PGNiG Superliga Mężczyzn (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Seria 1
SM/1 Azoty-Puławy | MKS Zagłębie Lubin 01.09.2018
18:00
35:24
(14:9)
SM/2 Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 02.09.2018
13:00
26:29
(13:14)
SM/3 SPR Stal Mielec | MMTS Kwidzyn 01.09.2018
17:00
27:27
(14:13)
SM/4 KS SPR Chrobry Głogów | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 01.09.2018
18:00
29:23
(14:10)
SM/5 Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.09.2018
17:00
25:20
(11:6)
SM/6 Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 31.08.2018
18:30
26:36
(13:17)
SM/7 NMC Górnik Zabrze | Arka Gdynia 02.09.2018
17:00
38:24
(16:12)
Seria 2
SM/8 MKS Zagłębie Lubin | Arka Gdynia 09.09.2018
16:00
38:27
(19:15)
SM/9 PGE VIVE Kielce | NMC Górnik Zabrze 07.09.2018
18:30
32:23
(14:9)
SM/10 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 08.09.2018
18:30
26:27
(13:17)
SM/11 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa Wybrzeże Gdańsk 09.09.2018
17:00
26:27
(15:16)
SM/12 MMTS Kwidzyn | KS SPR Chrobry Głogów 09.09.2018
13:00
24:22
(16:10)
SM/13 ORLEN Wisła Płock | SPR Stal Mielec 08.09.2018
18:00
38:22
(20:10)
SM/14 Azoty-Puławy | Energa MKS Kalisz 08.09.2018
18:00
28:24
(14:10)
Seria 3
SM/15 Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 15.09.2018
18:30
27:29
(14:14)
SM/16 SPR Stal Mielec | Azoty-Puławy 14.09.2018
18:00
24:41
(12:22)
SM/17 KS SPR Chrobry Głogów | ORLEN Wisła Płock 12.09.2018
20:15
26:33
(13:17)
SM/18 Energa Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 14.09.2018
18:30
26:27
(15:16)
SM/19 Gwardia Opole | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 15.09.2018
18:30
26:26
(16:10)
SM/20 NMC Górnik Zabrze | Sandra Spa Pogoń Szczecin 16.09.2018
17:00
32:26
(15:14)
SM/21 Arka Gdynia | PGE VIVE Kielce 11.09.2018
18:00
31:40
(14:21)
Seria 4
SM/22 MKS Zagłębie Lubin | PGE VIVE Kielce 18.09.2018
20:15
26:35
(12:19)
SM/23 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Arka Gdynia 22.09.2018
18:00
20:19
(9:9)
SM/24 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | NMC Górnik Zabrze 21.09.2018
18:30
26:28
(12:14)
SM/25 MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 22.09.2018
17:00
26:27
(13:12)
SM/26 ORLEN Wisła Płock | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.09.2018
18:00
38:27
(17:14)
SM/27 Azoty-Puławy | KS SPR Chrobry Głogów 22.09.2018
18:00
34:26
(15:9)
SM/28 Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 21.09.2018
18:30
29:28
(14:11)
Seria 5
SM/29 SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 29.09.2018
18:00
27:24
(13:9)
SM/30 KS SPR Chrobry Głogów | Energa MKS Kalisz 30.09.2018
13:00
22:24
(11:12)
SM/31 Energa Wybrzeże Gdańsk | Azoty-Puławy 29.09.2018
17:00
16:31
(8:18)
SM/32 Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 29.09.2018
18:30
24:37
(12:21)
SM/33 NMC Górnik Zabrze | MMTS Kwidzyn 29.09.2018
18:00
30:21
(16:11)
SM/34 Arka Gdynia | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29.09.2018
18:00
33:37
(16:16)
SM/35 PGE VIVE Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin 25.09.2018
18:30
48:29
(24:14)
Seria 6
SM/36 MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 06.10.2018
18:00
30:25
(15:14)
SM/37 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | PGE VIVE Kielce 02.10.2018
18:30
32:45
(18:19)
SM/38 MMTS Kwidzyn | Arka Gdynia 06.10.2018
17:00
25:19
(10:12)
SM/39 ORLEN Wisła Płock | NMC Górnik Zabrze 02.10.2018
20:15
25:26
(10:13)
SM/40 Azoty-Puławy | Gwardia Opole 03.10.2018
18:00
34:22
(16:12)
SM/41 Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.10.2018
13:00
29:31
(13:12)
SM/42 SPR Stal Mielec | KS SPR Chrobry Głogów 06.10.2018
18:00
24:30
(15:15)
Seria 7
SM/43 KS SPR Chrobry Głogów | MKS Zagłębie Lubin 14.10.2018
18:00
23:19
(15:9)
SM/44 Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.10.2018
17:00
29:23
(13:13)
SM/45 Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 11.10.2018
18:30
30:28
(17:15)
SM/46 NMC Górnik Zabrze | Azoty-Puławy 13.10.2018
18:30
28:25
(15:13)
SM/47 Arka Gdynia | ORLEN Wisła Płock 09.10.2018
18:00
27:31
(12:14)
SM/48 PGE VIVE Kielce | MMTS Kwidzyn 09.10.2018
20:15
36:27
(17:16)
SM/49 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 13.10.2018
18:00
27:29
(13:17)
Seria 8
SM/50 MKS Zagłębie Lubin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 19.10.2018
16:00
23:23
(13:9)
SM/51 MMTS Kwidzyn | Sandra Spa Pogoń Szczecin 17.10.2018
18:00
27:22
(14:13)
SM/52 ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 17.10.2018
20:15
24:31
(10:18)
SM/53 Azoty-Puławy | Arka Gdynia 17.10.2018
18:00
35:22
(15:9)
SM/54 Energa MKS Kalisz | NMC Górnik Zabrze 17.10.2018
18:30
26:26
(16:11)
SM/55 SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 17.10.2018
19:00
28:39
(14:17)
SM/56 KS SPR Chrobry Głogów | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.10.2018
18:00
26:21
(14:11)
Seria 9
SM/57 Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 04.11.2018
17:00
29:25
(13:15)
SM/58 Gwardia Opole | KS SPR Chrobry Głogów 02.11.2018
18:30
29:27
(14:12)
SM/59 NMC Górnik Zabrze | SPR Stal Mielec 04.11.2018
17:30
35:26
(14:10)
SM/60 Arka Gdynia | Energa MKS Kalisz 03.11.2018
18:30
28:24
(15:12)
SM/61 PGE VIVE Kielce | Azoty-Puławy 30.10.2018
20:15
35:18
(16:7)
SM/62 Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 30.10.2018
18:30
23:31
(11:15)
SM/63 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MMTS Kwidzyn 03.11.2018
18:00
22:25
(11:13)
Seria 10
SM/64 MKS Zagłębie Lubin | MMTS Kwidzyn 09.11.2018
18:30
23:21
(11:12)
SM/65 ORLEN Wisła Płock | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 06.11.2018
18:00
38:24
(19:10)
SM/66 Azoty-Puławy | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.11.2018
18:00
30:23
(17:11)
SM/67 Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 06.11.2018
20:15
27:37
(12:15)
SM/68 SPR Stal Mielec | Arka Gdynia 10.11.2018
18:30
40:32
(20:16)
SM/69 KS SPR Chrobry Głogów | NMC Górnik Zabrze 10.11.2018
18:00
22:26
(9:9)
SM/70 Energa Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 11.11.2018
13:00
25:28
(13:12)
Seria 11
SM/71 Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 17.11.2018
19:00
34:20
(16:7)
SM/72 NMC Górnik Zabrze | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.11.2018
17:30
28:19
(15:9)
SM/73 Arka Gdynia | KS SPR Chrobry Głogów 15.11.2018
18:00
21:25
(11:11)
SM/74 PGE VIVE Kielce | SPR Stal Mielec 13.11.2018
18:30
35:28
(16:14)
SM/75 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 14.11.2018
20:15
25:28
(12:12)
SM/76 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Azoty-Puławy 13.11.2018
18:30
32:31
(18:16)
SM/77 MMTS Kwidzyn | ORLEN Wisła Płock 17.11.2018
15:30
21:21
(10:10)
Seria 12
SM/78 MKS Zagłębie Lubin | ORLEN Wisła Płock 20.11.2018
18:30
19:29
(10:17)
SM/79 Azoty-Puławy | MMTS Kwidzyn 20.11.2018
18:30
26:17
(12:12)
SM/80 Energa MKS Kalisz | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 25.11.2018
13:00
24:29
(12:14)
SM/81 SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 24.11.2018
18:00
27:33
(13:16)
SM/82 KS SPR Chrobry Głogów | PGE VIVE Kielce 20.11.2018
18:00
30:38
(14:20)
SM/83 Energa Wybrzeże Gdańsk | Arka Gdynia 23.11.2018
18:30
33:27
(16:12)
SM/84 Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 25.11.2018
13:00
25:32
(14:14)
Seria 13
SM/85 NMC Górnik Zabrze | MKS Zagłębie Lubin 02.12.2018
17:00
28:25
(14:11)
SM/86 Arka Gdynia | Gwardia Opole 01.12.2018
20:00
29:40
(12:20)
SM/87 PGE VIVE Kielce | Energa Wybrzeże Gdańsk 27.11.2018
20:15
42:28
(22:13)
SM/88 Sandra Spa Pogoń Szczecin | KS SPR Chrobry Głogów 30.11.2018
18:30
20:26
(9:11)
SM/89 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | SPR Stal Mielec 01.12.2018
18:00
34:26
(13:16)
SM/90 MMTS Kwidzyn | Energa MKS Kalisz 02.12.2018
17:00
24:21
(12:9)
SM/91 ORLEN Wisła Płock | Azoty-Puławy 02.12.2018
13:00
28:17
(12:10)
II runda
Seria 14
SM/92 MKS Zagłębie Lubin | Azoty-Puławy 09.12.2018
13:00
31:28
(16:15)
SM/93 ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 07.12.2018
19:00
30:18
(16:7)
SM/94 MMTS Kwidzyn | SPR Stal Mielec 08.12.2018
17:00
29:20
(18:10)
SM/95 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KS SPR Chrobry Głogów 08.12.2018
18:00
30:27
(15:13)
SM/96 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.12.2018
18:30
34:27
(15:14)
SM/97 PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 07.12.2018
18:30
40:30
(21:12)
SM/98 Arka Gdynia | NMC Górnik Zabrze 09.12.2018
17:00
19:31
(9:15)
Seria 15
SM/99 Arka Gdynia | MKS Zagłębie Lubin 30.01.2019
18:00
21:28
(15:10)
SM/100 NMC Górnik Zabrze | PGE VIVE Kielce 30.01.2019
18:30
24:32
(14:14)
SM/101 Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 30.01.2019
18:30
28:22
(17:11)
SM/102 Energa Wybrzeże Gdańsk | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.02.2019
18:30
17:20
(9:11)
SM/103 KS SPR Chrobry Głogów | MMTS Kwidzyn 30.01.2019
18:00
27:21
(13:11)
SM/104 SPR Stal Mielec | ORLEN Wisła Płock 30.01.2019
19:00
20:32
(13:16)
SM/105 Energa MKS Kalisz | Azoty-Puławy 30.01.2019
18:30
24:25
(12:12)
Seria 16
SM/106 MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 02.02.2019
17:00
 
 
SM/107 Azoty-Puławy | SPR Stal Mielec 02.02.2019
18:00
35:20
(21:8)
SM/108 ORLEN Wisła Płock | KS SPR Chrobry Głogów 02.02.2019
18:00
29:21
(18:11)
SM/109 MMTS Kwidzyn | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.02.2019
13:00
26:26
(14:9)
SM/110 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Gwardia Opole 02.02.2019
18:30
23:25
(9:14)
SM/111 Sandra Spa Pogoń Szczecin | NMC Górnik Zabrze 02.02.2019
17:00
22:26
(11:13)
SM/112 PGE VIVE Kielce | Arka Gdynia 02.02.2019
16:00
38:25
(20:12)
Seria 17
SM/113 PGE VIVE Kielce | MKS Zagłębie Lubin 05.02.2019
18:30
31:21
(15:11)
SM/114 Arka Gdynia | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.02.2019
13:00
27:30
(13:16)
SM/115 NMC Górnik Zabrze | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 07.02.2019
18:30
27:20
(14:11)
SM/116 Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 09.02.2019
19:00
24:21
(13:11)
SM/117 Energa Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 08.02.2019
18:30
21:26
(12:16)
SM/118 KS SPR Chrobry Głogów | Azoty-Puławy 06.02.2019
18:00
34:33
(16:16)
SM/119 SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 08.02.2019
18:30
19:24
(8:12)
Seria 18
SM/120 MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 17.02.2019
18:00
29:26
(15:11)
SM/121 Energa MKS Kalisz | KS SPR Chrobry Głogów 17.02.2019
13:00
26:24
(13:12)
SM/122 Azoty-Puławy | Energa Wybrzeże Gdańsk 16.02.2019
18:00
24:24
(12:10)
SM/123 ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 14.02.2019
18:00
29:17
(13:5)
SM/124 MMTS Kwidzyn | NMC Górnik Zabrze 15.02.2019
18:30
27:26
(13:13)
SM/125 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Arka Gdynia 17.02.2019
17:00
36:26
(16:12)
SM/126 Sandra Spa Pogoń Szczecin | PGE VIVE Kielce 13.02.2019
18:00
23:40
(8:23)
Seria 19
SM/127 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 23.02.2019
18:00
27:21
(14:9)
SM/128 PGE VIVE Kielce | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23.02.2019
16:00
39:23
(21:11)
SM/129 Arka Gdynia | MMTS Kwidzyn 22.02.2019
18:00
27:33
(12:17)
SM/130 NMC Górnik Zabrze | ORLEN Wisła Płock 19.02.2019
20:15
23:23
(10:11)
SM/131 Gwardia Opole | Azoty-Puławy 19.02.2019
18:00
26:30
(13:11)
SM/132 Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 23.02.2019
17:00
33:28
(13:14)
SM/133 KS SPR Chrobry Głogów | SPR Stal Mielec 23.02.2019
18:00
25:24
(12:10)
Seria 20
SM/134 MKS Zagłębie Lubin | KS SPR Chrobry Głogów 01.03.2019
18:30
21:28
(10:17)
SM/135 SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.03.2019
17:00
30:25
(17:12)
SM/136 Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 02.03.2019
18:30
26:31
(11:16)
SM/137 Azoty-Puławy | NMC Górnik Zabrze 27.02.2019
18:30
29:29
(15:19)
SM/138 ORLEN Wisła Płock | Arka Gdynia 26.02.2019
18:00
36:17
(17:7)
SM/139 MMTS Kwidzyn | PGE VIVE Kielce 26.02.2019
20:15
22:39
(9:20)
SM/140 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Sandra Spa Pogoń Szczecin 02.03.2019
18:00
29:25
(16:13)
Seria 21
SM/141 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MKS Zagłębie Lubin 09.03.2019
18:00
30:29
(16:12)
SM/142 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MMTS Kwidzyn 09.03.2019
18:00
17:28
(5:12)
SM/143 PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 08.03.2019
18:30
30:30
(15:15)
SM/144 Arka Gdynia | Azoty-Puławy 09.03.2019
18:00
33:37
(16:20)
SM/145 NMC Górnik Zabrze | Energa MKS Kalisz 10.03.2019
17:30
29:26
(12:14)
SM/146 Gwardia Opole | SPR Stal Mielec 10.03.2019
18:00
33:31
(15:13)
SM/147 Energa Wybrzeże Gdańsk | KS SPR Chrobry Głogów 09.03.2019
18:30
25:28
(14:12)
Seria 22
SM/148 MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 13.03.2019
18:30
29:25
(18:11)
SM/149 KS SPR Chrobry Głogów | Gwardia Opole 13.03.2019
18:00
29:34
(12:15)
SM/150 SPR Stal Mielec | NMC Górnik Zabrze 13.03.2019
19:00
25:37
(12:18)
SM/151 Energa MKS Kalisz | Arka Gdynia 13.03.2019
18:30
27:16
(11:7)
SM/152 Azoty-Puławy | PGE VIVE Kielce 13.03.2019
20:15
30:35
(15:17)
SM/153 ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.03.2019
18:00
42:21
(18:11)
SM/154 MMTS Kwidzyn | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 13.03.2019
18:00
33:28
(18:14)
Seria 23
SM/155 MMTS Kwidzyn | MKS Zagłębie Lubin 17.03.2019
17:00
25:23
(10:10)
SM/156 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | ORLEN Wisła Płock 16.03.2019
18:00
24:40
(11:18)
SM/157 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Azoty-Puławy 16.03.2019
18:00
30:37
(14:18)
SM/158 PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 16.03.2019
16:00
43:20
(21:10)
SM/159 Arka Gdynia | SPR Stal Mielec 17.03.2019
14:00
30:35
(11:20)
SM/160 NMC Górnik Zabrze | KS SPR Chrobry Głogów 16.03.2019
18:30
29:24
(13:7)
SM/161 Gwardia Opole | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.03.2019
18:00
32:29
(14:13)
Seria 24
SM/162 MKS Zagłębie Lubin | Gwardia Opole 24.03.2019
13:00
26:19
(14:10)
SM/163 Energa Wybrzeże Gdańsk | NMC Górnik Zabrze 21.03.2019
18:30
32:31
(15:16)
SM/164 KS SPR Chrobry Głogów | Arka Gdynia 23.03.2019
18:00
41:29
(18:15)
SM/165 SPR Stal Mielec | PGE VIVE Kielce 19.03.2019
20:00
28:39
(16:20)
SM/166 Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 23.03.2019
18:30
22:22
(11:11)
SM/167 Azoty-Puławy | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.03.2019
18:00
31:27
(14:11)
SM/168 ORLEN Wisła Płock | MMTS Kwidzyn 20.03.2019
20:15
29:16
(15:7)
Seria 25
SM/169 ORLEN Wisła Płock | MKS Zagłębie Lubin 26.03.2019
18:00
28:20
(14:11)
SM/170 MMTS Kwidzyn | Azoty-Puławy 27.03.2019
20:15
28:26
(9:12)
SM/171 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa MKS Kalisz 29.03.2019
18:30
27:22
(15:12)
SM/172 Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 30.03.2019
18:00
28:31
(15:17)
SM/173 PGE VIVE Kielce | KS SPR Chrobry Głogów 26.03.2019
18:30
35:27
(19:14)
SM/174 Arka Gdynia | Energa Wybrzeże Gdańsk 28.03.2019
18:00
34:42
(17:20)
SM/175 NMC Górnik Zabrze | Gwardia Opole 31.03.2019
13:00
23:26
(10:15)
Seria 26
SM/176 MKS Zagłębie Lubin | NMC Górnik Zabrze 03.04.2019
18:00
16:28
(6:14)
SM/177 Gwardia Opole | Arka Gdynia 03.04.2019
18:30
30:19
(13:12)
SM/178 Energa Wybrzeże Gdańsk | PGE VIVE Kielce 02.04.2019
18:00
29:42
(13:24)
SM/179 KS SPR Chrobry Głogów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 02.04.2019
18:00
25:28
(13:14)
SM/180 SPR Stal Mielec | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 03.04.2019
19:30
27:29
(13:14)
SM/181 Energa MKS Kalisz | MMTS Kwidzyn 03.04.2019
18:30
23:23
(15:11)
SM/182 Azoty-Puławy | ORLEN Wisła Płock 03.04.2019
20:15
21:24
(10:9)
Faza spadkowa I
Seria 1 rundy spadkowej
SM/183 Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.04.2019
18:30
27:22
(15:12)
SM/184 MKS Zagłębie Lubin | Arka Gdynia 17.04.2019
19:00
22:26
(9:16)
SM/185 Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 17.04.2019
18:30
29:29
(14:15)
Seria 2 rundy spadkowej
SM/186 Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 20.04.2019
13:00
26:22
(15:11)
SM/187 Arka Gdynia | Sandra Spa Pogoń Szczecin 20.04.2019
16:00
28:27
(15:14)
SM/188 Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 20.04.2019
15:00
35:30
(19:15)
Seria 3 rundy spadkowej
SM/189 MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 24.04.2019
18:00
29:30
(17:16)
SM/190 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 24.04.2019
19:30
31:24
(15:9)
SM/191 SPR Stal Mielec | Arka Gdynia 24.04.2019
19:00
23:32
(11:19)
Seria 4 rundy spadkowej
SM/192 Energa MKS Kalisz | Arka Gdynia 27.04.2019
18:30
32:19
(15:10)
SM/193 Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 27.04.2019
16:00
27:27
(12:13)
SM/194 MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 27.04.2019
18:00
26:23
(12:12)
Seria 5 rundy spadkowej
SM/195 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 01.05.2019
16:00
24:22
(16:13)
SM/196 SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 01.05.2019
18:00
26:27
(17:16)
SM/197 Arka Gdynia | Energa Wybrzeże Gdańsk 01.05.2019
18:30
29:30
(13:16)
Faza spadkowa II
Seria 6 rundy spadkowej
SM/198 Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 04.05.2019
16:00
27:30
(12:15)
SM/199 Arka Gdynia | MKS Zagłębie Lubin 05.05.2019
16:00
26:30
(16:13)
SM/200 SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 04.05.2019
18:00
25:27
(10:12)
Seria 7 rundy spadkowej
SM/201 SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 08.05.2019
19:00
23:29
(10:15)
SM/202 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Arka Gdynia 08.05.2019
18:30
39:14
(17:5)
SM/203 MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 08.05.2019
18:30
24:28
(13:12)
Seria 8 rundy spadkowej
SM/204 Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 16.05.2019
20:15
23:28
(12:15)
SM/205 Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 15.05.2019
18:00
25:27
(17:15)
SM/206 Arka Gdynia | SPR Stal Mielec 15.05.2019
18:00
30:41
(11:21)
Seria 9 rundy spadkowej
SM/207 Arka Gdynia | Energa MKS Kalisz 18.05.2019
16:00
29:31
(14:18)
SM/208 SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.05.2019
18:00
23:24
(9:10)
SM/209 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 19.05.2019
19:00
31:27
(14:12)
Seria 10 rundy spadkowej
SM/210 Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 22.05.2019
18:30
25:24
(13:9)
SM/211 MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 22.05.2019
18:30
26:30
(16:14)
SM/212 Energa Wybrzeże Gdańsk | Arka Gdynia 22.05.2019
18:30
26:26
(16:14)
Baraż II stopnia o PGNiG Superligę Mężczyzn
BM/1
SM/229 MKS Nielba Wągrowiec | SPR Stal Mielec 25.05.2019
18:00
 
 
BM/2
SM/230 SPR Stal Mielec | MKS Nielba Wągrowiec 29.05.2019
19:00
 
 
Ćwierćifnały
Ćwierćfinały
SM/213 KS SPR Chrobry Głogów | PGE VIVE Kielce 16.04.2019
18:30
22:41
(10:19)
SM/214 Azoty-Puławy | Gwardia Opole 17.04.2019
18:30
25:27
(12:14)
SM/215 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | ORLEN Wisła Płock 25.04.2019
18:30
26:32
(10:14)
SM/216 MMTS Kwidzyn | NMC Górnik Zabrze 23.04.2019
18:30
19:21
(10:11)
Ćwierćfinały rewanże
SM/217 PGE VIVE Kielce | KS SPR Chrobry Głogów 19.04.2019
20:15
34:28
(16:14)
SM/218 Gwardia Opole | Azoty-Puławy 26.04.2019
18:30
28:25
(15:14)
SM/219 ORLEN Wisła Płock | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 30.04.2019
20:15
33:20
(13:9)
SM/220 NMC Górnik Zabrze | MMTS Kwidzyn 30.04.2019
18:15
26:31
(11:13)
Półfinały
Półfinały
SM/221 Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 14.05.2019
18:30
32:31
(15:15)
SM/222 MMTS Kwidzyn | ORLEN Wisła Płock 15.05.2019
18:30
13:25
(6:14)
Półfinały rewanże
SM/223 PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 18.05.2019
18:00
37:28
(21:13)
SM/224 ORLEN Wisła Płock | MMTS Kwidzyn 19.05.2019
13:00
28:16
(14:9)
O 3 miejsce
3 miejsce
SM/225 MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 21.05.2019
20:15
26:25
(16:12)
3 miejsce
SM/227 Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 24.05.2019
20:15
26:24
(16:13)
Finał
Finał
SM/226 ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 22.05.2019
20:15
26:26
(14:11)
Finał rewanż
SM/228 PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 25.05.2019
18:00
 
 



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl