PGNiG Superliga Kobiet(K): EUROBUD JKS Jarosław
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Metraco Zagłębie Lubin | EUROBUD JKS Jarosław 09.10.2019
18:30
33:26
(20:13)
EUROBUD JKS Jarosław | Młyny Stoisław Koszalin 14.09.2019
19:00
25:24
(14:12)
KPR Ruch Chorzów | EUROBUD JKS Jarosław 18.09.2019
18:00
20:29
(9:15)
EUROBUD JKS Jarosław | EKS Start Elbląg 05.10.2019
19:30
29:29
(13:14)
MKS Perła Lublin | EUROBUD JKS Jarosław 15.10.2019
18:00
30:25
(15:11)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EUROBUD JKS Jarosław 23.10.2019
18:00
25:21
(15:9)
EUROBUD JKS Jarosław | KPR Gminy Kobierzyce 26.10.2019
19:30
28:31
(15:13)
EUROBUD JKS Jarosław | Metraco Zagłębie Lubin 02.11.2019
18:00
25:23
(15:12)
Młyny Stoisław Koszalin | EUROBUD JKS Jarosław 09.11.2019
18:00
29:29
(17:15)
EUROBUD JKS Jarosław | KPR Ruch Chorzów 16.11.2019
18:00
36:29
(17:17)
EKS Start Elbląg | EUROBUD JKS Jarosław 05.01.2020
19:00
28:33
(14:15)
EUROBUD JKS Jarosław | MKS Perła Lublin 08.01.2020
18:00
29:29
(14:18)
EUROBUD JKS Jarosław | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 18.01.2020
18:00
26:32
(12:16)
KPR Gminy Kobierzyce | EUROBUD JKS Jarosław 25.01.2020
17:00
 
 
Metraco Zagłębie Lubin | EUROBUD JKS Jarosław 31.01.2020
18:00
33:25
(15:12)
EUROBUD JKS Jarosław | Młyny Stoisław Koszalin 08.02.2020
19:30
35:28
(17:13)
KPR Ruch Chorzów | EUROBUD JKS Jarosław 16.02.2020
17:00
30:35
(16:15)
EUROBUD JKS Jarosław | EKS Start Elbląg 23.02.2020
19:00
29:30
(17:14)
MKS Perła Lublin | EUROBUD JKS Jarosław 27.02.2020
18:00
32:23
(14:10)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EUROBUD JKS Jarosław 07.03.2020
17:00
26:24
(12:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS Perła Lublin 53 20 18 2 1 0 573:453
2 Metraco Zagłębie Lubin 49 20 17 3 2 0 562:466
3 KPR Gminy Kobierzyce 39 20 13 7 0 0 532:498
4 Młyny Stoisław Koszalin 28 20 8 12 0 4 527:502
5 EUROBUD JKS Jarosław 26 20 9 11 2 1 563:579
6 EKS Start Elbląg 25 20 8 12 0 1 526:559
7 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 14 20 5 15 1 0 447:551
8 KPR Ruch Chorzów 6 20 2 18 0 0 489:611
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
84 BACKIEL Marta Bramkarz
3 BALSAM Magda Skrzydłowy
31 BIEŃKOWSKA Patrycja Skrzydłowy
7 DONETS Olesia Skrzydłowy
6 KOZDROWICZ Olga Skrzydłowy
81 KOZIMUR Katarzyna Rozgrywający
16 KULPA Dagmara Bramkarz
9 LUBERECKA Angelika Skrzydłowy
22 MUSAKOVA Annamaria Bramkarz
2 NOVAIS BANCILON Moniky Rozgrywający
23 PIETRAS Julia Skrzydłowy
11 RYGIEL Aleksandra Skrzydłowy
26 STRÓZIK Kinga Obrotowy
18 STRZĘBAŁA Sylwia Obrotowy
12 SZCZUREK Karolina Bramkarz
74 SZYMBORSKA Aleksandra Skrzydłowy
69 SZYMBORSKA Amanda Rozgrywający
14 TURKALO Natalya Rozgrywający
13 WICIŃSKA Iga Rozgrywający
10 WOJTASZEK Paula Skrzydłowy
27 ŻUKOWSKA Martyna Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl