I Liga Mężczyzn Grupa B(M): UKS Olimp Grodków
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UKS Olimp Grodków | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21.09.2019
18:00
28:30
(11:15)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | UKS Olimp Grodków 28.09.2019
18:00
25:25
(15:11)
UKS Olimp Grodków | Anilana Łódź 05.10.2019
18:00
24:24
(14:10)
KS Stal Gorzów | UKS Olimp Grodków 26.10.2019
16:00
32:17
(12:6)
UKS Olimp Grodków | WKS Śląsk Forza Wrocław 19.10.2019
18:00
22:29
(10:15)
UKS Olimp Grodków | MSPR Siódemka Miedź Legnica 02.11.2019
18:00
23:23
(15:12)
WKS Grunwald Poznań | UKS Olimp Grodków 09.11.2019
18:00
29:25
(14:11)
UKS Olimp Grodków | MKS Wieluń 16.11.2019
18:00
26:21
(10:13)
SPR Bór Oborniki Śląskie | UKS Olimp Grodków 23.11.2019
18:00
30:30
(16:15)
UKS Olimp Grodków | PKM Zachód AZS UZ 30.11.2019
18:00
29:29
(15:14)
MKS Real-Astromal Leszno | UKS Olimp Grodków 07.12.2019
18:00
29:24
(12:11)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | UKS Olimp Grodków 08.02.2020
18:00
25:26
(8:14)
UKS Olimp Grodków | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 15.02.2020
18:00
25:26
(15:15)
Anilana Łódź | UKS Olimp Grodków 22.02.2020
18:00
35:25
(18:13)
UKS Olimp Grodków | KS Stal Gorzów 29.02.2020
18:00
27:24
(16:13)
WKS Śląsk Forza Wrocław | UKS Olimp Grodków 08.03.2020
13:30
30:21
(15:7)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
1 BALCEREK Dawid Bramkarz
22 BERNAŚ Michał Rozgrywający
6 CHMIEL Paweł Skrzydłowy
25 DASZCZENKO Michał Rozgrywający
21 GAJDA Kacper Obrotowy
4 HERTEL Denis Rozgrywający
8 JUROS Krzysztof Rozgrywający
77 KOLANKO Sebastian Skrzydłowy
1 ŁĄGIEWKA Paweł Bramkarz
13 MIERZWIŃSKI Dawid Rozgrywający
9 MIGOŃ Jakub Rozgrywający
90 PROKOP Paweł Rozgrywający
15 ROGACZEWSKI Kamil Skrzydłowy
33 SAWICKI Paweł Obrotowy
SCISŁOWICZ Michał Skrzydłowy
SKRABURSKI Dariusz Rozgrywający
STEFANI Filip Rozgrywający
3 STĘPIEŃ Miłosz Skrzydłowy
95 SZULC Łukasz Obrotowy
17 ŚWIERCZYŃSKI Rafał Rozgrywający
18 WIŚNIOWIECKI Mateusz Obrotowy
88 ZAJĄC Damian Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl