II liga Mężczyzn gr. III F (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Hutchinson Anilana Łódź 30 14 10 4 1 1 379:364
2 Azoty-Puławy II 29 14 10 4 1 0 436:386
3 Enea Orlęta Zwoleń 28 14 9 5 1 2 417:393
4 Pabiks FormauDyBy Pabianice 25 14 9 5 2 0 349:349
5 SPR Handball Płock 17 14 6 8 1 0 398:409
6 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 15 14 5 9 0 0 360:390
7 AZS-AWF Warszawa 12 14 4 10 0 0 395:409
8 UMKS Trójka Ostrołęka 12 14 3 11 0 3 400:434
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
zaliczone wyniki
IIM3F/0 Pabiks FormauDyBy Pabianice | Azoty-Puławy II ..
27:25
(11:10)
IIM3F/0 Pabiks FormauDyBy Pabianice | Enea Orlęta Zwoleń ..
24:26
(8:13)
IIM3F/0 Hutchinson Anilana Łódź | Azoty-Puławy II ..
28:27
(14:12)
IIM3F/0 Enea Orlęta Zwoleń | Hutchinson Anilana Łódź ..
29:24
(15:14)
IIM3F/0 Azoty-Puławy II | Enea Orlęta Zwoleń ..
26:26
(10:14)
IIM3F/0 Pabiks FormauDyBy Pabianice | Hutchinson Anilana Łódź ..
21:21
(10:15)
IIM3F/0 AZS-AWF Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
32:20
(15:11)
IIM3F/0 AZS-AWF Warszawa | SPR Handball Płock ..
24:25
(15:11)
IIM3F/0 UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
25:28
(11:13)
IIM3F/0 UMKS Trójka Ostrołęka | AZS-AWF Warszawa ..
34:30
(20:12)
IIM3F/0 SPR Handball Płock | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
34:26
(14:9)
IIM3F/0 UMKS Trójka Ostrołęka | SPR Handball Płock ..
29:32
(14:13)
Kolejka 1
IIM3F/1 UMKS Trójka Ostrołęka | Enea Orlęta Zwoleń 09.02.2019
13:00
36:36
(19:16)
IIM3F/2 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Azoty-Puławy II 09.02.2019
18:00
20:27
(5:14)
IIM3F/3 AZS-AWF Warszawa | Hutchinson Anilana Łódź 10.02.2019
15:00
31:32
(15:16)
IIM3F/4 SPR Handball Płock | Pabiks FormauDyBy Pabianice 10.02.2019
13:00
24:30
(13:16)
Kolejka 2
IIM3F/5 Enea Orlęta Zwoleń | AZS-AWF Warszawa 16.02.2019
17:00
35:28
(21:15)
IIM3F/6 Pabiks FormauDyBy Pabianice | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 09.03.2019
18:30
28:23
(14:14)
IIM3F/7 Hutchinson Anilana Łódź | UMKS Trójka Ostrołęka 17.02.2019
15:00
31:27
(18:14)
IIM3F/8 Azoty-Puławy II | SPR Handball Płock 17.02.2019
12:00
33:32
(17:11)
Kolejka 3
IIM3F/9 SPR Handball Płock | Enea Orlęta Zwoleń 23.02.2019
19:15
31:26
(14:12)
IIM3F/10 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Hutchinson Anilana Łódź 23.02.2019
18:00
28:26
(12:10)
IIM3F/11 UMKS Trójka Ostrołęka | Pabiks FormauDyBy Pabianice 23.02.2019
15:00
29:28
(18:16)
IIM3F/12 AZS-AWF Warszawa | Azoty-Puławy II 24.02.2019
15:30
29:33
(13:16)
Kolejka 4
IIM3F/13 Enea Orlęta Zwoleń | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 02.03.2019
15:00
30:24
(11:11)
IIM3F/14 Pabiks FormauDyBy Pabianice | AZS-AWF Warszawa 02.03.2019
18:30
27:24
(15:12)
IIM3F/15 Hutchinson Anilana Łódź | SPR Handball Płock 02.03.2019
17:00
29:28
(17:15)
IIM3F/16 Azoty-Puławy II | UMKS Trójka Ostrołęka 02.03.2019
18:00
38:25
(17:14)
II runda
zaliczone wyniki
IIM3F/0 Azoty-Puławy II | Pabiks FormauDyBy Pabianice ..
32:24
(22:9)
IIM3F/0 Enea Orlęta Zwoleń | Pabiks FormauDyBy Pabianice ..
25:25
(11:11)
IIM3F/0 Azoty-Puławy II | Hutchinson Anilana Łódź ..
33:34
(19:19)
IIM3F/0 Hutchinson Anilana Łódź | Enea Orlęta Zwoleń ..
24:23
(12:12)
IIM3F/0 Enea Orlęta Zwoleń | Azoty-Puławy II ..
35:30
(20:17)
IIM3F/0 Hutchinson Anilana Łódź | Pabiks FormauDyBy Pabianice ..
10:0
(:)
IIM3F/0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS-AWF Warszawa ..
29:26
(16:14)
IIM3F/0 SPR Handball Płock | AZS-AWF Warszawa ..
20:25
(9:11)
IIM3F/0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka ..
36:28
(16:15)
IIM3F/0 AZS-AWF Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka ..
31:25
(15:10)
IIM3F/0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Handball Płock ..
29:20
(15:9)
IIM3F/0 SPR Handball Płock | UMKS Trójka Ostrołęka ..
26:26
(12:13)
Kolejka 5
IIM3F/17 Enea Orlęta Zwoleń | UMKS Trójka Ostrołęka 16.03.2019
15:00
33:31
(15:13)
IIM3F/18 Azoty-Puławy II | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 17.03.2019
15:00
30:25
(13:13)
IIM3F/19 Hutchinson Anilana Łódź | AZS-AWF Warszawa 16.03.2019
17:00
36:30
(21:9)
IIM3F/20 Pabiks FormauDyBy Pabianice | SPR Handball Płock 16.03.2019
18:30
33:32
(15:11)
Kolejka 6
IIM3F/21 AZS-AWF Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń 23.03.2019
17:00
31:28
(14:18)
IIM3F/22 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Pabiks FormauDyBy Pabianice 23.03.2019
18:00
19:28
(2:9)
IIM3F/23 UMKS Trójka Ostrołęka | Hutchinson Anilana Łódź 23.03.2019
17:00
32:32
(17:18)
IIM3F/24 SPR Handball Płock | Azoty-Puławy II 23.03.2019
18:00
33:38
(14:18)
Kolejka 7
IIM3F/25 Enea Orlęta Zwoleń | SPR Handball Płock 30.03.2019
18:00
37:32
(18:16)
IIM3F/26 Hutchinson Anilana Łódź | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 30.03.2019
18:00
28:26
(12:10)
IIM3F/27 Pabiks FormauDyBy Pabianice | UMKS Trójka Ostrołęka 30.03.2019
18:00
20:28
(14:11)
IIM3F/28 Azoty-Puławy II | AZS-AWF Warszawa 30.03.2019
12:00
31:23
(15:15)
Kolejka 8
IIM3F/29 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Enea Orlęta Zwoleń 06.04.2019
18:00
27:28
(20:16)
IIM3F/30 AZS-AWF Warszawa | Pabiks FormauDyBy Pabianice 06.04.2019
15:00
31:34
(19:17)
IIM3F/31 SPR Handball Płock | Hutchinson Anilana Łódź 06.04.2019
18:00
29:24
(15:8)
IIM3F/32 UMKS Trójka Ostrołęka | Azoty-Puławy II 06.04.2019
17:00
25:33
(14:16)



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl