PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Energa MKS Kalisz
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Energa MKS Kalisz | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 01.09.2019
17:30
27:26
(15:12)
SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 07.09.2019
18:00
29:30
(14:15)
Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 15.09.2019
17:30
26:29
(15:14)
NMC Górnik Zabrze | Energa MKS Kalisz 21.09.2019
18:00
 
 
Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 28.09.2019
19:45
25:27
(16:12)
PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 05.10.2019
16:00
38:16
(19:8)
Energa MKS Kalisz | Grupa Azoty Tarnów 12.10.2019
16:00
33:28
(16:13)
Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 16.10.2019
18:30
23:26
(10:11)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 02.11.2019
17:00
20:27
(9:14)
Energa MKS Kalisz | MMTS Kwidzyn 08.11.2019
18:00
27:23
(12:8)
MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 16.11.2019
18:00
27:36
(15:15)
Energa MKS Kalisz | KS SPR Chrobry Głogów 21.11.2019
19:30
31:26
(19:8)
Azoty-Puławy | Energa MKS Kalisz 30.11.2019
17:00
37:27
(15:13)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa MKS Kalisz 04.12.2019
18:30
23:26
(7:14)
Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 07.12.2019
18:30
26:20
(8:12)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 11.12.2019
18:00
22:19
(11:10)
Energa MKS Kalisz | NMC Górnik Zabrze 13.12.2019
19:00
17:28
(7:16)
Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 29.01.2020
19:00
26:26
(17:14)
Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 01.02.2020
18:30
22:42
(10:24)
Grupa Azoty Tarnów | Energa MKS Kalisz 08.02.2020
13:00
21:21
(8:9)
ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 14.02.2020
18:00
30:23
(17:13)
Energa MKS Kalisz | Torus Wybrzeże Gdańsk 22.02.2020
20:30
26:23
(14:9)
MMTS Kwidzyn | Energa MKS Kalisz 29.02.2020
17:00
29:27
(14:15)
Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 08.03.2020
18:00
27:30
(27:30)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 72 25 24 1 0 0 916:608
2 ORLEN Wisła Płock 69 24 23 1 0 0 715:516
3 NMC Górnik Zabrze 57 24 19 5 1 1 699:614
4 Azoty-Puławy 50 25 16 9 0 2 761:673
5 Gwardia Opole 37 24 13 11 2 0 647:675
6 Energa MKS Kalisz 33 24 11 13 1 1 611:658
7 MKS Zagłębie Lubin 32 24 11 13 1 0 633:683
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 24 10 14 0 1 634:677
9 KS SPR Chrobry Głogów 29 24 9 15 1 3 659:702
10 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23 24 8 16 1 0 646:687
11 MMTS Kwidzyn 21 24 7 17 0 0 609:694
12 SPR Stal Mielec 20 24 7 17 1 0 592:697
13 Torus Wybrzeże Gdańsk 20 24 7 17 1 0 589:684
14 Grupa Azoty Tarnów 13 24 4 20 1 2 573:716
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
95 ADAMSKI Kamil Rozgrywający
26 BŁASZCZYK Wojciech Rozgrywający
5 BOŻEK Artur Rozgrywający
13 DREJ Michał Skrzydłowy
3 GALEWSKI Arkadiusz Rozgrywający
7 GĄSIOREK Paweł Skrzydłowy
9 KAMYSZEK Robert Rozgrywający
14 KLOPSTEG Artur Skrzydłowy
38 KNIAZEU Kiryl Rozgrywający
80 KOBUSIŃSKI Łukasz Obrotowy
1 KREKORA Mikołaj Bramkarz
44 KRYTSKI Dzianis Obrotowy
2 KWIATKOWSKI Zbigniew Obrotowy
12 LILJESTRAND Casper Bramkarz
33 MALIAREVYCH Mykola Skrzydłowy
15 MISIEJUK Krzysztof Obrotowy
23 PILITOWSKI Konrad Rozgrywający
24 PILITOWSKI Maciej Rozgrywający
8 PRZYBYŁ Maciej Rozgrywający
11 RASZEWSKI Paweł Skrzydłowy
22 SZPERA Marek Rozgrywający
16 ZAKRETA Łukasz Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl