I Liga Mężczyzn Grupa B(M): WKS Śląsk Forza Wrocław
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Anilana Łódź | WKS Śląsk Forza Wrocław 21.09.2019
18:00
0:10
(:)
WKS Śląsk Forza Wrocław | SPR Bór Oborniki Śląskie 29.09.2019
16:00
33:27
(13:14)
KS Stal Gorzów | WKS Śląsk Forza Wrocław 05.10.2019
16:00
23:22
(11:14)
WKS Śląsk Forza Wrocław | PKM Zachód AZS UZ 12.10.2019
16:00
27:22
(15:11)
UKS Olimp Grodków | WKS Śląsk Forza Wrocław 19.10.2019
18:00
22:29
(10:15)
WKS Śląsk Forza Wrocław | MKS Real-Astromal Leszno 26.10.2019
15:00
25:22
(10:12)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | WKS Śląsk Forza Wrocław 09.11.2019
15:00
25:26
(8:14)
WKS Śląsk Forza Wrocław | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 16.11.2019
18:00
23:24
(11:12)
WKS Grunwald Poznań | WKS Śląsk Forza Wrocław 23.11.2019
18:00
25:23
(15:13)
WKS Śląsk Forza Wrocław | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.11.2019
17:30
27:29
(11:15)
MKS Wieluń | WKS Śląsk Forza Wrocław 07.12.2019
18:00
23:23
(17:11)
WKS Śląsk Forza Wrocław | Anilana Łódź 08.02.2020
17:00
34:28
(14:12)
WKS Śląsk Forza Wrocław | KS Stal Gorzów 22.02.2020
17:00
29:29
(15:15)
PKM Zachód AZS UZ | WKS Śląsk Forza Wrocław 29.02.2020
16:00
22:23
(13:9)
WKS Śląsk Forza Wrocław | UKS Olimp Grodków 08.03.2020
13:30
30:21
(15:7)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
41 BORSZOWSKI Przemysław Skrzydłowy
11 BURZYŃSKI Piotr Skrzydłowy
13 CEGŁOWSKI Konrad Obrotowy
97 GALLE Dawid Bramkarz
35 HERUDZIŃSKI Kamil Obrotowy
24 KOŁODZIEJCZYK Tomasz Obrotowy
9 KOPROWSKI Bartłomiej Rozgrywający
17 MACIEJEWSKI Maciej Rozgrywający
7 MARCINIAK Marcel Skrzydłowy
8 MARKIEWICZ Bartosz Skrzydłowy
28 MASSOPUST Piotr Obrotowy
14 MISTAK Filip Skrzydłowy
12 MŁOCZYŃSKI Marcin Bramkarz
21 PALICA Łukasz Rozgrywający
1 PRUS Adrian Bramkarz
23 TKACZYK Daniel Rozgrywający
33 UNGIER Marcel Rozgrywający
56 WIEWIÓRSKI Michał Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl