I Liga Mężczyzn Grupa B (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 50 22 17 5 1 0 676:587
2 MKS Real-Astromal Leszno 47 22 16 6 1 0 577:533
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 47 22 16 6 2 1 605:547
4 MKS Wieluń 46 22 15 7 0 1 579:514
5 UKS Olimp Grodków 35 22 12 10 1 0 550:550
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 35 22 11 11 2 4 592:592
7 KS Forza Wrocław 28 22 9 13 1 2 579:583
8 Politechnika Anilana Łódź 28 22 10 12 3 1 630:651
9 WKS Grunwald Poznań 28 22 9 13 1 2 561:570
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 23 22 7 15 0 2 573:620
11 ASPR Zawadzkie 17 22 6 16 1 0 581:661
12 ŚKPR Świdnica 12 22 4 18 1 1 541:636
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
IMB/1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | ŚKPR Świdnica 22.09.2018
18:00
37:26
(19:12)
IMB/2 UKS Olimp Grodków | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 22.09.2018
18:00
31:31
(17:15)
IMB/3 Politechnika Anilana Łódź | WKS Grunwald Poznań 22.09.2018
18:00
27:27
(9:10)
IMB/4 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | KS Forza Wrocław 22.09.2018
18:00
31:28
(13:13)
IMB/5 ASPR Zawadzkie | MKS Wieluń 22.09.2018
18:00
19:30
(11:10)
IMB/6 MKS Real-Astromal Leszno | MSPR Siódemka Miedź Legnica 22.09.2018
17:00
25:18
(11:7)
Kolejka 2
IMB/7 ŚKPR Świdnica | MSPR Siódemka Miedź Legnica 29.09.2018
18:00
24:23
(11:13)
IMB/8 MKS Wieluń | MKS Real-Astromal Leszno 29.09.2018
18:00
26:22
(12:12)
IMB/9 KS Forza Wrocław | ASPR Zawadzkie 29.09.2018
18:00
25:29
(17:14)
IMB/10 WKS Grunwald Poznań | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 29.09.2018
17:00
30:24
(15:11)
IMB/11 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Politechnika Anilana Łódź 29.09.2018
17:00
37:30
(18:12)
IMB/12 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | UKS Olimp Grodków 29.09.2018
18:00
30:24
(17:9)
Kolejka 3
IMB/13 UKS Olimp Grodków | ŚKPR Świdnica 06.10.2018
18:00
27:20
(9:10)
IMB/14 Politechnika Anilana Łódź | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 06.10.2018
18:00
31:35
(17:18)
IMB/15 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.10.2018
19:00
30:30
(15:13)
IMB/16 ASPR Zawadzkie | WKS Grunwald Poznań 06.10.2018
18:00
24:22
(12:7)
IMB/17 MKS Real-Astromal Leszno | KS Forza Wrocław 06.10.2018
18:00
27:24
(13:12)
IMB/18 MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Wieluń 06.10.2018
18:00
27:22
(15:12)
Kolejka 4
IMB/19 ŚKPR Świdnica | MKS Wieluń 12.10.2018
19:00
20:31
(9:16)
IMB/20 KS Forza Wrocław | MSPR Siódemka Miedź Legnica 14.10.2018
14:00
27:28
(18:16)
IMB/21 WKS Grunwald Poznań | MKS Real-Astromal Leszno 13.10.2018
17:00
23:21
(14:12)
IMB/22 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | ASPR Zawadzkie 13.10.2018
17:00
34:32
(13:17)
IMB/23 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 13.10.2018
18:00
37:24
(25:9)
IMB/24 UKS Olimp Grodków | Politechnika Anilana Łódź 13.10.2018
15:00
30:24
(14:15)
Kolejka 5
IMB/25 Politechnika Anilana Łódź | ŚKPR Świdnica 20.10.2018
18:00
25:19
(12:7)
IMB/26 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | UKS Olimp Grodków 20.10.2018
19:00
19:20
(7:6)
IMB/27 ASPR Zawadzkie | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 20.10.2018
18:00
30:35
(13:21)
IMB/28 MKS Real-Astromal Leszno | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 20.10.2018
18:00
34:30
(15:11)
IMB/29 MSPR Siódemka Miedź Legnica | WKS Grunwald Poznań 20.10.2018
18:00
36:28
(18:11)
IMB/30 MKS Wieluń | KS Forza Wrocław 21.10.2018
15:00
32:28
(19:13)
Kolejka 6
IMB/31 ŚKPR Świdnica | KS Forza Wrocław 03.11.2018
19:00
22:29
(13:17)
IMB/32 WKS Grunwald Poznań | MKS Wieluń 03.11.2018
17:00
27:25
(10:12)
IMB/33 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MSPR Siódemka Miedź Legnica 02.11.2018
19:00
31:31
(14:16)
IMB/34 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MKS Real-Astromal Leszno 03.11.2018
18:00
24:22
(8:12)
IMB/35 UKS Olimp Grodków | ASPR Zawadzkie 03.11.2018
18:00
23:25
(9:12)
IMB/36 Politechnika Anilana Łódź | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 03.11.2018
18:00
30:31
(16:16)
Kolejka 7
IMB/37 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | ŚKPR Świdnica 10.11.2018
18:00
24:27
(13:15)
IMB/38 ASPR Zawadzkie | Politechnika Anilana Łódź 21.11.2018
18:30
28:28
(10:13)
IMB/39 MKS Real-Astromal Leszno | UKS Olimp Grodków 10.11.2018
18:00
26:24
(11:11)
IMB/40 MSPR Siódemka Miedź Legnica | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 10.11.2018
18:00
26:22
(16:11)
IMB/41 MKS Wieluń | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.11.2018
18:00
24:28
(14:12)
IMB/42 KS Forza Wrocław | WKS Grunwald Poznań 11.11.2018
16:00
29:26
(16:11)
Kolejka 8
IMB/43 ŚKPR Świdnica | WKS Grunwald Poznań 17.11.2018
18:00
23:25
(11:12)
IMB/44 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KS Forza Wrocław 17.11.2018
17:00
21:21
(7:13)
IMB/45 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MKS Wieluń 17.11.2018
18:00
28:23
(15:9)
IMB/46 UKS Olimp Grodków | MSPR Siódemka Miedź Legnica 17.11.2018
18:00
31:27
(16:9)
IMB/47 Politechnika Anilana Łódź | MKS Real-Astromal Leszno 17.11.2018
18:00
25:26
(9:11)
IMB/48 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | ASPR Zawadzkie 17.11.2018
19:00
31:29
(14:13)
Kolejka 9
IMB/49 ASPR Zawadzkie | ŚKPR Świdnica 24.11.2018
17:00
28:34
(16:17)
IMB/50 MKS Real-Astromal Leszno | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 24.11.2018
18:00
30:22
(15:10)
IMB/51 MSPR Siódemka Miedź Legnica | Politechnika Anilana Łódź 24.11.2018
19:00
35:29
(20:13)
IMB/52 MKS Wieluń | UKS Olimp Grodków 24.11.2018
17:00
28:20
(11:12)
IMB/53 KS Forza Wrocław | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21.11.2018
19:30
31:28
(17:14)
IMB/54 WKS Grunwald Poznań | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.11.2018
12:00
21:23
(11:13)
Kolejka 10
IMB/55 ŚKPR Świdnica | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 01.12.2018
18:00
19:28
(9:16)
IMB/56 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | WKS Grunwald Poznań 01.12.2018
17:00
25:27
(9:10)
IMB/57 UKS Olimp Grodków | KS Forza Wrocław 01.12.2018
18:00
18:22
(5:11)
IMB/58 Politechnika Anilana Łódź | MKS Wieluń 01.12.2018
18:00
19:20
(10:9)
IMB/59 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | MSPR Siódemka Miedź Legnica 01.12.2018
19:00
26:26
(14:12)
IMB/60 ASPR Zawadzkie | MKS Real-Astromal Leszno 01.12.2018
18:00
22:30
(10:12)
Kolejka 11
IMB/61 MKS Real-Astromal Leszno | ŚKPR Świdnica 08.12.2018
18:00
25:23
(12:9)
IMB/62 MSPR Siódemka Miedź Legnica | ASPR Zawadzkie 05.12.2018
20:00
31:30
(16:17)
IMB/63 MKS Wieluń | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 08.12.2018
17:00
22:24
(10:13)
IMB/64 KS Forza Wrocław | Politechnika Anilana Łódź 07.12.2018
20:00
31:31
(18:18)
IMB/65 WKS Grunwald Poznań | UKS Olimp Grodków 08.12.2018
17:00
24:28
(12:16)
IMB/66 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 08.12.2018
17:00
0:10
(:)
II runda
Kolejka 12
IMB/67 ŚKPR Świdnica | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26.01.2019
18:00
30:32
(16:14)
IMB/68 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | UKS Olimp Grodków 25.01.2019
19:00
23:24
(12:12)
IMB/69 WKS Grunwald Poznań | Politechnika Anilana Łódź 26.01.2019
17:00
24:26
(16:16)
IMB/70 KS Forza Wrocław | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 27.01.2019
13:00
21:20
(14:9)
IMB/71 MKS Wieluń | ASPR Zawadzkie 10.03.2019
18:00
27:19
(15:10)
IMB/72 MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Real-Astromal Leszno 26.01.2019
18:00
24:22
(13:10)
Kolejka 13
IMB/73 MSPR Siódemka Miedź Legnica | ŚKPR Świdnica 09.02.2019
18:00
27:20
(13:8)
IMB/74 MKS Real-Astromal Leszno | MKS Wieluń 09.02.2019
17:00
27:20
(14:9)
IMB/75 ASPR Zawadzkie | KS Forza Wrocław 10.02.2019
14:00
19:30
(12:14)
IMB/76 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | WKS Grunwald Poznań 09.02.2019
18:00
21:27
(13:16)
IMB/77 Politechnika Anilana Łódź | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.02.2019
18:00
31:31
(15:16)
IMB/78 UKS Olimp Grodków | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 09.02.2019
18:00
31:33
(17:21)
Kolejka 14
IMB/79 ŚKPR Świdnica | UKS Olimp Grodków 19.02.2019
19:00
21:27
(10:15)
IMB/80 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | Politechnika Anilana Łódź 20.02.2019
18:00
45:39
(28:20)
IMB/81 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 08.03.2019
18:30
30:25
(16:14)
IMB/82 WKS Grunwald Poznań | ASPR Zawadzkie 13.02.2019
18:30
34:19
(17:6)
IMB/83 KS Forza Wrocław | MKS Real-Astromal Leszno 17.02.2019
13:00
24:28
(9:14)
IMB/84 MKS Wieluń | MSPR Siódemka Miedź Legnica 13.02.2019
19:30
17:14
(7:6)
Kolejka 15
IMB/85 MKS Wieluń | ŚKPR Świdnica 23.02.2019
18:00
28:28
(14:18)
IMB/86 MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Forza Wrocław 23.02.2019
18:00
28:27
(13:12)
IMB/87 MKS Real-Astromal Leszno | WKS Grunwald Poznań 23.02.2019
18:00
22:22
(9:9)
IMB/88 ASPR Zawadzkie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 23.02.2019
17:00
24:34
(9:15)
IMB/89 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 23.02.2019
18:00
28:37
(12:18)
IMB/90 Politechnika Anilana Łódź | UKS Olimp Grodków 23.02.2019
18:00
30:26
(15:13)
Kolejka 16
IMB/91 ŚKPR Świdnica | Politechnika Anilana Łódź 11.03.2019
19:00
23:34
(13:19)
IMB/92 UKS Olimp Grodków | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 02.03.2019
18:00
24:23
(10:10)
IMB/93 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | ASPR Zawadzkie 02.03.2019
18:00
33:31
(16:17)
IMB/94 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Real-Astromal Leszno 02.03.2019
18:00
26:29
(7:16)
IMB/95 WKS Grunwald Poznań | MSPR Siódemka Miedź Legnica 06.03.2019
18:30
21:28
(8:15)
IMB/96 KS Forza Wrocław | MKS Wieluń 03.03.2019
12:00
21:27
(7:15)
Kolejka 17
IMB/97 KS Forza Wrocław | ŚKPR Świdnica 17.03.2019
13:00
32:30
(19:14)
IMB/98 MKS Wieluń | WKS Grunwald Poznań 16.03.2019
18:00
29:22
(16:9)
IMB/99 MSPR Siódemka Miedź Legnica | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 20.03.2019
19:00
29:23
(16:14)
IMB/100 MKS Real-Astromal Leszno | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 16.03.2019
19:00
25:24
(10:12)
IMB/101 ASPR Zawadzkie | UKS Olimp Grodków 16.03.2019
17:00
27:28
(12:15)
IMB/102 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | Politechnika Anilana Łódź 19.03.2019
19:00
30:31
(13:17)
Kolejka 18
IMB/103 ŚKPR Świdnica | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 23.03.2019
18:00
25:35
(12:15)
IMB/104 Politechnika Anilana Łódź | ASPR Zawadzkie 17.04.2019
20:00
33:39
(21:18)
IMB/105 UKS Olimp Grodków | MKS Real-Astromal Leszno 23.03.2019
18:00
21:22
(12:10)
IMB/106 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 23.03.2019
18:00
26:26
(16:16)
IMB/107 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Wieluń 23.03.2019
18:00
26:30
(14:16)
IMB/108 WKS Grunwald Poznań | KS Forza Wrocław 09.03.2019
17:00
32:25
(14:11)
Kolejka 19
IMB/109 WKS Grunwald Poznań | ŚKPR Świdnica 30.03.2019
17:00
28:28
(13:13)
IMB/110 KS Forza Wrocław | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.03.2019
16:00
26:26
(15:14)
IMB/111 MKS Wieluń | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 30.03.2019
18:00
29:27
(18:11)
IMB/112 MSPR Siódemka Miedź Legnica | UKS Olimp Grodków 30.03.2019
18:00
30:21
(18:13)
IMB/113 MKS Real-Astromal Leszno | Politechnika Anilana Łódź 30.03.2019
18:00
26:27
(12:13)
IMB/114 ASPR Zawadzkie | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 30.03.2019
18:00
27:29
(14:14)
Kolejka 20
IMB/115 ŚKPR Świdnica | ASPR Zawadzkie 06.04.2019
18:00
25:29
(14:13)
IMB/116 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | MKS Real-Astromal Leszno 06.04.2019
18:00
28:24
(14:12)
IMB/117 Politechnika Anilana Łódź | MSPR Siódemka Miedź Legnica 06.04.2019
18:00
31:28
(14:12)
IMB/118 UKS Olimp Grodków | MKS Wieluń 06.04.2019
18:00
21:24
(12:10)
IMB/119 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KS Forza Wrocław 06.04.2019
18:00
31:26
(17:11)
IMB/120 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | WKS Grunwald Poznań 06.04.2019
18:00
23:21
(9:7)
Kolejka 21
IMB/121 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | ŚKPR Świdnica 13.04.2019
18:00
30:29
(17:14)
IMB/122 WKS Grunwald Poznań | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 13.04.2019
18:00
31:36
(12:18)
IMB/123 KS Forza Wrocław | UKS Olimp Grodków 13.04.2019
14:00
22:23
(10:12)
IMB/124 MKS Wieluń | Politechnika Anilana Łódź 13.04.2019
18:00
30:23
(19:11)
IMB/125 MSPR Siódemka Miedź Legnica | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 13.04.2019
18:00
30:24
(16:12)
IMB/126 MKS Real-Astromal Leszno | ASPR Zawadzkie 13.04.2019
18:00
32:31
(19:11)
Kolejka 22
IMB/127 ŚKPR Świdnica | MKS Real-Astromal Leszno 18.04.2019
19:00
25:32
(16:14)
IMB/128 ASPR Zawadzkie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 27.04.2019
18:00
20:33
(10:20)
IMB/129 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | MKS Wieluń 20.04.2019
17:00
24:35
(11:21)
IMB/130 Politechnika Anilana Łódź | KS Forza Wrocław 27.04.2019
12:00
26:30
(13:13)
IMB/131 UKS Olimp Grodków | WKS Grunwald Poznań 27.04.2019
18:00
28:19
(15:11)
IMB/132 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 27.04.2019
18:00
41:27
(25:12)



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl