I Liga Mężczyzn Grupa B(M): WKS Grunwald Poznań
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
WKS Grunwald Poznań | PKM Zachód AZS UZ 21.09.2019
18:00
27:26
(18:11)
MKS Real-Astromal Leszno | WKS Grunwald Poznań 28.09.2019
18:00
19:20
(10:11)
WKS Grunwald Poznań | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 05.10.2019
18:00
27:19
(16:9)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | WKS Grunwald Poznań 12.10.2019
18:00
29:29
(19:14)
WKS Grunwald Poznań | Anilana Łódź 19.10.2019
18:00
26:22
(12:10)
KS Stal Gorzów | WKS Grunwald Poznań 14.12.2019
16:00
30:22
(15:10)
WKS Grunwald Poznań | UKS Olimp Grodków 09.11.2019
18:00
29:25
(14:11)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | WKS Grunwald Poznań 16.11.2019
18:00
30:30
(13:14)
WKS Grunwald Poznań | WKS Śląsk Forza Wrocław 23.11.2019
18:00
25:23
(15:13)
WKS Grunwald Poznań | MKS Wieluń 30.11.2019
18:00
25:24
(13:12)
SPR Bór Oborniki Śląskie | WKS Grunwald Poznań 07.12.2019
18:00
30:32
(12:13)
PKM Zachód AZS UZ | WKS Grunwald Poznań 09.02.2020
17:00
24:30
(14:13)
WKS Grunwald Poznań | MKS Real-Astromal Leszno 16.02.2020
17:00
21:18
(11:10)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | WKS Grunwald Poznań 22.02.2020
18:00
29:26
(13:13)
WKS Grunwald Poznań | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 29.02.2020
18:00
28:30
(13:13)
Anilana Łódź | WKS Grunwald Poznań 07.03.2020
18:00
33:25
(15:15)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
19 BAJKA Damian Skrzydłowy
2 BARTŁOMIEJCZYK Daniel Rozgrywający
67 CZERWIŃSKI Michał Skrzydłowy
7 FOGLER Robert Rozgrywający
15 JANKOWIAK Wojciech Rozgrywający
90 KULCZYŃSKI Patryk Bramkarz
75 MACHALICA Kacper
13 MARTYŃSKI Krzysztof Rozgrywający
9 NAPIERALSKI Eryk Skrzydłowy
22 NIERADKO Michał Rozgrywający
14 NOWICKI Piotr Obrotowy
11 PAWŁOWSKI Mateusz Rozgrywający
18 PIECHOWIAK Patryk Obrotowy
31 PRZYBYLSKI Mikołaj Rozgrywający
15 RALCEWICZ Oskar Rozgrywający
71 STACHOWIAK Filip Rozgrywający
17 STATKIEWICZ Michał Rozgrywający
10 STRÓŻYŃSKI Trojan Skrzydłowy
86 TARKO Filip Bramkarz
44 TÓRZ Michał Rozgrywający
25 WENTA Piotr Bramkarz
6 WESTWAL Krzysztof Skrzydłowy
10 WIŚNIEWSKI Viggo Rozgrywający
40 ZDUNEK Hubert Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl