I Liga Mężczyzn Grupa B(M): PKM Zachód AZS UZ
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
WKS Grunwald Poznań | PKM Zachód AZS UZ 21.09.2019
18:00
27:26
(18:11)
PKM Zachód AZS UZ | MKS Wieluń 26.09.2019
19:00
23:28
(11:13)
SPR Bór Oborniki Śląskie | PKM Zachód AZS UZ 05.10.2019
19:00
28:29
(11:12)
WKS Śląsk Forza Wrocław | PKM Zachód AZS UZ 12.10.2019
16:00
27:22
(15:11)
PKM Zachód AZS UZ | MKS Real-Astromal Leszno 19.10.2019
18:00
26:19
(12:10)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | PKM Zachód AZS UZ 31.10.2019
19:00
31:32
(16:11)
PKM Zachód AZS UZ | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.11.2019
18:00
22:25
(10:11)
Anilana Łódź | PKM Zachód AZS UZ 16.11.2019
20:00
37:38
(15:19)
PKM Zachód AZS UZ | KS Stal Gorzów 23.11.2019
19:00
27:31
(15:16)
UKS Olimp Grodków | PKM Zachód AZS UZ 30.11.2019
18:00
29:29
(15:14)
PKM Zachód AZS UZ | MSPR Siódemka Miedź Legnica 11.12.2019
20:00
28:37
(12:18)
PKM Zachód AZS UZ | WKS Grunwald Poznań 09.02.2020
17:00
24:30
(14:13)
MKS Wieluń | PKM Zachód AZS UZ 15.02.2020
16:00
26:22
(12:11)
PKM Zachód AZS UZ | SPR Bór Oborniki Śląskie 22.02.2020
18:00
35:32
(17:19)
PKM Zachód AZS UZ | WKS Śląsk Forza Wrocław 29.02.2020
16:00
22:23
(13:9)
MKS Real-Astromal Leszno | PKM Zachód AZS UZ 07.03.2020
17:00
30:23
(14:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
18 FRANASZEK Adrian Rozgrywający
GADAJ Piotr Rozgrywający
4 GOŁĘBIOWSKI Szymon Skrzydłowy
1 GÓRAL Robert Obrotowy
2 GÓRECKI Oskar Rozgrywający
6 HARASYMEK Alan Skrzydłowy
25 JASIŃSKI Jędrzej Rozgrywający
16 KACZMAREK Piotr Bramkarz
20 KIERSNOWSKI Kacper Skrzydłowy
KOCISZEWSKI Cyprian Skrzydłowy
11 KUREK Filip Rozgrywający
22 KWIATKOWSKI Marek Bramkarz
6 MICHALSKI Kacper Rozgrywający
13 MIESZKIAN Daniel Rozgrywający
17 NALEŻYTY Maciej Rozgrywający
12 PAWLISZ Michał Bramkarz
10 PIRÓG Piotr Rozgrywający
3 STELMASIK Grzegorz Obrotowy
26 SZARŁOWICZ Adam Obrotowy
7 WIĘDŁOCHA Bartosz Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl