus Wybrzeże Gdańsk 11.12.2019
18:30
32:29
(17:15)
Torus Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.12.2019
17:00
19:24
(8:12)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Torus Wybrzeże Gdańsk 29.01.2020
18:30
29:28
(10:13)
Torus Wybrzeże Gdańsk | NMC Górnik Zabrze 01.02.2020
17:00
27:32
(14:15)
Gwardia Opole | Torus Wybrzeże Gdańsk 05.02.2020
19:00
28:22
(15:14)
Torus Wybrzeże Gdańsk | PGE VIVE Kielce 11.02.2020
18:00
17:27
(11:9)
Energa MKS Kalisz | Torus Wybrzeże Gdańsk 22.02.2020
20:30
26:23
(14:9)
Torus Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 03.03.2020
18:00
19:32
(13:15)
Grupa Azoty Tarnów | Torus Wybrzeże Gdańsk 06.03.2020
18:00
31:34
(17:15)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 72 25 24 1 0 0 916:608
2 ORLEN Wisła Płock 69 24 23 1 0 0 715:516
3 NMC Górnik Zabrze 57 24 19 5 1 1 699:614
4 Azoty-Puławy 50 25 16 9 0 2 761:673
5 Gwardia Opole 37 24 13 11 2 0 647:675
6 Energa MKS Kalisz 33 24 11 13 1 1 611:658
7 MKS Zagłębie Lubin 32 24 11 13 1 0 633:683
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 24 10 14 0 1 634:677
9 KS SPR Chrobry Głogów 29 24 9 15 1 3 659:702
10 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23 24 8 16 1 0 646:687
11 MMTS Kwidzyn 21 24 7 17 0 0 609:694
12 SPR Stal Mielec 20 24 7 17 1 0 592:697
13 Torus Wybrzeże Gdańsk 20 24 7 17 1 0 589:684
14 Grupa Azoty Tarnów 13 24 4 20 1 2 573:716
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
44 ADAMCZYK Kamil Rozgrywający
14 BEDNAREK Michał Rozgrywający
12 CHMIELIŃSKI Artur Bramkarz
77 DIDYK Damian Rozgrywający
9 FRAŃCZAK Michał Skrzydłowy
68 GAJEK Ksawery Rozgrywający
8 GĄDEK Krzysztof Rozgrywający
75 JANIKOWSKI Kelian Obrotowy
1 KIEPULSKI Paweł Bramkarz
24 KOMARZEWSKI Krzysztof Rozgrywający
35 MALINSKI Paweł Obrotowy
23 MORYŃ Jakub Rozgrywający
5 OLIVEIRA Ramon Rozgrywający
21 PAPAJ Piotr Skrzydłowy
7 PIECZONKA Patryk Rozgrywający
4 POWARZYŃSKI Jakub Rozgrywający
20 PRYMLEWICZ Wojciech Skrzydłowy
6 SADOWSKI Artur Rozgrywający
33 SALACZ Paweł Obrotowy
2 SUCHOWICZ Sebastian Bramkarz
17 SULEJ Jacek Rozgrywający
16 WITKOWSKI Przemysław Bramkarz
99 WODZIŃSKI Dawid Bramkarz
29 WRÓBEL Mateusz Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl