Łódzka Liga Młodzików Gr. F (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana I Łódź 29 10 10 0 1 0 336:170
2 MKS PMDKiS Wieluń I 25 10 8 2 0 1 290:213
3 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 18 10 6 4 0 0 293:257
4 UKS Anilana II Łódź 9 10 3 7 0 0 253:285
5 UKS Trops Poddębice 6 10 2 8 0 0 213:340
6 ChKS Łódź 3 10 1 9 0 0 179:299
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I RUNDA
Kolejka 1
E/MłMF/1 UKS Anilana I Łódź | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 21.01.2018
09:15
38:22
(19:13)
E/MłMF/2 ChKS Łódź | MKS PMDKiS Wieluń I 21.01.2018
12:45
17:27
(7:11)
E/MłMF/3 UKS Anilana II Łódź | UKS Trops Poddębice 21.01.2018
10:30
35:19
(16:7)
Kolejka 2
E/MłMF/4 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | UKS Trops Poddębice 18.02.2018
12:30
34:23
(19:11)
E/MłMF/5 MKS PMDKiS Wieluń I | UKS Anilana II Łódź 18.02.2018
14:00
28:14
(16:4)
E/MłMF/6 UKS Anilana I Łódź | ChKS Łódź 20.02.2018
15:30
32:6
(14:1)
Kolejka 3
E/MłMF/7 ChKS Łódź | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 04.03.2018
14:30
22:25
(8:10)
E/MłMF/8 UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana I Łódź 09.03.2018
09:00
18:36
(6:16)
E/MłMF/9 UKS Trops Poddębice | MKS PMDKiS Wieluń I 16.03.2018
17:00
19:30
(12:15)
Kolejka 4
E/MłMF/10 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | MKS PMDKiS Wieluń I 10.03.2018
11:00
28:29
(12:12)
E/MłMF/11 UKS Anilana I Łódź | UKS Trops Poddębice 10.03.2018
10:00
40:14
(18:3)
E/MłMF/12 ChKS Łódź | UKS Anilana II Łódź 10.03.2018
15:00
24:31
(8:19)
Kolejka 5
E/MłMF/13 UKS Anilana II Łódź | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 11.03.2018
10:00
22:29
(11:14)
E/MłMF/14 UKS Trops Poddębice | ChKS Łódź 11.03.2018
11:00
24:19
(10:10)
E/MłMF/15 MKS PMDKiS Wieluń I | UKS Anilana I Łódź 13.03.2018
18:00
23:23
(10:10)
II RUNDA
Kolejka 6
E/MłMF/16 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | UKS Anilana I Łódź 18.03.2018
11:00
22:32
(11:17)
E/MłMF/17 MKS PMDKiS Wieluń I | ChKS Łódź 18.03.2018
12:45
32:18
(15:6)
E/MłMF/18 UKS Trops Poddębice | UKS Anilana II Łódź 18.03.2018
11:00
34:29
(16:9)
Kolejka 7
E/MłMF/19 UKS Trops Poddębice | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 25.03.2018
11:00
21:41
(13:19)
E/MłMF/20 UKS Anilana II Łódź | MKS PMDKiS Wieluń I 25.03.2018
12:00
24:31
(14:19)
E/MłMF/21 ChKS Łódź | UKS Anilana I Łódź 25.03.2018
10:30
15:39
(3:17)
Kolejka 8
E/MłMF/22 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | ChKS Łódź 08.04.2018
11:00
37:11
(21:2)
E/MłMF/23 UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana II Łódź 06.04.2018
09:00
34:23
(17:11)
E/MłMF/24 MKS PMDKiS Wieluń I | UKS Trops Poddębice 08.04.2018
11:00
43:25
(19:14)
Kolejka 9
E/MłMF/25 MKS PMDKiS Wieluń I | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 15.04.2018
14:00
32:23
(16:13)
E/MłMF/26 UKS Trops Poddębice | UKS Anilana I Łódź 12.04.2018
17:30
12:40
(6:24)
E/MłMF/27 UKS Anilana II Łódź | ChKS Łódź 21.04.2018
10:00
30:18
(14:5)
Kolejka 10
E/MłMF/28 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | UKS Anilana II Łódź 22.04.2018
11:00
32:27
(19:12)
E/MłMF/29 ChKS Łódź | UKS Trops Poddębice 22.04.2018
14:00
29:22
(19:8)
E/MłMF/30 UKS Anilana I Łódź | MKS PMDKiS Wieluń I 07.04.2018
10:45
22:15
(11:7)



informacje

Terminy rozgrywek szczebla centralnego Młodzików:
- zakończenie rozgrywek w województwie do dnia 22.04.2018r.
- 1/16 Mistrzostw Polski: 04-06.05.2018r. (32 zespoły)
- 1/8 Mistrzostw Polski: 18-20.05.2018r. (16 zespołów)
- 1/4 Mistrzostw Polski: 01-03.06.2018r. (8 zespołów)
- finał Mistrzostw Polski 15-16.06.2018r. (4 zespoły)


1/16 PUCHARU ZPRP MŁODZIKÓW
Grupa A

organizator – KS SPR Chrobry I Głogów
terminarz meczy i wyniki:
04.05.2018r. (piątek)
16:00 - LKS OSiR Komprachcice - MKS PMDKiS Wieluń   16:23 (8:12)
18:00 - KS SPR Chrobry I Głogów - UKS 31 Rokitnica Zabrze   36:18 (20:11)

05.05.2018r. (sobota)
09:00 - UKS 31 Rokitnica Zabrze - LKS OSiR Komprachcice  20:27  (3:13)
11:00 - KS SPR Chrobry I Głogów - MKS PMDKiS Wieluń  23:17 (13:8)

06.05.2018r. (niedziela)
10:00 - MKS PMDKiS Wieluń - UKS 31 Rokitnica Zabrze  26:29 (14:13)
12:00 - KS SPR Chrobry I Głogów - LKS OSiR Komprachcice 31:27 (20:13)

  Tabela:  P_Zd B_Zd
 B_St
 1 KS SPR Chrobry I Głogów 9 90 62
 2 MKS PMDKiS Wieluń
 3 6668
 3 LKS OSiR Komprachcice 3 7074
 4 UKS 31 Rokitnica Zabrze  3 6789


Grupa E
organizator – UKS Anilana
terminarz meczy i wyniki:
04.05.2018r. (piątek)
16:00 - SPR Pogoń 1945 Zabrze - MSPR Siódemka Miedź Legnica   33:19 (17:8)
18:00 - UKS Anilana Łódź - MKS Padwa Zamość   38:18 (19:8)

05.05.2018r. (sobota)
09:30 - MKS Padwa Zamość - SPR Pogoń 1945 Zabrze  23:37  (11:18)
11:15 - UKS Anilana Łódź - MSPR Siódemka Miedź Legnica   22:26 (12:11)

06.05.2018r. (niedziela)
09:30 - MSPR Siódemka Miedź Legnica - MKS Padwa Zamość  36:34 (16:18)
11:30 - UKS Anilana Łódź - SPR Pogoń 1945 Zabrze 17:27 (11:13)

  Tabela P_Zd B_ZdB_St
 1 SPR Pogoń 1945 Zabrze  9 97 59
 2 MSPR Siódemka Miedź Legnica681
89
 3 UKS Anilana Łódź
377
 71
 4 MKS Padwa Zamość
0
75
111

 

 

1/8 PUCHARU ZPRP MŁODZIKÓW
Grupa

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl