PGNiG Superliga Mężczyzn (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 68 23 23 0 1 0 857:597
2 ORLEN Wisła Płock 59 23 20 3 2 1 719:525
3 NMC Górnik Zabrze 56 23 19 4 2 1 661:569
4 Gwardia Opole 46 23 15 8 0 1 657:654
5 Azoty-Puławy 45 23 15 8 1 1 693:607
6 MMTS Kwidzyn 41 23 14 9 2 1 577:579
7 KS SPR Chrobry Głogów 33 23 11 12 0 0 601:608
8 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33 23 11 12 1 1 626:670
9 MKS Zagłębie Lubin 26 23 9 14 1 0 579:632
10 Energa Wybrzeże Gdańsk 23 23 7 16 0 2 588:647
11 Energa MKS Kalisz 22 23 7 16 0 1 584:638
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 15 23 5 18 0 0 570:684
13 SPR Stal Mielec 13 23 4 19 0 1 600:725
14 Arka Gdynia 3 23 1 22 0 0 580:757
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Seria 1
SM/1 Azoty-Puławy | MKS Zagłębie Lubin 01.09.2018
18:00
35:24
(14:9)
SM/2 Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 02.09.2018
13:00
26:29
(13:14)
SM/3 SPR Stal Mielec | MMTS Kwidzyn 01.09.2018
17:00
27:27
(14:13)
SM/4 KS SPR Chrobry Głogów | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 01.09.2018
18:00
29:23
(14:10)
SM/5 Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.09.2018
17:00
25:20
(11:6)
SM/6 Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 31.08.2018
18:30
26:36
(13:17)
SM/7 NMC Górnik Zabrze | Arka Gdynia 02.09.2018
17:00
38:24
(16:12)
Seria 2
SM/8 MKS Zagłębie Lubin | Arka Gdynia 09.09.2018
16:00
38:27
(19:15)
SM/9 PGE VIVE Kielce | NMC Górnik Zabrze 07.09.2018
18:30
32:23
(14:9)
SM/10 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 08.09.2018
18:30
26:27
(13:17)
SM/11 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa Wybrzeże Gdańsk 09.09.2018
17:00
26:27
(15:16)
SM/12 MMTS Kwidzyn | KS SPR Chrobry Głogów 09.09.2018
13:00
24:22
(16:10)
SM/13 ORLEN Wisła Płock | SPR Stal Mielec 08.09.2018
18:00
38:22
(20:10)
SM/14 Azoty-Puławy | Energa MKS Kalisz 08.09.2018
18:00
28:24
(14:10)
Seria 3
SM/15 Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 15.09.2018
18:30
27:29
(14:14)
SM/16 SPR Stal Mielec | Azoty-Puławy 14.09.2018
18:00
24:41
(12:22)
SM/17 KS SPR Chrobry Głogów | ORLEN Wisła Płock 12.09.2018
20:15
26:33
(13:17)
SM/18 Energa Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 14.09.2018
18:30
26:27
(15:16)
SM/19 Gwardia Opole | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 15.09.2018
18:30
26:26
(16:10)
SM/20 NMC Górnik Zabrze | Sandra Spa Pogoń Szczecin 16.09.2018
17:00
32:26
(15:14)
SM/21 Arka Gdynia | PGE VIVE Kielce 11.09.2018
18:00
31:40
(14:21)
Seria 4
SM/22 MKS Zagłębie Lubin | PGE VIVE Kielce 18.09.2018
20:15
26:35
(12:19)
SM/23 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Arka Gdynia 22.09.2018
18:00
20:19
(9:9)
SM/24 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | NMC Górnik Zabrze 21.09.2018
18:30
26:28
(12:14)
SM/25 MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 22.09.2018
17:00
26:27
(13:12)
SM/26 ORLEN Wisła Płock | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.09.2018
18:00
38:27
(17:14)
SM/27 Azoty-Puławy | KS SPR Chrobry Głogów 22.09.2018
18:00
34:26
(15:9)
SM/28 Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 21.09.2018
18:30
29:28
(14:11)
Seria 5
SM/29 SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 29.09.2018
18:00
27:24
(13:9)
SM/30 KS SPR Chrobry Głogów | Energa MKS Kalisz 30.09.2018
13:00
22:24
(11:12)
SM/31 Energa Wybrzeże Gdańsk | Azoty-Puławy 29.09.2018
17:00
16:31
(8:18)
SM/32 Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 29.09.2018
18:30
24:37
(12:21)
SM/33 NMC Górnik Zabrze | MMTS Kwidzyn 29.09.2018
18:00
30:21
(16:11)
SM/34 Arka Gdynia | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29.09.2018
18:00
33:37
(16:16)
SM/35 PGE VIVE Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin 25.09.2018
18:30
48:29
(24:14)
Seria 6
SM/36 MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 06.10.2018
18:00
30:25
(15:14)
SM/37 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | PGE VIVE Kielce 02.10.2018
18:30
32:45
(18:19)
SM/38 MMTS Kwidzyn | Arka Gdynia 06.10.2018
17:00
25:19
(10:12)
SM/39 ORLEN Wisła Płock | NMC Górnik Zabrze 02.10.2018
20:15
25:26
(10:13)
SM/40 Azoty-Puławy | Gwardia Opole 03.10.2018
18:00
34:22
(16:12)
SM/41 Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.10.2018
13:00
29:31
(13:12)
SM/42 SPR Stal Mielec | KS SPR Chrobry Głogów 06.10.2018
18:00
24:30
(15:15)
Seria 7
SM/43 KS SPR Chrobry Głogów | MKS Zagłębie Lubin 14.10.2018
18:00
23:19
(15:9)
SM/44 Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.10.2018
17:00
29:23
(13:13)
SM/45 Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 11.10.2018
18:30
30:28
(17:15)
SM/46 NMC Górnik Zabrze | Azoty-Puławy 13.10.2018
18:30
28:25
(15:13)
SM/47 Arka Gdynia | ORLEN Wisła Płock 09.10.2018
18:00
27:31
(12:14)
SM/48 PGE VIVE Kielce | MMTS Kwidzyn 09.10.2018
20:15
36:27
(17:16)
SM/49 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 13.10.2018
18:00
27:29
(13:17)
Seria 8
SM/50 MKS Zagłębie Lubin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 19.10.2018
16:00
23:23
(13:9)
SM/51 MMTS Kwidzyn | Sandra Spa Pogoń Szczecin 17.10.2018
18:00
27:22
(14:13)
SM/52 ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 17.10.2018
20:15
24:31
(10:18)
SM/53 Azoty-Puławy | Arka Gdynia 17.10.2018
18:00
35:22
(15:9)
SM/54 Energa MKS Kalisz | NMC Górnik Zabrze 17.10.2018
18:30
26:26
(16:11)
SM/55 SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 17.10.2018
19:00
28:39
(14:17)
SM/56 KS SPR Chrobry Głogów | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.10.2018
18:00
26:21
(14:11)
Seria 9
SM/57 Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 04.11.2018
17:00
29:25
(13:15)
SM/58 Gwardia Opole | KS SPR Chrobry Głogów 02.11.2018
18:30
29:27
(14:12)
SM/59 NMC Górnik Zabrze | SPR Stal Mielec 04.11.2018
17:30
35:26
(14:10)
SM/60 Arka Gdynia | Energa MKS Kalisz 03.11.2018
18:30
28:24
(15:12)
SM/61 PGE VIVE Kielce | Azoty-Puławy 30.10.2018
20:15
35:18
(16:7)
SM/62 Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 30.10.2018
18:30
23:31
(11:15)
SM/63 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MMTS Kwidzyn 03.11.2018
18:00
22:25
(11:13)
Seria 10
SM/64 MKS Zagłębie Lubin | MMTS Kwidzyn 09.11.2018
18:30
23:21
(11:12)
SM/65 ORLEN Wisła Płock | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 06.11.2018
18:00
38:24
(19:10)
SM/66 Azoty-Puławy | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.11.2018
18:00
30:23
(17:11)
SM/67 Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 06.11.2018
20:15
27:37
(12:15)
SM/68 SPR Stal Mielec | Arka Gdynia 10.11.2018
18:30
40:32
(20:16)
SM/69 KS SPR Chrobry Głogów | NMC Górnik Zabrze 10.11.2018
18:00
22:26
(9:9)
SM/70 Energa Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 11.11.2018
13:00
25:28
(13:12)
Seria 11
SM/71 Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 17.11.2018
19:00
34:20
(16:7)
SM/72 NMC Górnik Zabrze | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.11.2018
17:30
28:19
(15:9)
SM/73 Arka Gdynia | KS SPR Chrobry Głogów 15.11.2018
18:00
21:25
(11:11)
SM/74 PGE VIVE Kielce | SPR Stal Mielec 13.11.2018
18:30
35:28
(16:14)
SM/75 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 14.11.2018
20:15
25:28
(12:12)
SM/76 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Azoty-Puławy 13.11.2018
18:30
32:31
(18:16)
SM/77 MMTS Kwidzyn | ORLEN Wisła Płock 17.11.2018
15:30
21:21
(10:10)
Seria 12
SM/78 MKS Zagłębie Lubin | ORLEN Wisła Płock 20.11.2018
18:30
19:29
(10:17)
SM/79 Azoty-Puławy | MMTS Kwidzyn 20.11.2018
18:30
26:17
(12:12)
SM/80 Energa MKS Kalisz | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 25.11.2018
13:00
24:29
(12:14)
SM/81 SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 24.11.2018
18:00
27:33
(13:16)
SM/82 KS SPR Chrobry Głogów | PGE VIVE Kielce 20.11.2018
18:00
30:38
(14:20)
SM/83 Energa Wybrzeże Gdańsk | Arka Gdynia 23.11.2018
18:30
33:27
(16:12)
SM/84 Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 25.11.2018
13:00
25:32
(14:14)
Seria 13
SM/85 NMC Górnik Zabrze | MKS Zagłębie Lubin 02.12.2018
17:00
28:25
(14:11)
SM/86 Arka Gdynia | Gwardia Opole 01.12.2018
20:00
29:40
(12:20)
SM/87 PGE VIVE Kielce | Energa Wybrzeże Gdańsk 27.11.2018
20:15
42:28
(22:13)
SM/88 Sandra Spa Pogoń Szczecin | KS SPR Chrobry Głogów 30.11.2018
18:30
20:26
(9:11)
SM/89 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | SPR Stal Mielec 01.12.2018
18:00
34:26
(13:16)
SM/90 MMTS Kwidzyn | Energa MKS Kalisz 02.12.2018
17:00
24:21
(12:9)
SM/91 ORLEN Wisła Płock | Azoty-Puławy 02.12.2018
13:00
28:17
(12:10)
II runda
Seria 14
SM/92 MKS Zagłębie Lubin | Azoty-Puławy 09.12.2018
13:00
31:28
(16:15)
SM/93 ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 07.12.2018
19:00
30:18
(16:7)
SM/94 MMTS Kwidzyn | SPR Stal Mielec 08.12.2018
17:00
29:20
(18:10)
SM/95 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KS SPR Chrobry Głogów 08.12.2018
18:00
30:27
(15:13)
SM/96 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.12.2018
18:30
34:27
(15:14)
SM/97 PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 07.12.2018
18:30
40:30
(21:12)
SM/98 Arka Gdynia | NMC Górnik Zabrze 09.12.2018
17:00
19:31
(9:15)
Seria 15
SM/99 Arka Gdynia | MKS Zagłębie Lubin 30.01.2019
18:00
21:28
(15:10)
SM/100 NMC Górnik Zabrze | PGE VIVE Kielce 30.01.2019
18:30
24:32
(14:14)
SM/101 Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 30.01.2019
18:30
28:22
(17:11)
SM/102 Energa Wybrzeże Gdańsk | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.02.2019
18:30
17:20
(9:11)
SM/103 KS SPR Chrobry Głogów | MMTS Kwidzyn 30.01.2019
18:00
27:21
(13:11)
SM/104 SPR Stal Mielec | ORLEN Wisła Płock 30.01.2019
19:00
20:32
(13:16)
SM/105 Energa MKS Kalisz | Azoty-Puławy 30.01.2019
18:30
24:25
(12:12)
Seria 16
SM/106 MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 02.02.2019
17:00
 
 
SM/107 Azoty-Puławy | SPR Stal Mielec 02.02.2019
18:00
35:20
(21:8)
SM/108 ORLEN Wisła Płock | KS SPR Chrobry Głogów 02.02.2019
18:00
29:21
(18:11)
SM/109 MMTS Kwidzyn | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.02.2019
13:00
26:26
(14:9)
SM/110 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Gwardia Opole 02.02.2019
18:30
23:25
(9:14)
SM/111 Sandra Spa Pogoń Szczecin | NMC Górnik Zabrze 02.02.2019
17:00
22:26
(11:13)
SM/112 PGE VIVE Kielce | Arka Gdynia 02.02.2019
16:00
38:25
(20:12)
Seria 17
SM/113 PGE VIVE Kielce | MKS Zagłębie Lubin 05.02.2019
18:30
31:21
(15:11)
SM/114 Arka Gdynia | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.02.2019
13:00
27:30
(13:16)
SM/115 NMC Górnik Zabrze | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 07.02.2019
18:30
27:20
(14:11)
SM/116 Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 09.02.2019
19:00
24:21
(13:11)
SM/117 Energa Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 08.02.2019
18:30
21:26
(12:16)
SM/118 KS SPR Chrobry Głogów | Azoty-Puławy 06.02.2019
18:00
34:33
(16:16)
SM/119 SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 08.02.2019
18:30
19:24
(8:12)
Seria 18
SM/120 MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 17.02.2019
18:00
29:26
(15:11)
SM/121 Energa MKS Kalisz | KS SPR Chrobry Głogów 17.02.2019
13:00
26:24
(13:12)
SM/122 Azoty-Puławy | Energa Wybrzeże Gdańsk 16.02.2019
18:00
24:24
(12:10)
SM/123 ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 14.02.2019
18:00
29:17
(13:5)
SM/124 MMTS Kwidzyn | NMC Górnik Zabrze 15.02.2019
18:30
27:26
(13:13)
SM/125 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Arka Gdynia 17.02.2019
17:00
36:26
(16:12)
SM/126 Sandra Spa Pogoń Szczecin | PGE VIVE Kielce 13.02.2019
18:00
23:40
(8:23)
Seria 19
SM/127 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 23.02.2019
18:00
27:21
(14:9)
SM/128 PGE VIVE Kielce | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23.02.2019
16:00
39:23
(21:11)
SM/129 Arka Gdynia | MMTS Kwidzyn 22.02.2019
18:00
27:33
(12:17)
SM/130 NMC Górnik Zabrze | ORLEN Wisła Płock 19.02.2019
20:15
23:23
(10:11)
SM/131 Gwardia Opole | Azoty-Puławy 19.02.2019
18:00
26:30
(13:11)
SM/132 Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 23.02.2019
17:00
33:28
(13:14)
SM/133 KS SPR Chrobry Głogów | SPR Stal Mielec 23.02.2019
18:00
25:24
(12:10)
Seria 20
SM/134 MKS Zagłębie Lubin | KS SPR Chrobry Głogów 01.03.2019
18:30
21:28
(10:17)
SM/135 SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.03.2019
17:00
30:25
(17:12)
SM/136 Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 02.03.2019
18:30
26:31
(11:16)
SM/137 Azoty-Puławy | NMC Górnik Zabrze 27.02.2019
18:30
29:29
(15:19)
SM/138 ORLEN Wisła Płock | Arka Gdynia 26.02.2019
18:00
36:17
(17:7)
SM/139 MMTS Kwidzyn | PGE VIVE Kielce 26.02.2019
20:15
22:39
(9:20)
SM/140 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Sandra Spa Pogoń Szczecin 02.03.2019
18:00
29:25
(16:13)
Seria 21
SM/141 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MKS Zagłębie Lubin 09.03.2019
18:00
30:29
(16:12)
SM/142 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MMTS Kwidzyn 09.03.2019
18:00
17:28
(5:12)
SM/143 PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 08.03.2019
18:30
30:30
(15:15)
SM/144 Arka Gdynia | Azoty-Puławy 09.03.2019
18:00
33:37
(16:20)
SM/145 NMC Górnik Zabrze | Energa MKS Kalisz 10.03.2019
17:30
29:26
(12:14)
SM/146 Gwardia Opole | SPR Stal Mielec 10.03.2019
18:00
33:31
(15:13)
SM/147 Energa Wybrzeże Gdańsk | KS SPR Chrobry Głogów 09.03.2019
18:30
25:28
(14:12)
Seria 22
SM/148 MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 13.03.2019
18:30
29:25
(18:11)
SM/149 KS SPR Chrobry Głogów | Gwardia Opole 13.03.2019
18:00
29:34
(12:15)
SM/150 SPR Stal Mielec | NMC Górnik Zabrze 13.03.2019
19:00
25:37
(12:18)
SM/151 Energa MKS Kalisz | Arka Gdynia 13.03.2019
18:30
27:16
(11:7)
SM/152 Azoty-Puławy | PGE VIVE Kielce 13.03.2019
20:15
30:35
(15:17)
SM/153 ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.03.2019
18:00
42:21
(18:11)
SM/154 MMTS Kwidzyn | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 13.03.2019
18:00
33:28
(18:14)
Seria 23
SM/155 MMTS Kwidzyn | MKS Zagłębie Lubin 17.03.2019
17:00
25:23
(10:10)
SM/156 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | ORLEN Wisła Płock 16.03.2019
18:00
24:40
(11:18)
SM/157 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Azoty-Puławy 16.03.2019
18:00
30:37
(14:18)
SM/158 PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 16.03.2019
16:00
43:20
(21:10)
SM/159 Arka Gdynia | SPR Stal Mielec 17.03.2019
14:00
30:35
(11:20)
SM/160 NMC Górnik Zabrze | KS SPR Chrobry Głogów 16.03.2019
18:30
29:24
(13:7)
SM/161 Gwardia Opole | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.03.2019
18:00
32:29
(14:13)
Seria 24
SM/162 MKS Zagłębie Lubin | Gwardia Opole 24.03.2019
13:00
 
 
SM/163 Energa Wybrzeże Gdańsk | NMC Górnik Zabrze 21.03.2019
18:30
 
 
SM/164 KS SPR Chrobry Głogów | Arka Gdynia 23.03.2019
18:00
 
 
SM/165 SPR Stal Mielec | PGE VIVE Kielce 19.03.2019
20:00
 
 
SM/166 Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 23.03.2019
18:30
 
 
SM/167 Azoty-Puławy | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.03.2019
18:00
 
 
SM/168 ORLEN Wisła Płock | MMTS Kwidzyn 20.03.2019
20:15
 
 
Seria 25
SM/169 ORLEN Wisła Płock | MKS Zagłębie Lubin ..
 
 
SM/170 MMTS Kwidzyn | Azoty-Puławy 27.03.2019
20:15
 
 
SM/171 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa MKS Kalisz 29.03.2019
18:30
 
 
SM/172 Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 30.03.2019
18:00
 
 
SM/173 PGE VIVE Kielce | KS SPR Chrobry Głogów 26.03.2019
18:30
 
 
SM/174 Arka Gdynia | Energa Wybrzeże Gdańsk 28.03.2019
18:00
 
 
SM/175 NMC Górnik Zabrze | Gwardia Opole 31.03.2019
13:00
 
 
Seria 26
SM/176 MKS Zagłębie Lubin | NMC Górnik Zabrze ..
 
 
SM/177 Gwardia Opole | Arka Gdynia ..
 
 
SM/178 Energa Wybrzeże Gdańsk | PGE VIVE Kielce ..
 
 
SM/179 KS SPR Chrobry Głogów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 02.04.2019
18:00
 
 
SM/180 SPR Stal Mielec | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ..
 
 
SM/181 Energa MKS Kalisz | MMTS Kwidzyn ..
 
 
SM/182 Azoty-Puławy | ORLEN Wisła Płock ..
 
 
Faza spadkowa I
Kolejka 1
SM/183 | ..
 
 
SM/184 | ..
 
 
SM/185 | ..
 
 
Kolejka 2
SM/186 | ..
 
 
SM/187 | ..
 
 
SM/188 | ..
 
 
Kolejka 3
SM/189 | ..
 
 
SM/190 | ..
 
 
SM/191 | ..
 
 
Kolejka 4
SM/192 | ..
 
 
SM/193 | ..
 
 
SM/194 | ..
 
 
Kolejka 5
SM/195 | ..
 
 
SM/196 | ..
 
 
SM/197 | ..
 
 
Faza spadkowa II
Kolejka 6
SM/198 | ..
 
 
SM/199 | ..
 
 
SM/200 | ..
 
 
Kolejka 7
SM/201 | ..
 
 
SM/202 | ..
 
 
SM/203 | ..
 
 
Kolejka 8
SM/204 | ..
 
 
SM/205 | ..
 
 
SM/206 | ..
 
 
Kolejka 9
SM/207 | ..
 
 
SM/208 | ..
 
 
SM/209 | ..
 
 
Kolejka 10
SM/210 | ..
 
 
SM/211 | ..
 
 
SM/212 | ..
 
 
Baraże o PGNiG Superligę Mężczyzn
BM/1
SM/229 | ..
 
 
BM/2
SM/230 | ..
 
 
Ćwierćifnały
Ćwierćfinały
SM/213 | ..
 
 
SM/214 | ..
 
 
SM/215 | ..
 
 
SM/216 | ..
 
 
Ćwierćfinały rewanże
SM/217 | ..
 
 
SM/218 | ..
 
 
SM/219 | ..
 
 
SM/220 | ..
 
 
Półfinały
Półfinały
SM/221 | ..
 
 
SM/222 | ..
 
 
Półfinały rewanże
SM/223 | ..
 
 
SM/224 | ..
 
 
O 3 miejsce
O 3 miejsce
SM/225 | ..
 
 
O 3 miejsce rewanż
SM/227 | ..
 
 
Finał
Finał
SM/226 | ..
 
 
Finał rewanż
SM/228 | ..
 
 



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl