I Liga Kobiet Grupa A(K): SPR Sambor Tczew
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS Uniwersytet Warszawski | SPR Sambor Tczew 15.09.2019
15:00
18:45
(8:22)
SPR Sambor Tczew | MTS Kwidzyn 01.10.2019
19:00
38:26
(17:10)
WKPR Wesoła Warszawa | SPR Sambor Tczew 05.10.2019
17:00
21:28
(9:11)
SPR Sambor Tczew | MKS Karczew 12.10.2019
16:00
32:18
(16:9)
SMS ZPRP II Płock | SPR Sambor Tczew 19.10.2019
15:00
18:26
(6:11)
SPR Sambor Tczew | UKS Varsovia Warszawa 29.10.2019
18:00
28:29
(16:17)
MKS AZS UMCS Lublin | SPR Sambor Tczew 24.11.2019
14:00
24:26
(14:15)
SPR Sambor Tczew | KS Kościerzyna 16.11.2019
16:00
36:33
(16:14)
ChKS PŁ | SPR Sambor Tczew 01.12.2019
18:00
18:28
(10:13)
SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP I Płock 07.12.2019
16:00
30:24
(14:14)
AZS-AWF Warszawa | SPR Sambor Tczew 11.12.2019
18:30
27:38
(11:21)
SPR Sambor Tczew | MMKS Jutrzenka Płock 14.12.2019
16:00
25:28
(13:16)
SPR Sambor Tczew | AZS Uniwersytet Warszawski 04.01.2020
16:00
39:11
(18:4)
MTS Kwidzyn | SPR Sambor Tczew 14.01.2020
19:00
21:35
(11:19)
SPR Sambor Tczew | WKPR Wesoła Warszawa 18.01.2020
16:00
29:21
(17:7)
MKS Karczew | SPR Sambor Tczew 01.02.2020
16:00
26:36
(15:17)
SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP II Płock 15.02.2020
16:00
30:25
(14:13)
UKS Varsovia Warszawa | SPR Sambor Tczew 29.02.2020
19:00
22:27
(9:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR Sambor Tczew 48 18 16 2 0 0 576:410
2 UKS Varsovia Warszawa 47 18 16 2 1 0 645:431
3 KS Kościerzyna 46 18 15 3 0 1 631:464
4 MMKS Jutrzenka Płock 39 17 13 4 0 0 509:470
5 SMS ZPRP II Płock 34 17 11 6 0 1 515:427
6 AZS-AWF Warszawa 33 17 11 6 0 0 483:467
7 MTS Kwidzyn 23 18 8 10 1 0 501:546
8 MKS AZS UMCS Lublin 19 17 6 11 0 1 434:462
9 WKPR Wesoła Warszawa 18 18 6 12 0 0 446:487
10 SMS ZPRP I Płock 15 17 5 12 0 0 472:521
11 ChKS PŁ 12 18 4 14 0 0 403:524
12 MKS Karczew 11 18 4 14 1 0 432:520
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 19 0 19 0 0 400:718
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
7 BŁASZKOWSKA Jagoda Skrzydłowy
3 BRZOZA Patrycja Rozgrywający
4 DUSZYŃSKA Julia Skrzydłowy
22 JUĆ Aleksandra Skrzydłowy
9 KIWATROWSKA Julia Skrzydłowy
91 KRAJEWSKA Magda Rozgrywający
15 NEITSCH Sylwia Rozgrywający
11 SIEKAŃSKA Agnieszka Obrotowy
6 SKOWROŃSKA Agata Rozgrywający
30 SOBCZYK Magdalena Rozgrywający
21 SOLIŃSKA Weronika Rozgrywający
1 SZCZUKA Aneta Bramkarz
37 ŚLIWIŃSKA Marta Obrotowy
10 ŚWIERŻEWSKA Izabela Rozgrywający
19 WIERCIOCH Marta Bramkarz
55 ZDUNIAK Katarzyna Rozgrywający
12 ZWOLAK Julia Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl