Warszawsko-Mazowiecka III Liga (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR Handball Płock 36 12 12 0 0 0 436:278
2 UMKS Orlęta Zwoleń 24 12 8 4 0 0 340:317
3 UKS Olimpia Biała Podlaska 19 12 6 6 0 1 373:348
4 MKS Piotrkowianin II 15 12 5 7 0 0 364:381
5 UKS Anilana Łódź 14 12 5 7 1 0 361:372
6 MOKS Słoneczny Stok Białystok 12 12 4 8 0 0 324:392
7 MKS Pogoń-Prus Siedlce 6 12 2 10 0 0 277:387
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
W/IIIM/1 MKS Pogoń-Prus Siedlce | MKS Piotrkowianin II 30.09.2017
15:00
21:37
(9:14)
W/IIIM/2 MOKS Słoneczny Stok Białystok | SPR Handball Płock 01.10.2017
13:00
20:34
(8:15)
W/IIIM/3 UMKS Orlęta Zwoleń | UKS Anilana Łódź 30.09.2017
17:00
34:30
(16:18)
W/IIIM/4 UKS Olimpia Biała Podlaska | OTM Lesznowola ..
 
 
Kolejka 2
W/IIIM/5 MKS Piotrkowianin II | OTM Lesznowola ..
 
 
W/IIIM/6 UKS Anilana Łódź | UKS Olimpia Biała Podlaska 07.10.2017
14:00
31:36
(16:14)
W/IIIM/7 SPR Handball Płock | UMKS Orlęta Zwoleń 08.10.2017
13:00
42:26
(22:12)
W/IIIM/8 MKS Pogoń-Prus Siedlce | MOKS Słoneczny Stok Białystok 08.10.2017
15:00
20:26
(13:12)
Kolejka 3
W/IIIM/9 MOKS Słoneczny Stok Białystok | MKS Piotrkowianin II 15.10.2017
13:00
29:33
(13:16)
W/IIIM/10 UMKS Orlęta Zwoleń | MKS Pogoń-Prus Siedlce 14.10.2017
14:00
18:19
(6:9)
W/IIIM/11 UKS Olimpia Biała Podlaska | SPR Handball Płock 15.10.2017
14:00
25:37
(11:18)
W/IIIM/12 OTM Lesznowola | UKS Anilana Łódź ..
 
 
Kolejka 4
W/IIIM/13 MKS Piotrkowianin II | UKS Anilana Łódź 12.11.2017
15:00
33:28
(14:15)
W/IIIM/14 SPR Handball Płock | OTM Lesznowola ..
 
 
W/IIIM/15 MKS Pogoń-Prus Siedlce | UKS Olimpia Biała Podlaska 11.11.2017
12:00
23:31
(13:15)
W/IIIM/16 MOKS Słoneczny Stok Białystok | UMKS Orlęta Zwoleń 12.11.2017
13:00
27:35
(12:18)
Kolejka 5
W/IIIM/17 UMKS Orlęta Zwoleń | MKS Piotrkowianin II 18.11.2017
15:00
34:24
(14:10)
W/IIIM/18 UKS Olimpia Biała Podlaska | MOKS Słoneczny Stok Białystok 19.11.2017
13:00
29:30
(15:18)
W/IIIM/19 OTM Lesznowola | MKS Pogoń-Prus Siedlce ..
 
 
W/IIIM/20 UKS Anilana Łódź | SPR Handball Płock 18.11.2017
17:30
25:40
(11:18)
Kolejka 6
W/IIIM/21 MKS Piotrkowianin II | SPR Handball Płock 05.11.2017
18:00
23:36
(8:20)
W/IIIM/22 MKS Pogoń-Prus Siedlce | UKS Anilana Łódź 16.12.2017
19:00
31:29
(13:16)
W/IIIM/23 MOKS Słoneczny Stok Białystok | OTM Lesznowola ..
 
 
W/IIIM/24 UMKS Orlęta Zwoleń | UKS Olimpia Biała Podlaska 25.11.2017
11:00
38:29
(20:13)
Kolejka 7
W/IIIM/25 UKS Olimpia Biała Podlaska | MKS Piotrkowianin II 03.12.2017
14:00
40:35
(23:15)
W/IIIM/26 OTM Lesznowola | UMKS Orlęta Zwoleń ..
 
 
W/IIIM/27 UKS Anilana Łódź | MOKS Słoneczny Stok Białystok 02.12.2017
17:30
32:29
(17:15)
W/IIIM/28 SPR Handball Płock | MKS Pogoń-Prus Siedlce 03.12.2017
13:00
37:21
(15:11)
II runda
Kolejka 8
W/IIIM/29 MKS Piotrkowianin II | MKS Pogoń-Prus Siedlce 11.02.2018
14:00
33:24
(16:13)
W/IIIM/30 SPR Handball Płock | MOKS Słoneczny Stok Białystok 11.02.2018
14:00
42:22
(22:7)
W/IIIM/31 UKS Anilana Łódź | UMKS Orlęta Zwoleń 28.04.2018
19:00
29:32
(15:15)
W/IIIM/32 OTM Lesznowola | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
 
 
Kolejka 9
W/IIIM/33 OTM Lesznowola | MKS Piotrkowianin II ..
 
 
W/IIIM/34 UKS Olimpia Biała Podlaska | UKS Anilana Łódź 10.03.2018
13:30
32:32
(15:17)
W/IIIM/35 UMKS Orlęta Zwoleń | SPR Handball Płock 24.02.2018
17:30
22:28
(9:13)
W/IIIM/36 MOKS Słoneczny Stok Białystok | MKS Pogoń-Prus Siedlce 25.02.2018
13:00
33:22
(15:12)
Kolejka 10
W/IIIM/37 MKS Piotrkowianin II | MOKS Słoneczny Stok Białystok 10.03.2018
14:00
43:29
(24:14)
W/IIIM/38 MKS Pogoń-Prus Siedlce | UMKS Orlęta Zwoleń 10.03.2018
16:00
27:33
(13:15)
W/IIIM/39 SPR Handball Płock | UKS Olimpia Biała Podlaska 04.03.2018
13:00
40:33
(21:12)
W/IIIM/40 UKS Anilana Łódź | OTM Lesznowola ..
 
 
Kolejka 11
W/IIIM/41 UKS Anilana Łódź | MKS Piotrkowianin II 17.03.2018
19:00
35:29
(15:16)
W/IIIM/42 OTM Lesznowola | SPR Handball Płock ..
 
 
W/IIIM/43 UKS Olimpia Biała Podlaska | MKS Pogoń-Prus Siedlce 17.03.2018
14:00
36:24
(19:13)
W/IIIM/44 UMKS Orlęta Zwoleń | MOKS Słoneczny Stok Białystok 24.03.2018
16:00
28:34
(11:18)
Kolejka 12
W/IIIM/45 MKS Piotrkowianin II | UMKS Orlęta Zwoleń 07.04.2018
12:00
28:30
(17:13)
W/IIIM/46 MOKS Słoneczny Stok Białystok | UKS Olimpia Biała Podlaska 06.04.2018
19:00
21:44
(10:25)
W/IIIM/47 MKS Pogoń-Prus Siedlce | OTM Lesznowola ..
 
 
W/IIIM/48 SPR Handball Płock | UKS Anilana Łódź 08.04.2018
13:00
28:21
(16:9)
Kolejka 13
W/IIIM/49 SPR Handball Płock | MKS Piotrkowianin II 14.04.2018
14:00
37:19
(14:9)
W/IIIM/50 UKS Anilana Łódź | MKS Pogoń-Prus Siedlce 15.04.2018
15:00
39:24
(21:13)
W/IIIM/51 OTM Lesznowola | MOKS Słoneczny Stok Białystok ..
 
 
W/IIIM/52 UKS Olimpia Biała Podlaska | UMKS Orlęta Zwoleń ..
0:10
(:)
Kolejka 14
W/IIIM/53 MKS Piotrkowianin II | UKS Olimpia Biała Podlaska 22.04.2018
14:00
27:38
(13:23)
W/IIIM/54 UMKS Orlęta Zwoleń | OTM Lesznowola ..
 
 
W/IIIM/55 MOKS Słoneczny Stok Białystok | UKS Anilana Łódź 22.04.2018
13:00
24:30
(13:13)
W/IIIM/56 MKS Pogoń-Prus Siedlce | SPR Handball Płock 21.04.2018
16:00
21:35
(8:19)



informacje

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl