I Liga Kobiet Grupa A (K)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SMS ZPRP I Płock 54 22 18 4 0 0 730:577
2 SPR Sambor Tczew 51 22 17 5 0 0 687:575
3 MMKS Jutrzenka Płock 48 22 16 6 0 0 673:620
4 K.S.AP-POZNAŃ 45 22 15 7 0 0 671:603
5 MTS Kwidzyn 45 22 15 7 0 0 623:566
6 MKS PR URBIS Gniezno 45 22 15 7 0 0 606:536
7 SMS ZPRP II Płock 30 22 10 12 0 0 648:643
8 SKF KPR Sparta Oborniki 24 22 8 14 0 0 582:625
9 MKS Karczew 24 22 8 14 0 0 542:592
10 ChKS PŁ 16 22 5 17 0 1 449:581
11 MKS Dwójka Łomża 11 22 4 18 1 0 539:647
12 Drwęca Novar Lubicz 3 22 1 21 0 0 579:764
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
IKA/1 K.S.AP-POZNAŃ | MMKS Jutrzenka Płock 15.09.2018
18:00
33:23
(11:15)
IKA/2 MTS Kwidzyn | MKS PR URBIS Gniezno 16.09.2018
17:00
31:19
(14:8)
IKA/3 SPR Sambor Tczew | Drwęca Novar Lubicz 15.09.2018
16:00
34:19
(20:9)
IKA/4 SMS ZPRP II Płock | SKF KPR Sparta Oborniki 15.09.2018
15:30
25:29
(13:16)
IKA/5 SMS ZPRP I Płock | MKS Dwójka Łomża 15.09.2018
18:00
39:23
(19:10)
IKA/6 ChKS PŁ | MKS Karczew 15.09.2018
17:00
27:25
(11:14)
Kolejka 2
IKA/7 MMKS Jutrzenka Płock | MKS Karczew 22.09.2018
14:30
30:24
(12:12)
IKA/8 MKS Dwójka Łomża | ChKS PŁ 22.09.2018
16:30
23:23
(13:11)
IKA/9 SKF KPR Sparta Oborniki | SMS ZPRP I Płock 20.09.2018
19:00
26:32
(12:16)
IKA/10 Drwęca Novar Lubicz | SMS ZPRP II Płock 22.09.2018
16:00
35:40
(15:17)
IKA/11 MKS PR URBIS Gniezno | SPR Sambor Tczew 23.09.2018
17:00
22:21
(11:12)
IKA/12 K.S.AP-POZNAŃ | MTS Kwidzyn 22.09.2018
18:00
24:23
(9:10)
Kolejka 3
IKA/13 MTS Kwidzyn | MMKS Jutrzenka Płock 06.10.2018
11:00
25:31
(10:16)
IKA/14 SPR Sambor Tczew | K.S.AP-POZNAŃ 06.10.2018
16:00
34:29
(17:13)
IKA/15 SMS ZPRP II Płock | MKS PR URBIS Gniezno 06.10.2018
15:30
24:32
(11:12)
IKA/16 SMS ZPRP I Płock | Drwęca Novar Lubicz 06.10.2018
18:00
51:30
(22:12)
IKA/17 ChKS PŁ | SKF KPR Sparta Oborniki 06.10.2018
17:00
26:22
(13:11)
IKA/18 MKS Karczew | MKS Dwójka Łomża 06.10.2018
12:00
25:19
(12:10)
Kolejka 4
IKA/19 MMKS Jutrzenka Płock | MKS Dwójka Łomża 13.10.2018
14:30
30:19
(16:10)
IKA/20 SKF KPR Sparta Oborniki | MKS Karczew 14.10.2018
17:00
25:15
(13:6)
IKA/21 Drwęca Novar Lubicz | ChKS PŁ 13.10.2018
17:00
20:15
(10:6)
IKA/22 MKS PR URBIS Gniezno | SMS ZPRP I Płock 13.10.2018
17:00
22:25
(15:12)
IKA/23 K.S.AP-POZNAŃ | SMS ZPRP II Płock 13.10.2018
18:00
33:32
(17:14)
IKA/24 MTS Kwidzyn | SPR Sambor Tczew 14.10.2018
11:00
34:18
(18:11)
Kolejka 5
IKA/25 SPR Sambor Tczew | MMKS Jutrzenka Płock 20.10.2018
16:00
37:32
(21:12)
IKA/26 SMS ZPRP II Płock | MTS Kwidzyn 20.10.2018
11:00
26:33
(16:17)
IKA/27 SMS ZPRP I Płock | K.S.AP-POZNAŃ 20.10.2018
13:30
35:33
(18:16)
IKA/28 ChKS PŁ | MKS PR URBIS Gniezno 21.10.2018
16:00
18:29
(8:11)
IKA/29 MKS Karczew | Drwęca Novar Lubicz 20.10.2018
17:00
28:26
(12:7)
IKA/30 MKS Dwójka Łomża | SKF KPR Sparta Oborniki 20.10.2018
17:00
25:29
(15:11)
Kolejka 6
IKA/31 MMKS Jutrzenka Płock | SKF KPR Sparta Oborniki 03.11.2018
16:00
35:30
(17:17)
IKA/32 Drwęca Novar Lubicz | MKS Dwójka Łomża 03.11.2018
17:00
26:34
(14:18)
IKA/33 MKS PR URBIS Gniezno | MKS Karczew 03.11.2018
16:00
30:22
(16:7)
IKA/34 K.S.AP-POZNAŃ | ChKS PŁ 27.10.2018
18:00
29:16
(16:8)
IKA/35 MTS Kwidzyn | SMS ZPRP I Płock 07.11.2018
15:30
22:26
(13:13)
IKA/36 SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP II Płock 07.11.2018
19:00
28:25
(14:14)
Kolejka 7
IKA/37 SMS ZPRP II Płock | MMKS Jutrzenka Płock 10.11.2018
15:30
30:25
(15:10)
IKA/38 SMS ZPRP I Płock | SPR Sambor Tczew 10.11.2018
18:00
29:35
(14:18)
IKA/39 ChKS PŁ | MTS Kwidzyn 21.11.2018
17:30
17:25
(8:13)
IKA/40 MKS Karczew | K.S.AP-POZNAŃ 24.11.2018
18:00
24:30
(11:14)
IKA/41 MKS Dwójka Łomża | MKS PR URBIS Gniezno 10.11.2018
18:00
18:27
(11:14)
IKA/42 SKF KPR Sparta Oborniki | Drwęca Novar Lubicz 10.11.2018
17:00
37:31
(16:14)
Kolejka 8
IKA/43 MMKS Jutrzenka Płock | Drwęca Novar Lubicz 17.11.2018
16:00
 
 
IKA/44 MKS PR URBIS Gniezno | SKF KPR Sparta Oborniki 18.11.2018
17:00
31:24
(14:12)
IKA/45 K.S.AP-POZNAŃ | MKS Dwójka Łomża 17.11.2018
15:30
34:25
(18:15)
IKA/46 MTS Kwidzyn | MKS Karczew 18.11.2018
12:00
33:25
(14:10)
IKA/47 SPR Sambor Tczew | ChKS PŁ 17.11.2018
16:00
31:16
(17:7)
IKA/48 SMS ZPRP II Płock | SMS ZPRP I Płock 21.11.2018
17:30
29:37
(16:19)
Kolejka 9
IKA/49 SMS ZPRP I Płock | MMKS Jutrzenka Płock 05.12.2018
18:00
30:32
(17:14)
IKA/50 ChKS PŁ | SMS ZPRP II Płock 05.12.2018
17:30
25:30
(9:14)
IKA/51 MKS Karczew | SPR Sambor Tczew 01.12.2018
18:30
20:36
(10:16)
IKA/52 MKS Dwójka Łomża | MTS Kwidzyn 01.12.2018
14:00
28:31
(11:18)
IKA/53 SKF KPR Sparta Oborniki | K.S.AP-POZNAŃ 01.12.2018
17:00
31:26
(13:13)
IKA/54 Drwęca Novar Lubicz | MKS PR URBIS Gniezno 01.12.2018
17:00
29:39
(12:21)
Kolejka 10
IKA/55 MMKS Jutrzenka Płock | MKS PR URBIS Gniezno 08.12.2018
16:00
24:28
(10:15)
IKA/56 K.S.AP-POZNAŃ | Drwęca Novar Lubicz 08.12.2018
18:00
35:34
(22:17)
IKA/57 MTS Kwidzyn | SKF KPR Sparta Oborniki 08.12.2018
12:00
27:17
(15:7)
IKA/58 SPR Sambor Tczew | MKS Dwójka Łomża 08.12.2018
16:00
33:25
(16:12)
IKA/59 SMS ZPRP II Płock | MKS Karczew 08.12.2018
15:30
25:26
(14:15)
IKA/60 SMS ZPRP I Płock | ChKS PŁ 08.12.2018
18:00
42:16
(21:7)
Kolejka 11
IKA/61 ChKS PŁ | MMKS Jutrzenka Płock 15.12.2018
17:00
27:28
(12:15)
IKA/62 MKS Karczew | SMS ZPRP I Płock 20.12.2018
19:00
22:28
(9:15)
IKA/63 MKS Dwójka Łomża | SMS ZPRP II Płock 19.12.2018
18:30
28:36
(17:16)
IKA/64 SKF KPR Sparta Oborniki | SPR Sambor Tczew 15.12.2018
16:00
31:30
(15:14)
IKA/65 Drwęca Novar Lubicz | MTS Kwidzyn 15.12.2018
17:00
29:36
(14:18)
IKA/66 MKS PR URBIS Gniezno | K.S.AP-POZNAŃ 16.12.2018
17:00
22:29
(11:13)
II runda
Kolejka 12
IKA/67 MMKS Jutrzenka Płock | K.S.AP-POZNAŃ 12.01.2019
16:00
33:29
(13:13)
IKA/68 MKS PR URBIS Gniezno | MTS Kwidzyn 12.01.2019
18:00
32:22
(13:12)
IKA/69 Drwęca Novar Lubicz | SPR Sambor Tczew 12.01.2019
17:00
27:38
(10:18)
IKA/70 SKF KPR Sparta Oborniki | SMS ZPRP II Płock 15.01.2019
17:30
27:34
(11:14)
IKA/71 MKS Dwójka Łomża | SMS ZPRP I Płock 12.01.2019
16:00
22:37
(10:20)
IKA/72 MKS Karczew | ChKS PŁ 14.03.2019
19:00
22:17
(12:9)
Kolejka 13
IKA/73 MKS Karczew | MMKS Jutrzenka Płock 19.01.2019
18:30
29:31
(16:15)
IKA/74 ChKS PŁ | MKS Dwójka Łomża 20.01.2019
14:00
18:17
(10:10)
IKA/75 SMS ZPRP I Płock | SKF KPR Sparta Oborniki 19.01.2019
15:30
25:24
(15:13)
IKA/76 SMS ZPRP II Płock | Drwęca Novar Lubicz 19.01.2019
18:00
36:31
(18:15)
IKA/77 SPR Sambor Tczew | MKS PR URBIS Gniezno 19.01.2019
16:00
26:22
(13:11)
IKA/78 MTS Kwidzyn | K.S.AP-POZNAŃ 20.01.2019
17:00
34:32
(18:14)
Kolejka 14
IKA/79 MMKS Jutrzenka Płock | MTS Kwidzyn 02.02.2019
14:30
36:31
(19:14)
IKA/80 K.S.AP-POZNAŃ | SPR Sambor Tczew 02.02.2019
18:00
31:28
(12:13)
IKA/81 MKS PR URBIS Gniezno | SMS ZPRP II Płock 13.02.2019
19:30
20:24
(11:13)
IKA/82 Drwęca Novar Lubicz | SMS ZPRP I Płock 23.02.2019
17:00
27:41
(11:24)
IKA/83 SKF KPR Sparta Oborniki | ChKS PŁ 02.02.2019
17:00
25:21
(17:11)
IKA/84 MKS Dwójka Łomża | MKS Karczew 03.02.2019
18:00
19:22
(10:9)
Kolejka 15
IKA/85 MKS Dwójka Łomża | MMKS Jutrzenka Płock 09.02.2019
17:00
22:30
(11:15)
IKA/86 MKS Karczew | SKF KPR Sparta Oborniki 16.02.2019
16:30
26:19
(16:10)
IKA/87 ChKS PŁ | Drwęca Novar Lubicz 17.02.2019
17:00
26:19
(11:10)
IKA/88 SMS ZPRP I Płock | MKS PR URBIS Gniezno 27.02.2019
17:30
24:27
(9:13)
IKA/89 SMS ZPRP II Płock | K.S.AP-POZNAŃ 16.02.2019
18:00
28:27
(13:13)
IKA/90 SPR Sambor Tczew | MTS Kwidzyn 16.02.2019
18:00
34:25
(19:10)
Kolejka 16
IKA/91 MMKS Jutrzenka Płock | SPR Sambor Tczew 02.03.2019
17:00
29:34
(15:16)
IKA/92 MTS Kwidzyn | SMS ZPRP II Płock 02.03.2019
16:00
28:22
(13:10)
IKA/93 K.S.AP-POZNAŃ | SMS ZPRP I Płock 02.03.2019
17:00
34:29
(17:16)
IKA/94 MKS PR URBIS Gniezno | ChKS PŁ 02.03.2019
18:00
27:14
(12:8)
IKA/95 Drwęca Novar Lubicz | MKS Karczew 02.03.2019
17:00
25:31
(13:15)
IKA/96 SKF KPR Sparta Oborniki | MKS Dwójka Łomża 02.03.2019
17:00
23:32
(13:17)
Kolejka 17
IKA/97 SKF KPR Sparta Oborniki | MMKS Jutrzenka Płock 16.03.2019
17:00
31:36
(14:14)
IKA/98 MKS Dwójka Łomża | Drwęca Novar Lubicz 16.03.2019
17:00
37:27
(18:10)
IKA/99 MKS Karczew | MKS PR URBIS Gniezno 17.03.2019
12:00
29:30
(10:15)
IKA/100 ChKS PŁ | K.S.AP-POZNAŃ 17.03.2019
16:00
23:18
(8:7)
IKA/101 SMS ZPRP I Płock | MTS Kwidzyn 14.03.2019
16:00
32:22
(16:6)
IKA/102 SMS ZPRP II Płock | SPR Sambor Tczew 04.04.2019
17:30
29:37
(16:21)
Kolejka 18
IKA/103 MMKS Jutrzenka Płock | SMS ZPRP II Płock 26.03.2019
19:00
28:27
(16:12)
IKA/104 SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP I Płock 30.03.2019
16:00
30:31
(12:13)
IKA/105 MTS Kwidzyn | ChKS PŁ 30.03.2019
15:00
25:21
(11:8)
IKA/106 K.S.AP-POZNAŃ | MKS Karczew 30.03.2019
12:00
30:23
(16:13)
IKA/107 MKS PR URBIS Gniezno | MKS Dwójka Łomża 30.03.2019
17:00
30:23
(18:9)
IKA/108 Drwęca Novar Lubicz | SKF KPR Sparta Oborniki 30.03.2019
17:00
 
 
Kolejka 19
IKA/109 Drwęca Novar Lubicz | MMKS Jutrzenka Płock 06.04.2019
17:00
25:28
(13:14)
IKA/110 SKF KPR Sparta Oborniki | MKS PR URBIS Gniezno 07.04.2019
16:00
30:31
(15:17)
IKA/111 MKS Dwójka Łomża | K.S.AP-POZNAŃ 06.04.2019
17:00
29:30
(12:14)
IKA/112 MKS Karczew | MTS Kwidzyn 07.04.2019
16:00
22:25
(11:14)
IKA/113 ChKS PŁ | SPR Sambor Tczew 07.04.2019
17:00
20:31
(7:15)
IKA/114 SMS ZPRP I Płock | SMS ZPRP II Płock 06.04.2019
15:30
43:31
(25:18)
Kolejka 20
IKA/115 MMKS Jutrzenka Płock | SMS ZPRP I Płock 13.04.2019
16:00
30:34
(14:19)
IKA/116 SMS ZPRP II Płock | ChKS PŁ 28.04.2019
11:30
32:19
(14:10)
IKA/117 SPR Sambor Tczew | MKS Karczew 13.04.2019
16:00
32:31
(21:16)
IKA/118 MTS Kwidzyn | MKS Dwójka Łomża 13.04.2019
16:00
32:23
(11:11)
IKA/119 K.S.AP-POZNAŃ | SKF KPR Sparta Oborniki 13.04.2019
17:00
34:24
(18:14)
IKA/120 MKS PR URBIS Gniezno | Drwęca Novar Lubicz 13.04.2019
19:00
33:16
(15:8)
Kolejka 21
IKA/121 MKS PR URBIS Gniezno | MMKS Jutrzenka Płock 27.04.2019
19:00
23:30
(9:17)
IKA/122 Drwęca Novar Lubicz | K.S.AP-POZNAŃ 27.04.2019
17:00
23:38
(10:14)
IKA/123 SKF KPR Sparta Oborniki | MTS Kwidzyn 27.04.2019
17:00
24:28
(12:15)
IKA/124 MKS Dwójka Łomża | SPR Sambor Tczew 09.03.2019
17:00
27:29
(14:15)
IKA/125 MKS Karczew | SMS ZPRP II Płock 26.04.2019
18:30
31:27
(15:15)
IKA/126 ChKS PŁ | SMS ZPRP I Płock 27.04.2019
15:00
20:32
(10:18)
Kolejka 22
IKA/127 MMKS Jutrzenka Płock | ChKS PŁ 24.04.2019
19:00
29:24
(15:10)
IKA/128 SMS ZPRP I Płock | MKS Karczew 18.04.2019
17:30
28:20
(13:11)
IKA/129 SMS ZPRP II Płock | MKS Dwójka Łomża 09.04.2019
17:30
36:21
(18:7)
IKA/130 SPR Sambor Tczew | SKF KPR Sparta Oborniki 04.05.2019
17:00
31:21
(13:11)
IKA/131 MTS Kwidzyn | Drwęca Novar Lubicz 16.04.2019
18:30
31:28
(19:13)
IKA/132 K.S.AP-POZNAŃ | MKS PR URBIS Gniezno 02.05.2019
17:00
33:30
(15:15)



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl