I Liga Kobiet Grupa A(K): MKS AZS UMCS Lublin
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MTS Kwidzyn | MKS AZS UMCS Lublin 23.11.2019
14:30
28:19
(15:14)
MKS AZS UMCS Lublin | WKPR Wesoła Warszawa 21.09.2019
18:00
29:21
(15:15)
MKS Karczew | MKS AZS UMCS Lublin 06.10.2019
16:00
19:19
(9:8)
MKS AZS UMCS Lublin | SMS ZPRP II Płock 13.10.2019
14:00
25:30
(13:14)
UKS Varsovia Warszawa | MKS AZS UMCS Lublin 19.10.2019
17:30
39:25
(22:13)
MKS AZS UMCS Lublin | SPR Sambor Tczew 24.11.2019
14:00
24:26
(14:15)
KS Kościerzyna | MKS AZS UMCS Lublin 09.11.2019
14:30
32:22
(16:13)
MKS AZS UMCS Lublin | ChKS PŁ 16.11.2019
17:00
21:13
(14:7)
SMS ZPRP I Płock | MKS AZS UMCS Lublin 30.11.2019
17:30
27:30
(13:12)
MKS AZS UMCS Lublin | AZS-AWF Warszawa 08.12.2019
13:30
27:29
(15:14)
MMKS Jutrzenka Płock | MKS AZS UMCS Lublin 03.11.2019
14:00
28:24
(15:12)
MKS AZS UMCS Lublin | AZS Uniwersytet Warszawski 14.12.2019
15:30
34:16
(19:7)
MKS AZS UMCS Lublin | MTS Kwidzyn 04.01.2020
15:00
28:27
(12:14)
WKPR Wesoła Warszawa | MKS AZS UMCS Lublin 11.01.2020
19:00
28:24
(16:12)
MKS AZS UMCS Lublin | MKS Karczew 19.01.2020
15:30
27:25
(17:11)
SMS ZPRP II Płock | MKS AZS UMCS Lublin 02.02.2020
15:00
35:28
(18:13)
MKS AZS UMCS Lublin | UKS Varsovia Warszawa 15.02.2020
18:00
28:39
(14:21)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR Sambor Tczew 48 18 16 2 0 0 576:410
2 UKS Varsovia Warszawa 47 18 16 2 1 0 645:431
3 KS Kościerzyna 46 18 15 3 0 1 631:464
4 MMKS Jutrzenka Płock 39 17 13 4 0 0 509:470
5 SMS ZPRP II Płock 34 17 11 6 0 1 515:427
6 AZS-AWF Warszawa 33 17 11 6 0 0 483:467
7 MTS Kwidzyn 23 18 8 10 1 0 501:546
8 MKS AZS UMCS Lublin 19 17 6 11 0 1 434:462
9 WKPR Wesoła Warszawa 18 18 6 12 0 0 446:487
10 SMS ZPRP I Płock 15 17 5 12 0 0 472:521
11 ChKS PŁ 12 18 4 14 0 0 403:524
12 MKS Karczew 11 18 4 14 1 0 432:520
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 19 0 19 0 0 400:718
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
5 BAŃKA Anna Rozgrywający
6 BLASZKA Agnieszka Rozgrywający
23 BYZDRA Edyta Rozgrywający
14 CHODOŃ Nadia Rozgrywający
35 DĄBAŁA Karolina Obrotowy
4 DZIUBA Julia Skrzydłowy
3 JANCZAREK Weronika Rozgrywający
55 KOWALSKA Angelika Rozgrywający
23 KUC Klaudia Skrzydłowy
15 MARKOWICZ Magdalena Skrzydłowy
10 MATRASZEK Aleksandra Rozgrywający
36 MIKOCKA Agnieszka Rozgrywający
39 NOSEK Natalia Rozgrywający
1 NÓŻKA Monika Bramkarz
2 OLEK Aleksandra Obrotowy
32 OWCZARUK Julia Rozgrywający
28 ROSSA Anna Rozgrywający
15 STASIAK Małgorzata Rozgrywający
21 SUSZEK Katarzyna Skrzydłowy
77 SZCZEPANIAK Maria Rozgrywający
44 SZEMPRUCH Aleksandra Rozgrywający
22 TOMCZYK Gabriela Rozgrywający
99 VLASIUK Diana Rozgrywający
19 WARIAS Gabriela Obrotowy
11 ZIĘTEK Agnieszka Skrzydłowy
21 ŻYWARSKA Dominika Rozgrywający
12 ŻYWOT Elżbieta Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl