Łódzka Liga Młodzików (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana II Łódź 44 15 15 0 1 0 439:296
2 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 32 13 10 3 0 2 346:275
3 MKS PMDKiS Wieluń 29 12 10 2 1 0 300:261
4 UKS Anilana III Łódź 27 14 9 5 0 0 344:287
5 UKS Anilana I Łódź 26 13 9 4 1 0 356:336
6 MKS Piotrkowianin I 15 13 5 8 0 0 313:343
7 MKS Piotrkowianin II 13 14 4 10 0 1 356:441
8 UKS "Trops" Poddębice 7 14 2 12 0 1 317:399
9 ChKS Łódź 6 14 2 12 0 0 342:383
10 PABIKS IMPACT Pabianice 5 14 2 12 1 0 276:368
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I RUNDA
Kolejka 1
E/MłM/1 UKS Anilana III Łódź | ChKS Łódź 07.10.2018
10:00
28:20
(15:13)
E/MłM/2 UKS "Trops" Poddębice | MKS PMDKiS Wieluń 07.10.2018
11:00
15:25
(7:12)
E/MłM/3 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | PABIKS IMPACT Pabianice 07.10.2018
11:00
21:16
(11:5)
E/MłM/4 UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana I Łódź 07.10.2018
11:45
38:27
(15:13)
E/MłM/5 MKS Piotrkowianin I | MKS Piotrkowianin II 08.10.2018
15:45
34:27
(16:14)
Kolejka 2
E/MłM/6 ChKS Łódź | MKS Piotrkowianin II 14.10.2018
15:00
30:33
(15:19)
E/MłM/7 UKS Anilana I Łódź | MKS Piotrkowianin I 14.10.2018
16:30
24:16
(8:9)
E/MłM/8 PABIKS IMPACT Pabianice | UKS Anilana II Łódź 14.10.2018
10:00
16:25
(9:14)
E/MłM/9 MKS PMDKiS Wieluń | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 15.10.2018
17:00
25:25
(15:15)
E/MłM/10 UKS Anilana III Łódź | UKS "Trops" Poddębice 14.10.2018
17:45
32:19
(17:7)
Kolejka 3
E/MłM/11 UKS "Trops" Poddębice | ChKS Łódź 21.10.2018
12:00
26:27
(10:13)
E/MłM/12 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | UKS Anilana III Łódź 22.10.2018
17:00
28:25
(13:14)
E/MłM/13 UKS Anilana II Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 21.10.2018
10:00
37:15
(18:7)
E/MłM/14 MKS Piotrkowianin I | PABIKS IMPACT Pabianice 21.10.2018
09:30
27:24
(14:10)
E/MłM/15 MKS Piotrkowianin II | UKS Anilana I Łódź 21.10.2018
10:45
32:32
(18:17)
Kolejka 4
E/MłM/16 ChKS Łódź | UKS Anilana I Łódź 28.10.2018
10:00
24:29
(9:17)
E/MłM/17 PABIKS IMPACT Pabianice | MKS Piotrkowianin II 08.11.2018
19:15
21:28
(9:16)
E/MłM/18 MKS PMDKiS Wieluń | MKS Piotrkowianin I 28.10.2018
11:00
22:21
(12:11)
E/MłM/19 UKS Anilana III Łódź | UKS Anilana II Łódź 28.10.2018
10:00
13:14
(4:7)
E/MłM/20 UKS "Trops" Poddębice | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 28.10.2018
11:00
23:32
(11:17)
Kolejka 5
E/MłM/21 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | ChKS Łódź 04.11.2018
11:00
24:23
(13:9)
E/MłM/22 UKS Anilana II Łódź | UKS "Trops" Poddębice 04.11.2018
11:45
35:18
(22:9)
E/MłM/23 MKS Piotrkowianin I | UKS Anilana III Łódź 04.11.2018
09:30
15:29
(5:13)
E/MłM/24 MKS Piotrkowianin II | MKS PMDKiS Wieluń 04.11.2018
10:45
18:33
(8:16)
E/MłM/25 UKS Anilana I Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 04.11.2018
17:45
27:18
(12:8)
Kolejka 6
E/MłM/26 ChKS Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 19.11.2018
17:20
22:23
(11:13)
E/MłM/27 MKS PMDKiS Wieluń | UKS Anilana I Łódź 18.11.2018
10:00
31:21
(14:13)
E/MłM/28 UKS Anilana III Łódź | MKS Piotrkowianin II 18.11.2018
15:00
31:15
(14:6)
E/MłM/29 UKS "Trops" Poddębice | MKS Piotrkowianin I 18.11.2018
11:00
35:21
(21:7)
E/MłM/30 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | UKS Anilana II Łódź 19.11.2018
18:00
28:29
(15:14)
Kolejka 7
E/MłM/31 UKS Anilana II Łódź | ChKS Łódź 02.12.2018
11:45
28:21
(17:7)
E/MłM/32 MKS Piotrkowianin I | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 20.12.2018
18:45
20:25
(9:17)
E/MłM/33 MKS Piotrkowianin II | UKS "Trops" Poddębice 02.12.2018
14:15
32:26
(15:12)
E/MłM/34 UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana III Łódź 11.12.2018
15:30
30:28
(16:13)
E/MłM/35 PABIKS IMPACT Pabianice | MKS PMDKiS Wieluń 02.12.2018
16:15
14:21
(6:10)
Kolejka 8
E/MłM/36 ChKS Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 09.12.2018
16:15
24:25
(10:12)
E/MłM/37 UKS Anilana III Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 22.12.2018
12:30
18:13
(10:5)
E/MłM/38 UKS "Trops" Poddębice | UKS Anilana I Łódź 10.01.2019
18:30
21:30
(11:13)
E/MłM/39 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MKS Piotrkowianin II 13.12.2018
18:00
24:17
(14:6)
E/MłM/40 UKS Anilana II Łódź | MKS Piotrkowianin I 20.01.2019
11:00
27:16
(14:3)
Kolejka 9
E/MłM/41 MKS Piotrkowianin I | ChKS Łódź 13.01.2019
14:15
29:22
(16:11)
E/MłM/42 MKS Piotrkowianin II | UKS Anilana II Łódź 14.01.2019
15:45
23:39
(16:20)
E/MłM/43 UKS Anilana I Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 16.12.2018
11:45
22:30
(8:15)
E/MłM/44 PABIKS IMPACT Pabianice | UKS "Trops" Poddębice 25.11.2018
16:15
30:30
(17:15)
E/MłM/45 MKS PMDKiS Wieluń | UKS Anilana III Łódź 16.12.2018
11:00
21:16
(12:12)
II RUNDA
Kolejka 10
E/MłM/46 ChKS Łódź | UKS Anilana III Łódź 19.01.2019
10:00
20:22
(5:8)
E/MłM/47 MKS PMDKiS Wieluń | UKS "Trops" Poddębice 20.01.2019
10:00
28:24
(13:14)
E/MłM/48 PABIKS IMPACT Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 20.01.2019
12:00
14:24
(6:13)
E/MłM/49 UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana II Łódź 18.01.2019
15:00
20:21
(8:13)
E/MłM/50 MKS Piotrkowianin II | MKS Piotrkowianin I 21.01.2019
15:45
29:38
(12:19)
Kolejka 11
E/MłM/51 MKS Piotrkowianin II | ChKS Łódź 27.01.2019
13:00
35:34
(20:15)
E/MłM/52 MKS Piotrkowianin I | UKS Anilana I Łódź 27.01.2019
14:15
25:30
(13:15)
E/MłM/53 UKS Anilana II Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 27.01.2019
10:00
39:15
(20:4)
E/MłM/54 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MKS PMDKiS Wieluń ..
 
 
E/MłM/55 UKS "Trops" Poddębice | UKS Anilana III Łódź 07.02.2019
18:30
21:23
(11:12)
Kolejka 12
E/MłM/56 ChKS Łódź | UKS "Trops" Poddębice 03.02.2019
11:00
22:23
(11:10)
E/MłM/57 UKS Anilana III Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 02.04.2019
16:45
 
 
E/MłM/58 MKS PMDKiS Wieluń | UKS Anilana II Łódź 04.02.2019
16:30
22:28
(12:12)
E/MłM/59 PABIKS IMPACT Pabianice | MKS Piotrkowianin I 03.02.2019
16:00
22:29
(9:17)
E/MłM/60 UKS Anilana I Łódź | MKS Piotrkowianin II 03.02.2019
14:30
37:27
(17:14)
Kolejka 13
E/MłM/61 UKS Anilana I Łódź | ChKS Łódź ..
 
 
E/MłM/62 MKS Piotrkowianin II | PABIKS IMPACT Pabianice ..
 
 
E/MłM/63 MKS Piotrkowianin I | MKS PMDKiS Wieluń ..
 
 
E/MłM/64 UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana III Łódź 05.03.2019
15:30
27:22
(14:11)
E/MłM/65 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | UKS "Trops" Poddębice 07.03.2019
18:30
31:17
(18:9)
Kolejka 14
E/MłM/66 ChKS Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 10.03.2019
14:15
23:33
(11:14)
E/MłM/67 UKS "Trops" Poddębice | UKS Anilana II Łódź 10.03.2019
11:00
19:31
(8:15)
E/MłM/68 UKS Anilana III Łódź | MKS Piotrkowianin I 10.03.2019
11:30
27:22
(18:9)
E/MłM/69 MKS PMDKiS Wieluń | MKS Piotrkowianin II 11.03.2019
16:00
32:18
(14:8)
E/MłM/70 PABIKS IMPACT Pabianice | UKS Anilana I Łódź 10.03.2019
16:00
25:27
(9:14)
Kolejka 15
E/MłM/71 PABIKS IMPACT Pabianice | ChKS Łódź 17.03.2019
12:00
25:30
(12:15)
E/MłM/72 UKS Anilana I Łódź | MKS PMDKiS Wieluń ..
 
 
E/MłM/73 MKS Piotrkowianin II | UKS Anilana III Łódź 17.03.2019
10:00
22:30
(10:13)
E/MłM/74 MKS Piotrkowianin I | UKS "Trops" Poddębice ..
 
 
E/MłM/75 UKS Anilana II Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 17.03.2019
10:00
21:21
(12:10)
Kolejka 16
E/MłM/76 ChKS Łódź | UKS Anilana II Łódź ..
 
 
E/MłM/77 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MKS Piotrkowianin I 24.03.2019
11:00
 
 
E/MłM/78 UKS "Trops" Poddębice | MKS Piotrkowianin II 24.03.2019
11:00
 
 
E/MłM/79 UKS Anilana III Łódź | UKS Anilana I Łódź 24.03.2019
10:00
 
 
E/MłM/80 MKS PMDKiS Wieluń | PABIKS IMPACT Pabianice 24.03.2019
11:00
 
 
Kolejka 17
E/MłM/81 MKS PMDKiS Wieluń | ChKS Łódź 31.03.2019
11:00
 
 
E/MłM/82 PABIKS IMPACT Pabianice | UKS Anilana III Łódź ..
 
 
E/MłM/83 UKS Anilana I Łódź | UKS "Trops" Poddębice 31.03.2019
10:00
 
 
E/MłM/84 MKS Piotrkowianin II | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 31.03.2019
10:00
 
 
E/MłM/85 MKS Piotrkowianin I | UKS Anilana II Łódź 31.03.2019
11:30
 
 
Kolejka 18
E/MłM/86 ChKS Łódź | MKS Piotrkowianin I ..
 
 
E/MłM/87 UKS Anilana II Łódź | MKS Piotrkowianin II 07.04.2019
10:00
 
 
E/MłM/88 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | UKS Anilana I Łódź 07.04.2019
11:00
 
 
E/MłM/89 UKS "Trops" Poddębice | PABIKS IMPACT Pabianice 07.04.2019
11:00
 
 
E/MłM/90 UKS Anilana III Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 07.04.2019
11:45
 
 



informacje

Terminy rozgrywek szczebla centralnego Młodzików:
- zakończenie rozgrywek w województwie do dnia 19.04.2019r.
- 1/16 Mistrzostw Polski: 03-05.05.2019r. (32 zespoły)
- 1/8 Mistrzostw Polski: 17-19.05.2019r. (16 zespołów)
- 1/4 Mistrzostw Polski: 31.05-02.06.2019r. (8 zespołów)
- finał Mistrzostw Polski 14-15.06.2019r. (4 zespoły)
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl