II liga Mężczyzn gr. III P (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 AZS UMCS Lublin 35 14 12 2 1 0 392:322
2 UKS Olimpia Biała Podlaska 31 14 11 3 2 0 458:389
3 KS Warszawianka 23 14 7 7 0 2 367:340
4 TS Siemiatycze 23 14 8 6 1 0 337:348
5 Bestios Białystok 21 14 7 7 0 0 399:418
6 KKS Włókniarz Konstantynów 16 14 5 9 0 1 390:383
7 SPR Nowe Piekuty 15 14 5 9 0 0 370:420
8 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 4 14 1 13 0 1 384:477
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
zaliczone wyniki
IIM3P/0 KKS Włókniarz Konstantynów | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
29:27
(17:15)
IIM3P/0 UKS Olimpia Biała Podlaska | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ..
43:29
(23:18)
IIM3P/0 AZS UMCS Lublin | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ..
27:26
(17:12)
IIM3P/0 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KKS Włókniarz Konstantynów ..
30:29
(11:13)
IIM3P/0 UKS Olimpia Biała Podlaska | AZS UMCS Lublin ..
26:27
(12:15)
IIM3P/0 AZS UMCS Lublin | KKS Włókniarz Konstantynów ..
30:25
(13:9)
IIM3P/0 Bestios Białystok | SPR Nowe Piekuty ..
31:28
(14:15)
IIM3P/0 Bestios Białystok | KS Warszawianka ..
24:22
(10:10)
IIM3P/0 TS Siemiatycze | SPR Nowe Piekuty ..
26:30
(12:14)
IIM3P/0 KS Warszawianka | TS Siemiatycze ..
20:22
(9:13)
IIM3P/0 KS Warszawianka | SPR Nowe Piekuty ..
35:27
(18:14)
IIM3P/0 TS Siemiatycze | Bestios Białystok ..
27:22
(13:8)
Kolejka 1
IIM3P/1 SPR Nowe Piekuty | AZS UMCS Lublin 09.02.2019
13:30
20:30
(9:10)
IIM3P/2 KS Warszawianka | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 09.02.2019
12:00
35:26
(14:14)
IIM3P/3 Bestios Białystok | KKS Włókniarz Konstantynów 09.02.2019
17:00
35:28
(19:12)
IIM3P/4 TS Siemiatycze | UKS Olimpia Biała Podlaska 06.03.2019
19:00
0:10
(:)
Kolejka 2
IIM3P/5 AZS UMCS Lublin | Bestios Białystok 17.02.2019
12:00
29:25
(15:11)
IIM3P/6 UKS Olimpia Biała Podlaska | KS Warszawianka 07.04.2019
13:30
36:28
(17:14)
IIM3P/7 KKS Włókniarz Konstantynów | SPR Nowe Piekuty 09.03.2019
17:30
32:10
(11:4)
IIM3P/8 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | TS Siemiatycze 16.02.2019
13:00
30:30
(17:13)
Kolejka 3
IIM3P/9 TS Siemiatycze | AZS UMCS Lublin 23.02.2019
19:30
26:29
(10:12)
IIM3P/10 KS Warszawianka | KKS Włókniarz Konstantynów 23.02.2019
13:00
26:24
(11:13)
IIM3P/11 SPR Nowe Piekuty | UKS Olimpia Biała Podlaska 24.02.2019
13:30
27:31
(15:18)
IIM3P/12 Bestios Białystok | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23.02.2019
17:00
33:25
(16:8)
Kolejka 4
IIM3P/13 AZS UMCS Lublin | KS Warszawianka 03.03.2019
13:00
22:22
(11:12)
IIM3P/14 UKS Olimpia Biała Podlaska | Bestios Białystok 09.03.2019
13:30
51:29
(26:9)
IIM3P/15 KKS Włókniarz Konstantynów | TS Siemiatycze 02.03.2019
17:30
24:27
(11:13)
IIM3P/16 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | SPR Nowe Piekuty 02.03.2019
13:00
28:31
(13:14)
II runda
zaliczone wyniki
IIM3P/0 UKS Olimpia Biała Podlaska | KKS Włókniarz Konstantynów ..
37:37
(17:23)
IIM3P/0 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
30:39
(14:19)
IIM3P/0 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | AZS UMCS Lublin ..
19:42
(9:20)
IIM3P/0 KKS Włókniarz Konstantynów | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ..
34:31
(18:13)
IIM3P/0 AZS UMCS Lublin | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
32:25
(17:12)
IIM3P/0 KKS Włókniarz Konstantynów | AZS UMCS Lublin ..
26:30
(11:17)
IIM3P/0 SPR Nowe Piekuty | Bestios Białystok ..
28:33
(10:19)
IIM3P/0 KS Warszawianka | Bestios Białystok ..
33:25
(20:15)
IIM3P/0 SPR Nowe Piekuty | TS Siemiatycze ..
25:20
(11:6)
IIM3P/0 TS Siemiatycze | KS Warszawianka ..
18:31
(5:16)
IIM3P/0 SPR Nowe Piekuty | KS Warszawianka ..
27:33
(12:15)
IIM3P/0 Bestios Białystok | TS Siemiatycze ..
22:23
(13:12)
Kolejka 5
IIM3P/17 AZS UMCS Lublin | SPR Nowe Piekuty 17.03.2019
16:00
32:25
(17:13)
IIM3P/18 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KS Warszawianka 17.03.2019
12:30
27:33
(13:17)
IIM3P/19 KKS Włókniarz Konstantynów | Bestios Białystok 16.03.2019
17:30
30:21
(17:9)
IIM3P/20 UKS Olimpia Biała Podlaska | TS Siemiatycze 16.03.2019
13:30
31:29
(20:16)
Kolejka 6
IIM3P/21 Bestios Białystok | AZS UMCS Lublin 23.03.2019
17:00
30:28
(17:12)
IIM3P/22 KS Warszawianka | UKS Olimpia Biała Podlaska 23.03.2019
13:30
25:25
(12:14)
IIM3P/23 SPR Nowe Piekuty | KKS Włókniarz Konstantynów 23.03.2019
13:30
25:23
(12:12)
IIM3P/24 TS Siemiatycze | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 24.03.2019
15:00
32:28
(19:10)
Kolejka 7
IIM3P/25 AZS UMCS Lublin | TS Siemiatycze 28.03.2019
19:00
24:27
(16:14)
IIM3P/26 KKS Włókniarz Konstantynów | KS Warszawianka 30.03.2019
17:30
27:24
(12:9)
IIM3P/27 UKS Olimpia Biała Podlaska | SPR Nowe Piekuty 30.03.2019
11:00
41:32
(21:13)
IIM3P/28 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Bestios Białystok 30.03.2019
18:00
30:34
(13:17)
Kolejka 8
IIM3P/29 KS Warszawianka | AZS UMCS Lublin 04.04.2019
18:30
0:10
(:)
IIM3P/30 Bestios Białystok | UKS Olimpia Biała Podlaska 06.04.2019
17:00
35:36
(18:19)
IIM3P/31 TS Siemiatycze | KKS Włókniarz Konstantynów 06.04.2019
18:00
30:22
(13:9)
IIM3P/32 SPR Nowe Piekuty | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 06.04.2019
13:30
35:25
(21:16)



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl