I Liga Mężczyzn Grupa B(M): SPR Bór Oborniki Śląskie
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MKS Wieluń | SPR Bór Oborniki Śląskie 21.09.2019
18:00
38:26
(15:15)
WKS Śląsk Forza Wrocław | SPR Bór Oborniki Śląskie 29.09.2019
16:00
33:27
(13:14)
SPR Bór Oborniki Śląskie | PKM Zachód AZS UZ 05.10.2019
19:00
28:29
(11:12)
MKS Real-Astromal Leszno | SPR Bór Oborniki Śląskie 12.10.2019
19:00
28:29
(15:15)
SPR Bór Oborniki Śląskie | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19.10.2019
18:00
28:30
(17:11)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | SPR Bór Oborniki Śląskie 02.11.2019
18:00
42:34
(20:20)
SPR Bór Oborniki Śląskie | Anilana Łódź 09.11.2019
18:00
33:39
(17:22)
KS Stal Gorzów | SPR Bór Oborniki Śląskie 16.11.2019
16:00
37:29
(18:16)
SPR Bór Oborniki Śląskie | UKS Olimp Grodków 23.11.2019
18:00
30:30
(16:15)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | SPR Bór Oborniki Śląskie 28.11.2019
19:30
40:23
(22:10)
SPR Bór Oborniki Śląskie | WKS Grunwald Poznań 07.12.2019
18:00
30:32
(12:13)
SPR Bór Oborniki Śląskie | MKS Wieluń 08.02.2020
18:00
24:27
(9:14)
PKM Zachód AZS UZ | SPR Bór Oborniki Śląskie 22.02.2020
18:00
35:32
(17:19)
SPR Bór Oborniki Śląskie | MKS Real-Astromal Leszno 29.02.2020
18:00
30:27
(13:11)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | SPR Bór Oborniki Śląskie 07.03.2020
18:00
26:28
(10:14)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
2 ANTOLAK Waldemar Rozgrywający
73 BAGIŃSKI Przemysław Rozgrywający
3 BŁASIAK Przemysław Rozgrywający
5 BURCHACKI Konrad Obrotowy
23 CHMIELIŃSKI Alan Rozgrywający
8 CHMIELIŃSKI Kevin Skrzydłowy
9 CZAJKA Bartosz Skrzydłowy
4 GIERA Sebastian Obrotowy
21 GŁOŚNIAK Karol Bramkarz
2 KASINIAK Aleksander Obrotowy
3 KOLIS Jakub Skrzydłowy
19 KOWALCZEWSKI Piotr Rozgrywający
1 KURZYDŁO Łukasz Bramkarz
18 MAJCHRZAK Michał Obrotowy
8 MICHALAK Arkadiusz Skrzydłowy
18 PRZYSTARZ Krzysztof Rozgrywający
10 RAMIĄCZEK Kamil Rozgrywający
16 REDER Patryk Bramkarz
7 SAWICKI Eryk Skrzydłowy
14 SEMCZYSZYN Marcin Rozgrywający
23 SMÓŁKA Karol Obrotowy
17 STYKAŁA Tomasz Skrzydłowy
13 SZABAT Artur Rozgrywający
14 SZUSZKIEWICZ Robert Rozgrywający
16 ŚLIWIŃSKI Piotr Bramkarz
6 UŚĆ Adrian Rozgrywający
15 WEISSKOPF Wojciech Rozgrywający
34 WOLSZTYNIAK Miłosz Bramkarz
11 ZAGÓRSKI Filip Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl