PGNiG Superliga Mężczyzn(M): ORLEN Wisła Płock
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
ORLEN Wisła Płock | Azoty-Puławy 30.08.2019
18:00
25:17
(10:7)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | ORLEN Wisła Płock 07.09.2019
18:00
24:33
(12:20)
ORLEN Wisła Płock | SPR Stal Mielec 10.09.2019
18:00
38:22
(17:10)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 17.09.2019
18:30
23:28
(12:13)
ORLEN Wisła Płock | NMC Górnik Zabrze 24.09.2019
18:15
25:20
(14:8)
Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 05.10.2019
13:00
23:28
(9:14)
ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 09.10.2019
18:00
27:26
(14:12)
Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 16.10.2019
18:30
23:26
(10:11)
ORLEN Wisła Płock | Grupa Azoty Tarnów 02.11.2019
18:00
33:14
(15:7)
ORLEN Wisła Płock | Torus Wybrzeże Gdańsk 05.11.2019
18:00
34:20
(17:6)
MMTS Kwidzyn | ORLEN Wisła Płock 13.11.2019
18:00
19:25
(7:14)
ORLEN Wisła Płock | MKS Zagłębie Lubin 19.11.2019
18:00
28:22
(16:10)
KS SPR Chrobry Głogów | ORLEN Wisła Płock 30.11.2019
20:00
23:42
(12:24)
Azoty-Puławy | ORLEN Wisła Płock 03.12.2019
18:15
20:24
(9:13)
ORLEN Wisła Płock | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 08.12.2019
18:30
35:22
(19:12)
SPR Stal Mielec | ORLEN Wisła Płock 11.12.2019
18:30
22:36
(13:19)
ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.12.2019
18:00
26:25
(13:13)
NMC Górnik Zabrze | ORLEN Wisła Płock 29.01.2020
17:00
23:24
(11:12)
ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 01.02.2020
13:00
26:20
(11:12)
PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 04.02.2020
18:30
29:20
(15:7)
ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 14.02.2020
18:00
30:23
(17:13)
Grupa Azoty Tarnów | ORLEN Wisła Płock 17.02.2020
18:30
16:33
(7:15)
Torus Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 03.03.2020
18:00
19:32
(13:15)
ORLEN Wisła Płock | MMTS Kwidzyn 07.03.2020
18:00
37:21
(18:14)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 72 25 24 1 0 0 916:608
2 ORLEN Wisła Płock 69 24 23 1 0 0 715:516
3 NMC Górnik Zabrze 57 24 19 5 1 1 699:614
4 Azoty-Puławy 50 25 16 9 0 2 761:673
5 Gwardia Opole 37 24 13 11 2 0 647:675
6 Energa MKS Kalisz 33 24 11 13 1 1 611:658
7 MKS Zagłębie Lubin 32 24 11 13 1 0 633:683
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 24 10 14 0 1 634:677
9 KS SPR Chrobry Głogów 29 24 9 15 1 3 659:702
10 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23 24 8 16 1 0 646:687
11 MMTS Kwidzyn 21 24 7 17 0 0 609:694
12 SPR Stal Mielec 20 24 7 17 1 0 592:697
13 Torus Wybrzeże Gdańsk 20 24 7 17 1 0 589:684
14 Grupa Azoty Tarnów 13 24 4 20 1 2 573:716
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
44 CZAPLIŃSKI Mikołaj Skrzydłowy
3 DASZEK Michał Skrzydłowy
17 GÓRALSKI Mateusz Skrzydłowy
35 IGROPULO Konstantin Rozgrywający
77 JANKOWSKI Wiktor Obrotowy
38 KOWALSKI Paweł Rozgrywający
27 KOZŁOWSKI Jakub Bramkarz
26 KRAJEWSKI Przemysław Skrzydłowy
11 MATULIC Jerko Skrzydłowy
23 MIERZWICKI Dominik Skrzydłowy
34 MIHIĆ Lovro Skrzydłowy
50 MINDEGHIA Niko Rozgrywający
55 MLAKAR Ziga Rozgrywający
1 MORAWSKI Adam Bramkarz
18 PIECHOWSKI Mateusz Rozgrywający
13 RUIZ Alvaro Rozgrywający
31 SOWUL Leon Skrzydłowy
4 STENMALM Philip Rozgrywający
12 STEVANOVIC Ivan Bramkarz
39 SULIC Renato Obrotowy
19 SUSNJA Leon Obrotowy
21 SZITA Zoltan Rozgrywający
33 ZABIC Igor Obrotowy
9 ZDRAHALA Ondrej Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl