I Liga Kobiet Grupa A(K): UKS Varsovia Warszawa
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
| 18.09.2019
18:30
27:34
(13:15)
| 22.09.2019
18:15
41:20
(23:11)
| 05.10.2019
17:30
24:26
(11:20)
| 19.10.2019
17:30
39:25
(22:13)
| 29.10.2019
18:00
28:29
(16:17)
| 06.11.2019
17:30
36:28
(20:9)
| 10.11.2019
18:00
15:31
(8:13)
| 23.11.2019
17:30
38:29
(18:16)
AZS-AWF Warszawa | 27.11.2019
18:30
27:26
(15:11)
| 07.12.2019
17:30
35:22
(16:10)
AZS Uniwersytet Warszawski | 11.12.2019
18:30
19:56
(9:25)
| 14.12.2019
17:30
47:29
(19:14)
| 15.01.2020
18:30
36:21
(21:13)
| 12.01.2020
20:00
17:33
(9:10)
| 18.01.2020
17:30
29:29
(16:15)
| 15.02.2020
18:00
28:39
(14:21)
| 29.02.2020
19:00
22:27
(9:11)
| AZS Uniwersytet Warszawski 22.02.2020
12:00
48:16
(24:8)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR Sambor Tczew 48 18 16 2 0 0 576:410
2 UKS Varsovia Warszawa 47 18 16 2 1 0 645:431
3 KS Kościerzyna 46 18 15 3 0 1 631:464
4 MMKS Jutrzenka Płock 39 17 13 4 0 0 509:470
5 SMS ZPRP II Płock 34 17 11 6 0 1 515:427
6 AZS-AWF Warszawa 33 17 11 6 0 0 483:467
7 MTS Kwidzyn 23 18 8 10 1 0 501:546
8 MKS AZS UMCS Lublin 19 17 6 11 0 1 434:462
9 WKPR Wesoła Warszawa 18 18 6 12 0 0 446:487
10 SMS ZPRP I Płock 15 17 5 12 0 0 472:521
11 ChKS PŁ 12 18 4 14 0 0 403:524
12 MKS Karczew 11 18 4 14 1 0 432:520
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 19 0 19 0 0 400:718
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
19 BRZYK Kinga Skrzydłowy
13 CEBULA Małgorzata Rozgrywający
20 CIBOROWSKA Maja Skrzydłowy
8 DWORNICZUK Iga Rozgrywający
5 GEREJ Daria Skrzydłowy
GOMULAK Ewa Obrotowy
7 GRANICKA Joanna Rozgrywający
29 JANICKA Aleksandra Obrotowy
27 JANIK Kinga Rozgrywający
7 JAROSIEWICZ Magdalena Rozgrywający
32 KLARKOWSKA Alicja Bramkarz
22 KOC Patrycja Rozgrywający
48 KRUPA Natalia Bramkarz
36 LASEK Jagoda Skrzydłowy
4 LEŚNIAK Agnieszka Rozgrywający
LEWANDOWSKA Agnieszka Rozgrywający
10 PUCKOWSKA Aleksandra Rozgrywający
22 PYSZKO Barbara Rozgrywający
RÓŻYCKA Katarzyna Rozgrywający
12 SALA Adrianna Bramkarz
14 STRUS Gabriela Rozgrywający
21 WŁODKOWSKA Klaudia Rozgrywający
ZABIELNY Aleksandra Skrzydłowy
23 ZAWADZKA Natalia Rozgrywający
24 ZUB Klaudia Obrotowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl