I Liga Mężczyzn Grupa B (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR PWSZ Tarnów 68 28 23 5 1 0 935:833
2 AZS AWF Biała Podlaska 66 28 22 6 0 0 872:729
3 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 57 28 19 9 0 0 874:797
4 SRS Czuwaj Przemyśl 51 28 17 11 0 0 910:839
5 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 48 28 16 12 1 1 876:855
6 MSPR Siódemka Miedź Legnica 46 28 15 13 1 2 786:781
7 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 42 28 15 13 3 0 817:814
8 ŚKPR Świdnica 41 28 15 13 4 0 789:830
9 MKS Wieluń 40 28 14 14 2 0 851:830
10 KSSPR Końskie 39 28 13 15 1 1 745:778
11 MTS Chrzanów 36 28 11 17 0 3 821:830
12 ASPR Zawadzkie 35 28 11 17 1 3 834:876
13 Politechnika Anilana Łódź 29 28 9 19 0 2 749:824
14 KS Uniwersytet Radom 20 28 7 21 1 0 742:841
15 VIRET CMC Zawiercie 12 28 3 25 0 3 757:901
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
IMB/1 ŚKPR Świdnica | MTS Chrzanów 09.09.2017
18:00
30:22
(14:14)
IMB/2 Politechnika Anilana Łódź | SPR PWSZ Tarnów 09.09.2017
18:00
25:28
(11:15)
IMB/3 KSSPR Końskie | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 09.09.2017
18:00
23:18
(12:9)
IMB/4 AZS AWF Biała Podlaska | ASPR Zawadzkie 09.09.2017
18:00
30:29
(15:15)
IMB/5 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | VIRET CMC Zawiercie 09.09.2017
18:30
31:25
(14:14)
IMB/6 MSPR Siódemka Miedź Legnica | LKPR Moto-Jelcz Oława 10.09.2017
15:00
23:24
(10:11)
IMB/7 SRS Czuwaj Przemyśl | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.09.2017
18:00
36:32
(14:15)
IMB/8 MKS Wieluń | KS Uniwersytet Radom 09.09.2017
18:00
23:30
(13:16)
Kolejka 2
IMB/9 MTS Chrzanów | KS Uniwersytet Radom 16.09.2017
18:00
28:27
(16:16)
IMB/10 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Wieluń 16.09.2017
18:00
29:28
(11:16)
IMB/11 LKPR Moto-Jelcz Oława | SRS Czuwaj Przemyśl 16.09.2017
17:00
36:35
(17:14)
IMB/12 VIRET CMC Zawiercie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 16.09.2017
18:00
31:28
(13:18)
IMB/13 ASPR Zawadzkie | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 16.09.2017
18:00
30:35
(11:20)
IMB/14 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | AZS AWF Biała Podlaska 16.09.2017
17:00
23:27
(13:13)
IMB/15 SPR PWSZ Tarnów | KSSPR Końskie 16.09.2017
16:00
27:19
(14:9)
IMB/16 ŚKPR Świdnica | Politechnika Anilana Łódź 16.09.2017
19:00
31:19
(17:13)
Kolejka 3
IMB/17 Politechnika Anilana Łódź | MTS Chrzanów 23.09.2017
18:00
26:23
(11:13)
IMB/18 KSSPR Końskie | ŚKPR Świdnica 23.09.2017
18:00
27:24
(12:14)
IMB/19 AZS AWF Biała Podlaska | SPR PWSZ Tarnów 23.09.2017
18:00
33:32
(15:15)
IMB/20 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 22.09.2017
19:00
21:22
(11:14)
IMB/21 MSPR Siódemka Miedź Legnica | ASPR Zawadzkie 23.09.2017
17:00
40:31
(20:15)
IMB/22 SRS Czuwaj Przemyśl | VIRET CMC Zawiercie 23.09.2017
18:00
39:30
(19:16)
IMB/23 MKS Wieluń | LKPR Moto-Jelcz Oława 23.09.2017
18:00
31:24
(19:13)
IMB/24 KS Uniwersytet Radom | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 24.09.2017
16:00
30:38
(14:18)
Kolejka 4
IMB/25 MTS Chrzanów | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.09.2017
18:00
32:34
(14:15)
IMB/26 LKPR Moto-Jelcz Oława | KS Uniwersytet Radom 30.09.2017
17:00
29:24
(15:14)
IMB/27 VIRET CMC Zawiercie | MKS Wieluń 30.09.2017
14:00
37:36
(20:21)
IMB/28 ASPR Zawadzkie | SRS Czuwaj Przemyśl 30.09.2017
18:00
28:30
(12:12)
IMB/29 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | MSPR Siódemka Miedź Legnica 30.09.2017
17:00
24:26
(14:14)
IMB/30 SPR PWSZ Tarnów | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 30.09.2017
16:00
33:31
(16:16)
IMB/31 ŚKPR Świdnica | AZS AWF Biała Podlaska 30.09.2017
19:00
29:28
(14:14)
IMB/32 Politechnika Anilana Łódź | KSSPR Końskie 30.09.2017
18:00
23:28
(14:11)
Kolejka 5
IMB/33 KSSPR Końskie | MTS Chrzanów 07.10.2017
18:00
34:25
(17:13)
IMB/34 AZS AWF Biała Podlaska | Politechnika Anilana Łódź 07.10.2017
18:00
36:20
(16:10)
IMB/35 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | ŚKPR Świdnica 07.10.2017
18:00
35:27
(21:16)
IMB/36 MSPR Siódemka Miedź Legnica | SPR PWSZ Tarnów 07.10.2017
18:00
34:33
(15:12)
IMB/37 SRS Czuwaj Przemyśl | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 08.10.2017
15:00
31:24
(16:8)
IMB/38 MKS Wieluń | ASPR Zawadzkie 07.10.2017
18:00
39:32
(20:12)
IMB/39 KS Uniwersytet Radom | VIRET CMC Zawiercie 07.10.2017
18:00
28:31
(17:16)
IMB/40 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | LKPR Moto-Jelcz Oława 07.10.2017
17:00
29:30
(12:15)
Kolejka 6
IMB/41 MTS Chrzanów | LKPR Moto-Jelcz Oława 14.10.2017
18:00
27:28
(14:13)
IMB/42 VIRET CMC Zawiercie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 14.10.2017
14:00
34:35
(16:15)
IMB/43 ASPR Zawadzkie | KS Uniwersytet Radom 14.10.2017
18:00
25:27
(16:15)
IMB/44 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | MKS Wieluń 15.10.2017
15:00
34:35
(15:16)
IMB/45 SPR PWSZ Tarnów | SRS Czuwaj Przemyśl 14.10.2017
16:00
34:31
(18:10)
IMB/46 ŚKPR Świdnica | MSPR Siódemka Miedź Legnica 14.10.2017
18:00
26:26
(17:14)
IMB/47 Politechnika Anilana Łódź | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 14.10.2017
18:00
23:26
(13:13)
IMB/48 KSSPR Końskie | AZS AWF Biała Podlaska 14.10.2017
18:00
26:32
(11:16)
Kolejka 7
IMB/49 AZS AWF Biała Podlaska | MTS Chrzanów 04.11.2017
18:00
42:22
(18:13)
IMB/50 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KSSPR Końskie 04.11.2017
18:00
26:22
(7:14)
IMB/51 MSPR Siódemka Miedź Legnica | Politechnika Anilana Łódź 04.11.2017
18:00
35:22
(23:10)
IMB/52 SRS Czuwaj Przemyśl | ŚKPR Świdnica 04.11.2017
18:00
37:29
(17:15)
IMB/53 MKS Wieluń | SPR PWSZ Tarnów 04.11.2017
18:00
32:37
(16:18)
IMB/54 KS Uniwersytet Radom | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 04.11.2017
18:00
26:29
(15:13)
IMB/55 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | ASPR Zawadzkie 04.11.2017
17:00
37:37
(20:21)
IMB/56 LKPR Moto-Jelcz Oława | VIRET CMC Zawiercie 04.11.2017
17:00
31:24
(13:10)
Kolejka 8
IMB/57 MTS Chrzanów | VIRET CMC Zawiercie 11.11.2017
18:00
35:31
(20:15)
IMB/58 ASPR Zawadzkie | LKPR Moto-Jelcz Oława 11.11.2017
18:00
31:34
(16:20)
IMB/59 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 11.11.2017
19:00
31:25
(18:17)
IMB/60 SPR PWSZ Tarnów | KS Uniwersytet Radom 11.11.2017
16:00
35:31
(23:17)
IMB/61 ŚKPR Świdnica | MKS Wieluń 11.11.2017
19:00
26:34
(13:12)
IMB/62 Politechnika Anilana Łódź | SRS Czuwaj Przemyśl 11.11.2017
18:00
32:29
(16:15)
IMB/63 KSSPR Końskie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 11.11.2017
18:00
25:23
(9:8)
IMB/64 AZS AWF Biała Podlaska | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 11.11.2017
18:00
30:31
(18:16)
Kolejka 9
IMB/65 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MTS Chrzanów 18.11.2017
18:00
29:26
(9:12)
IMB/66 MSPR Siódemka Miedź Legnica | AZS AWF Biała Podlaska 18.11.2017
18:00
28:31
(14:17)
IMB/67 SRS Czuwaj Przemyśl | KSSPR Końskie 18.11.2017
18:00
31:21
(13:12)
IMB/68 MKS Wieluń | Politechnika Anilana Łódź 18.11.2017
16:00
30:23
(13:13)
IMB/69 KS Uniwersytet Radom | ŚKPR Świdnica 18.11.2017
18:00
32:24
(16:12)
IMB/70 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | SPR PWSZ Tarnów 18.11.2017
17:00
39:33
(17:17)
IMB/71 LKPR Moto-Jelcz Oława | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 18.11.2017
17:00
30:31
(15:20)
IMB/72 VIRET CMC Zawiercie | ASPR Zawadzkie 17.11.2017
19:30
29:34
(15:18)
Kolejka 10
IMB/73 MTS Chrzanów | ASPR Zawadzkie 25.11.2017
18:00
36:25
(15:15)
IMB/74 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | VIRET CMC Zawiercie 25.11.2017
17:00
34:34
(14:20)
IMB/75 SPR PWSZ Tarnów | LKPR Moto-Jelcz Oława 25.11.2017
16:00
33:31
(17:15)
IMB/76 ŚKPR Świdnica | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.11.2017
19:00
30:28
(11:18)
IMB/77 Politechnika Anilana Łódź | KS Uniwersytet Radom 25.11.2017
18:00
25:23
(11:11)
IMB/78 KSSPR Końskie | MKS Wieluń 06.01.2018
18:00
29:25
(15:11)
IMB/79 AZS AWF Biała Podlaska | SRS Czuwaj Przemyśl 25.11.2017
18:00
37:34
(17:15)
IMB/80 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 25.11.2017
18:00
34:24
(16:11)
Kolejka 11
IMB/81 MSPR Siódemka Miedź Legnica | MTS Chrzanów 28.10.2017
18:00
30:26
(14:14)
IMB/82 SRS Czuwaj Przemyśl | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 02.12.2017
18:00
29:32
(13:14)
IMB/83 MKS Wieluń | AZS AWF Biała Podlaska 02.12.2017
18:00
35:34
(18:16)
IMB/84 KS Uniwersytet Radom | KSSPR Końskie 02.12.2017
18:00
28:28
(18:12)
IMB/85 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Politechnika Anilana Łódź 02.12.2017
17:00
32:36
(16:15)
IMB/86 LKPR Moto-Jelcz Oława | ŚKPR Świdnica 02.12.2017
17:00
26:29
(13:14)
IMB/87 VIRET CMC Zawiercie | SPR PWSZ Tarnów 03.12.2017
15:00
28:37
(14:17)
IMB/88 ASPR Zawadzkie | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 02.12.2017
18:00
33:30
(13:13)
Kolejka 12
IMB/89 MTS Chrzanów | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 09.12.2017
18:00
35:35
(18:16)
IMB/90 SPR PWSZ Tarnów | ASPR Zawadzkie 09.12.2017
16:00
44:26
(24:11)
IMB/91 ŚKPR Świdnica | VIRET CMC Zawiercie 09.12.2017
19:00
30:26
(16:13)
IMB/92 Politechnika Anilana Łódź | LKPR Moto-Jelcz Oława 09.12.2017
18:00
28:25
(17:13)
IMB/93 KSSPR Końskie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.12.2017
18:00
27:32
(13:17)
IMB/94 AZS AWF Biała Podlaska | KS Uniwersytet Radom 09.12.2017
18:00
38:19
(21:7)
IMB/95 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MKS Wieluń 09.12.2017
18:00
28:35
(12:19)
IMB/96 MSPR Siódemka Miedź Legnica | SRS Czuwaj Przemyśl 09.12.2017
18:00
30:29
(17:15)
Kolejka 13
IMB/97 SRS Czuwaj Przemyśl | MTS Chrzanów 13.01.2018
18:00
36:26
(14:13)
IMB/98 MKS Wieluń | MSPR Siódemka Miedź Legnica 13.01.2018
18:00
24:24
(12:16)
IMB/99 KS Uniwersytet Radom | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 13.01.2018
18:00
30:28
(16:14)
IMB/100 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | AZS AWF Biała Podlaska 13.01.2018
17:00
30:31
(18:15)
IMB/101 LKPR Moto-Jelcz Oława | KSSPR Końskie ..
 
 
IMB/102 VIRET CMC Zawiercie | Politechnika Anilana Łódź 13.01.2018
12:30
25:27
(17:18)
IMB/103 ASPR Zawadzkie | ŚKPR Świdnica 13.01.2018
18:00
31:32
(14:16)
IMB/104 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | SPR PWSZ Tarnów 13.01.2018
17:00
32:38
(16:22)
Kolejka 14
IMB/105 MTS Chrzanów | SPR PWSZ Tarnów 20.01.2018
18:00
26:27
(12:13)
IMB/106 ŚKPR Świdnica | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 19.01.2018
19:00
40:36
(17:17)
IMB/107 Politechnika Anilana Łódź | ASPR Zawadzkie 20.01.2018
18:00
31:32
(13:13)
IMB/108 KSSPR Końskie | VIRET CMC Zawiercie 20.01.2018
18:00
27:27
(14:15)
IMB/109 AZS AWF Biała Podlaska | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
IMB/110 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 24.01.2018
19:00
28:24
(15:11)
IMB/111 MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Uniwersytet Radom 20.01.2018
18:00
31:26
(18:12)
IMB/112 SRS Czuwaj Przemyśl | MKS Wieluń 21.01.2018
14:00
32:30
(14:16)
Kolejka 15
IMB/113 MKS Wieluń | MTS Chrzanów 16.12.2017
16:00
34:27
(20:12)
IMB/114 KS Uniwersytet Radom | SRS Czuwaj Przemyśl 27.01.2018
18:00
30:33
(17:19)
IMB/115 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MSPR Siódemka Miedź Legnica 27.01.2018
17:00
29:27
(17:17)
IMB/116 LKPR Moto-Jelcz Oława | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie ..
 
 
IMB/117 VIRET CMC Zawiercie | AZS AWF Biała Podlaska 28.01.2018
15:00
22:32
(12:15)
IMB/118 ASPR Zawadzkie | KSSPR Końskie 27.01.2018
18:00
31:27
(16:15)
IMB/119 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | Politechnika Anilana Łódź 28.01.2018
15:00
31:21
(18:9)
IMB/120 SPR PWSZ Tarnów | ŚKPR Świdnica 27.01.2018
16:00
28:27
(17:13)
II runda
Kolejka 16
IMB/121 MTS Chrzanów | ŚKPR Świdnica 03.02.2018
18:00
29:25
(14:13)
IMB/122 SPR PWSZ Tarnów | Politechnika Anilana Łódź 03.02.2018
16:00
40:31
(19:14)
IMB/123 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | KSSPR Końskie 06.02.2018
19:00
29:18
(12:7)
IMB/124 ASPR Zawadzkie | AZS AWF Biała Podlaska 03.02.2018
18:00
28:31
(9:18)
IMB/125 VIRET CMC Zawiercie | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 07.02.2018
18:30
27:37
(14:18)
IMB/126 LKPR Moto-Jelcz Oława | MSPR Siódemka Miedź Legnica ..
 
 
IMB/127 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | SRS Czuwaj Przemyśl 10.02.2018
17:00
32:29
(15:16)
IMB/128 KS Uniwersytet Radom | MKS Wieluń 24.02.2018
18:00
31:35
(18:20)
Kolejka 17
IMB/129 KS Uniwersytet Radom | MTS Chrzanów 10.02.2018
16:00
29:17
(13:9)
IMB/130 MKS Wieluń | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.02.2018
18:30
26:25
(14:12)
IMB/131 SRS Czuwaj Przemyśl | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
IMB/132 MSPR Siódemka Miedź Legnica | VIRET CMC Zawiercie 10.02.2018
18:00
29:27
(14:12)
IMB/133 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | ASPR Zawadzkie 10.02.2018
18:00
29:32
(16:16)
IMB/134 AZS AWF Biała Podlaska | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 10.02.2018
18:00
32:20
(15:7)
IMB/135 KSSPR Końskie | SPR PWSZ Tarnów 10.02.2018
18:00
25:32
(12:17)
IMB/136 Politechnika Anilana Łódź | ŚKPR Świdnica 10.02.2018
18:00
27:27
(16:10)
Kolejka 18
IMB/137 MTS Chrzanów | Politechnika Anilana Łódź 14.02.2018
18:00
32:24
(15:10)
IMB/138 ŚKPR Świdnica | KSSPR Końskie 17.02.2018
18:00
32:28
(15:14)
IMB/139 SPR PWSZ Tarnów | AZS AWF Biała Podlaska 17.02.2018
16:00
35:34
(18:23)
IMB/140 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 18.02.2018
17:00
25:30
(9:17)
IMB/141 ASPR Zawadzkie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 22.02.2018
19:00
26:26
(15:12)
IMB/142 VIRET CMC Zawiercie | SRS Czuwaj Przemyśl 17.02.2018
18:00
33:37
(17:17)
IMB/143 LKPR Moto-Jelcz Oława | MKS Wieluń ..
 
 
IMB/144 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KS Uniwersytet Radom 28.02.2018
19:00
35:22
(20:12)
Kolejka 19
IMB/145 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MTS Chrzanów 07.04.2018
17:00
32:28
(16:8)
IMB/146 KS Uniwersytet Radom | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
IMB/147 MKS Wieluń | VIRET CMC Zawiercie 03.03.2018
18:00
32:16
(14:9)
IMB/148 SRS Czuwaj Przemyśl | ASPR Zawadzkie 03.03.2018
18:00
36:29
(18:14)
IMB/149 MSPR Siódemka Miedź Legnica | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29.03.2018
18:00
29:33
(14:15)
IMB/150 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | SPR PWSZ Tarnów 03.03.2018
18:00
38:29
(19:8)
IMB/151 AZS AWF Biała Podlaska | ŚKPR Świdnica 03.03.2018
18:00
42:26
(22:15)
IMB/152 KSSPR Końskie | Politechnika Anilana Łódź 03.03.2018
18:00
28:23
(17:10)
Kolejka 20
IMB/153 MTS Chrzanów | KSSPR Końskie 10.03.2018
18:00
44:26
(19:3)
IMB/154 Politechnika Anilana Łódź | AZS AWF Biała Podlaska 10.03.2018
18:00
25:30
(12:18)
IMB/155 ŚKPR Świdnica | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 10.03.2018
19:00
30:38
(14:18)
IMB/156 SPR PWSZ Tarnów | MSPR Siódemka Miedź Legnica 10.03.2018
16:00
31:29
(15:12)
IMB/157 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | SRS Czuwaj Przemyśl 24.02.2018
17:00
37:33
(17:16)
IMB/158 ASPR Zawadzkie | MKS Wieluń 10.03.2018
18:00
26:29
(14:17)
IMB/159 VIRET CMC Zawiercie | KS Uniwersytet Radom 10.03.2018
18:00
24:31
(16:13)
IMB/160 LKPR Moto-Jelcz Oława | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. ..
 
 
Kolejka 21
IMB/161 LKPR Moto-Jelcz Oława | MTS Chrzanów ..
 
 
IMB/162 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | VIRET CMC Zawiercie 18.03.2018
15:00
37:33
(17:14)
IMB/163 KS Uniwersytet Radom | ASPR Zawadzkie 17.03.2018
18:00
27:31
(8:18)
IMB/164 MKS Wieluń | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 18.03.2018
15:00
30:31
(11:13)
IMB/165 SRS Czuwaj Przemyśl | SPR PWSZ Tarnów 17.03.2018
18:00
32:28
(17:14)
IMB/166 MSPR Siódemka Miedź Legnica | ŚKPR Świdnica 18.04.2018
19:00
26:21
(15:6)
IMB/167 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | Politechnika Anilana Łódź 17.03.2018
18:00
30:32
(17:12)
IMB/168 AZS AWF Biała Podlaska | KSSPR Końskie 17.03.2018
18:00
29:28
(16:15)
Kolejka 22
IMB/169 MTS Chrzanów | AZS AWF Biała Podlaska 24.03.2018
18:00
27:31
(14:15)
IMB/170 KSSPR Końskie | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 24.03.2018
18:00
26:28
(14:13)
IMB/171 Politechnika Anilana Łódź | MSPR Siódemka Miedź Legnica 24.03.2018
18:00
31:25
(11:15)
IMB/172 ŚKPR Świdnica | SRS Czuwaj Przemyśl 24.03.2018
18:00
33:30
(17:14)
IMB/173 SPR PWSZ Tarnów | MKS Wieluń 24.03.2018
16:00
35:33
(19:17)
IMB/174 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | KS Uniwersytet Radom 25.03.2018
15:00
29:25
(12:15)
IMB/175 ASPR Zawadzkie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 24.03.2018
18:00
39:26
(20:11)
IMB/176 VIRET CMC Zawiercie | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
Kolejka 23
IMB/177 VIRET CMC Zawiercie | MTS Chrzanów 14.04.2018
18:00
33:37
(12:16)
IMB/178 LKPR Moto-Jelcz Oława | ASPR Zawadzkie ..
 
 
IMB/179 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 14.04.2018
17:00
35:25
(20:14)
IMB/180 KS Uniwersytet Radom | SPR PWSZ Tarnów 14.04.2018
18:00
25:32
(7:14)
IMB/181 MKS Wieluń | ŚKPR Świdnica 14.04.2018
16:00
28:29
(15:16)
IMB/182 SRS Czuwaj Przemyśl | Politechnika Anilana Łódź 14.04.2018
19:00
31:25
(13:15)
IMB/183 MSPR Siódemka Miedź Legnica | KSSPR Końskie 14.04.2018
18:00
30:24
(16:14)
IMB/184 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | AZS AWF Biała Podlaska 14.04.2018
18:00
27:23
(15:12)
Kolejka 24
IMB/185 MTS Chrzanów | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21.04.2018
18:00
37:29
(21:13)
IMB/186 AZS AWF Biała Podlaska | MSPR Siódemka Miedź Legnica 21.04.2018
18:00
28:22
(14:11)
IMB/187 KSSPR Końskie | SRS Czuwaj Przemyśl 21.04.2018
18:00
28:26
(14:15)
IMB/188 Politechnika Anilana Łódź | MKS Wieluń 21.04.2018
18:00
28:31
(13:15)
IMB/189 ŚKPR Świdnica | KS Uniwersytet Radom 21.04.2018
18:00
28:22
(11:9)
IMB/190 SPR PWSZ Tarnów | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.04.2018
16:00
28:25
(17:12)
IMB/191 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
IMB/192 ASPR Zawadzkie | VIRET CMC Zawiercie 21.04.2018
18:00
28:26
(12:13)
Kolejka 25
IMB/193 ASPR Zawadzkie | MTS Chrzanów 28.04.2018
18:00
27:27
(12:14)
IMB/194 VIRET CMC Zawiercie | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 28.04.2018
18:00
27:36
(10:19)
IMB/195 LKPR Moto-Jelcz Oława | SPR PWSZ Tarnów ..
 
 
IMB/196 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | ŚKPR Świdnica 28.04.2018
17:00
29:29
(15:11)
IMB/197 KS Uniwersytet Radom | Politechnika Anilana Łódź 28.04.2018
18:00
23:31
(13:13)
IMB/198 MKS Wieluń | KSSPR Końskie 26.04.2018
20:00
25:26
(11:10)
IMB/199 SRS Czuwaj Przemyśl | AZS AWF Biała Podlaska 28.04.2018
18:00
29:26
(13:14)
IMB/200 MSPR Siódemka Miedź Legnica | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 28.04.2018
18:00
29:28
(13:19)
Kolejka 26
IMB/201 MTS Chrzanów | MSPR Siódemka Miedź Legnica 05.05.2018
18:00
31:19
(13:8)
IMB/202 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | SRS Czuwaj Przemyśl 05.05.2018
18:00
41:33
(20:17)
IMB/203 AZS AWF Biała Podlaska | MKS Wieluń 05.05.2018
18:00
31:27
(16:12)
IMB/204 KSSPR Końskie | KS Uniwersytet Radom 08.05.2018
19:00
31:25
(21:13)
IMB/205 Politechnika Anilana Łódź | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.05.2018
18:00
26:28
(14:16)
IMB/206 ŚKPR Świdnica | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
IMB/207 SPR PWSZ Tarnów | VIRET CMC Zawiercie 05.05.2018
16:00
40:25
(20:12)
IMB/208 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | ASPR Zawadzkie 05.05.2018
15:00
32:23
(12:12)
Kolejka 27
IMB/209 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | MTS Chrzanów 12.05.2018
17:00
22:25
(8:9)
IMB/210 ASPR Zawadzkie | SPR PWSZ Tarnów 12.05.2018
18:00
35:35
(20:18)
IMB/211 VIRET CMC Zawiercie | ŚKPR Świdnica 09.05.2018
18:30
27:27
(15:13)
IMB/212 LKPR Moto-Jelcz Oława | Politechnika Anilana Łódź ..
 
 
IMB/213 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KSSPR Końskie 12.05.2018
17:00
32:28
(15:15)
IMB/214 KS Uniwersytet Radom | AZS AWF Biała Podlaska 12.05.2018
18:00
22:29
(11:16)
IMB/215 MKS Wieluń | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 12.05.2018
18:00
28:33
(11:16)
IMB/216 SRS Czuwaj Przemyśl | MSPR Siódemka Miedź Legnica 12.05.2018
18:00
36:25
(16:10)
Kolejka 28
IMB/217 MTS Chrzanów | SRS Czuwaj Przemyśl 19.05.2018
18:00
37:29
(19:17)
IMB/218 MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Wieluń 19.05.2018
18:00
25:22
(12:7)
IMB/219 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KS Uniwersytet Radom 21.05.2018
18:00
37:31
(19:13)
IMB/220 AZS AWF Biała Podlaska | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 19.05.2018
18:00
35:33
(16:14)
IMB/221 KSSPR Końskie | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
IMB/222 Politechnika Anilana Łódź | VIRET CMC Zawiercie 19.05.2018
18:00
32:26
(16:13)
IMB/223 ŚKPR Świdnica | ASPR Zawadzkie 19.05.2018
18:00
26:27
(15:13)
IMB/224 SPR PWSZ Tarnów | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 19.05.2018
16:00
35:32
(14:11)
Kolejka 29
IMB/225 SPR PWSZ Tarnów | MTS Chrzanów 26.05.2018
16:00
31:28
(14:12)
IMB/226 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | ŚKPR Świdnica 26.05.2018
17:00
30:24
(16:12)
IMB/227 ASPR Zawadzkie | Politechnika Anilana Łódź 27.05.2018
18:00
31:28
(15:12)
IMB/228 VIRET CMC Zawiercie | KSSPR Końskie 26.05.2018
18:00
23:35
(12:15)
IMB/229 LKPR Moto-Jelcz Oława | AZS AWF Biała Podlaska ..
 
 
IMB/230 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26.05.2018
17:00
35:34
(14:14)
IMB/231 KS Uniwersytet Radom | MSPR Siódemka Miedź Legnica 26.05.2018
18:00
24:33
(12:16)
IMB/232 MKS Wieluń | SRS Czuwaj Przemyśl 26.05.2018
18:00
32:39
(15:18)
Kolejka 30
IMB/233 MTS Chrzanów | MKS Wieluń 02.06.2018
18:00
33:33
(16:16)
IMB/234 SRS Czuwaj Przemyśl | KS Uniwersytet Radom 30.05.2018
18:00
33:18
(16:8)
IMB/235 MSPR Siódemka Miedź Legnica | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 23.05.2018
19:00
33:28
(16:9)
IMB/236 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | LKPR Moto-Jelcz Oława ..
 
 
IMB/237 AZS AWF Biała Podlaska | VIRET CMC Zawiercie 02.06.2018
18:00
10:0
(:)
IMB/238 KSSPR Końskie | ASPR Zawadzkie 30.05.2018
20:00
31:28
(16:14)
IMB/239 Politechnika Anilana Łódź | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 23.05.2018
19:00
33:33
(15:15)
IMB/240 ŚKPR Świdnica | SPR PWSZ Tarnów 30.05.2018
18:00
27:38
(10:20)



informacje

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl