I Liga Mężczyzn Grupa B(M): MSPR Siódemka Miedź Legnica
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Real-Astromal Leszno 18.09.2019
19:00
30:25
(14:14)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 28.09.2019
18:00
23:30
(14:15)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 05.10.2019
18:00
33:25
(19:16)
Anilana Łódź | MSPR Siódemka Miedź Legnica 12.10.2019
18:00
24:25
(12:14)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Stal Gorzów 19.10.2019
18:00
24:27
(12:15)
UKS Olimp Grodków | MSPR Siódemka Miedź Legnica 02.11.2019
18:00
23:23
(15:12)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | WKS Śląsk Forza Wrocław 09.11.2019
15:00
25:26
(8:14)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | WKS Grunwald Poznań 16.11.2019
18:00
30:30
(13:14)
MKS Wieluń | MSPR Siódemka Miedź Legnica 21.11.2019
19:30
25:25
(11:11)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | SPR Bór Oborniki Śląskie 28.11.2019
19:30
40:23
(22:10)
PKM Zachód AZS UZ | MSPR Siódemka Miedź Legnica 11.12.2019
20:00
28:37
(12:18)
MKS Real-Astromal Leszno | MSPR Siódemka Miedź Legnica 08.02.2020
18:00
27:33
(14:13)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 15.02.2020
18:00
36:28
(15:13)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MSPR Siódemka Miedź Legnica 22.02.2020
18:00
30:32
(14:13)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | Anilana Łódź 29.02.2020
18:00
30:28
(12:12)
KS Stal Gorzów | MSPR Siódemka Miedź Legnica 07.03.2020
16:00
30:27
(18:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
14 BOGUDZIŃSKI Kacper Rozgrywający
12 DEKARZ Dawid Bramkarz
23 DROZDALSKI Mateusz Rozgrywający
18 DZIDO Sebastian Bramkarz
11 JAŚKOWSKI Marcin Rozgrywający
20 KLIMASZEWSKI Michał Obrotowy
8 KOWALIK Michał Obrotowy
3 MAJEWSKI Kacper Skrzydłowy
1 MAZUR Łukasz Bramkarz
33 MOSIOŁEK Kamil Rozgrywający
55 NOWOSIELSKI Dominik Rozgrywający
4 PACEK Szymon Rozgrywający
35 PATEREK Paweł Skrzydłowy
17 PIWKO Paweł Skrzydłowy
7 PŁACZEK Mateusz Obrotowy
5 PRZYBYLAK Michał Rozgrywający
13 SKRABANIA Adam Skrzydłowy
16 STACHURSKI Adrian Bramkarz
27 STYRCZ Wojciech Skrzydłowy
10 SZCZEPANEK Kornel Rozgrywający
26 WYCHOWANIEC Mateusz Skrzydłowy
9 ZAJĄC Michał Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl