PGNiG Superliga Mężczyzn (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 72 25 24 1 0 0 916:608
2 ORLEN Wisła Płock 69 24 23 1 0 0 715:516
3 NMC Górnik Zabrze 57 24 19 5 1 1 699:614
4 Azoty-Puławy 50 25 16 9 0 2 761:673
5 Gwardia Opole 37 24 13 11 2 0 647:675
6 Energa MKS Kalisz 33 24 11 13 1 1 611:658
7 MKS Zagłębie Lubin 32 24 11 13 1 0 633:683
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 24 10 14 0 1 634:677
9 KS SPR Chrobry Głogów 29 24 9 15 1 3 659:702
10 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23 24 8 16 1 0 646:687
11 MMTS Kwidzyn 21 24 7 17 0 0 609:694
12 SPR Stal Mielec 20 24 7 17 1 0 592:697
13 Torus Wybrzeże Gdańsk 20 24 7 17 1 0 589:684
14 Grupa Azoty Tarnów 13 24 4 20 1 2 573:716
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Seria 1
SM/1 NMC Górnik Zabrze | Grupa Azoty Tarnów 31.08.2019
18:00
23:22
(14:9)
SM/2 Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 31.08.2019
18:30
33:24
(15:16)
SM/3 PGE VIVE Kielce | SPR Stal Mielec 31.08.2019
16:00
33:20
(19:10)
SM/4 Energa MKS Kalisz | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 01.09.2019
17:30
27:26
(15:12)
SM/5 ORLEN Wisła Płock | Azoty-Puławy 30.08.2019
18:00
25:17
(10:7)
SM/6 Torus Wybrzeże Gdańsk | KS SPR Chrobry Głogów 01.09.2019
16:00
26:33
(11:17)
SM/7 MMTS Kwidzyn | MKS Zagłębie Lubin 31.08.2019
17:00
28:23
(16:13)
Seria 2
SM/8 Grupa Azoty Tarnów | MKS Zagłębie Lubin 07.09.2019
18:00
27:35
(17:14)
SM/9 KS SPR Chrobry Głogów | MMTS Kwidzyn 07.09.2019
18:00
24:27
(13:11)
SM/10 Azoty-Puławy | Torus Wybrzeże Gdańsk 07.09.2019
18:00
32:24
(20:11)
SM/11 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | ORLEN Wisła Płock 07.09.2019
18:00
24:33
(12:20)
SM/12 SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 07.09.2019
18:00
29:30
(14:15)
SM/13 Sandra Spa Pogoń Szczecin | PGE VIVE Kielce 07.09.2019
17:00
21:30
(8:12)
SM/14 NMC Górnik Zabrze | Gwardia Opole 03.09.2019
18:00
37:31
(15:15)
Seria 3
SM/15 Gwardia Opole | Grupa Azoty Tarnów 14.09.2019
18:30
29:22
(13:13)
SM/16 PGE VIVE Kielce | NMC Górnik Zabrze 11.09.2019
18:00
34:24
(15:13)
SM/17 Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 15.09.2019
17:30
26:29
(15:14)
SM/18 ORLEN Wisła Płock | SPR Stal Mielec 10.09.2019
18:00
38:22
(17:10)
SM/19 Torus Wybrzeże Gdańsk | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 15.09.2019
19:00
29:23
(18:14)
SM/20 MMTS Kwidzyn | Azoty-Puławy 14.09.2019
17:00
22:28
(13:14)
SM/21 MKS Zagłębie Lubin | KS SPR Chrobry Głogów 15.09.2019
16:00
28:26
(13:13)
Seria 4
SM/22 Grupa Azoty Tarnów | KS SPR Chrobry Głogów 21.09.2019
18:00
27:27
(15:11)
SM/23 Azoty-Puławy | MKS Zagłębie Lubin 21.09.2019
18:00
27:23
(12:11)
SM/24 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MMTS Kwidzyn 20.09.2019
18:00
32:20
(13:8)
SM/25 SPR Stal Mielec | Torus Wybrzeże Gdańsk 21.09.2019
19:15
23:27
(13:11)
SM/26 Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 17.09.2019
18:30
23:28
(12:13)
SM/27 NMC Górnik Zabrze | Energa MKS Kalisz 21.09.2019
18:00
 
 
SM/28 Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 18.09.2019
18:00
18:29
(10:16)
Seria 5
SM/29 PGE VIVE Kielce | Grupa Azoty Tarnów 02.10.2019
18:30
52:30
(27:17)
SM/30 Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 28.09.2019
19:45
25:27
(16:12)
SM/31 ORLEN Wisła Płock | NMC Górnik Zabrze 24.09.2019
18:15
25:20
(14:8)
SM/32 Torus Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 25.09.2019
18:00
31:27
(14:13)
SM/33 MMTS Kwidzyn | SPR Stal Mielec 28.09.2019
17:00
30:24
(16:14)
SM/34 MKS Zagłębie Lubin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27.09.2019
18:30
29:26
(13:13)
SM/35 KS SPR Chrobry Głogów | Azoty-Puławy 28.09.2019
18:00
27:25
(15:10)
Seria 6
SM/36 Grupa Azoty Tarnów | Azoty-Puławy 25.09.2019
18:00
18:28
(8:15)
SM/37 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KS SPR Chrobry Głogów 05.10.2019
18:00
27:23
(13:14)
SM/38 SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 06.10.2019
13:00
27:25
(10:12)
SM/39 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MMTS Kwidzyn 05.10.2019
18:00
27:24
(11:12)
SM/40 NMC Górnik Zabrze | Torus Wybrzeże Gdańsk 30.09.2019
18:00
29:20
(13:8)
SM/41 Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 05.10.2019
13:00
23:28
(9:14)
SM/42 PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 05.10.2019
16:00
38:16
(19:8)
Seria 7
SM/43 Energa MKS Kalisz | Grupa Azoty Tarnów 12.10.2019
16:00
33:28
(16:13)
SM/44 ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 09.10.2019
18:00
27:26
(14:12)
SM/45 Torus Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 12.10.2019
19:15
26:34
(14:19)
SM/46 MMTS Kwidzyn | NMC Górnik Zabrze 08.10.2019
18:00
19:25
(10:11)
SM/47 MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.10.2019
15:00
29:25
(11:16)
SM/48 KS SPR Chrobry Głogów | SPR Stal Mielec 13.10.2019
18:00
26:23
(12:12)
SM/49 Azoty-Puławy | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 09.10.2019
18:00
39:35
(20:14)
Seria 8
SM/50 Grupa Azoty Tarnów | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 16.10.2019
18:00
23:22
(11:11)
SM/51 SPR Stal Mielec | Azoty-Puławy 16.10.2019
18:30
25:27
(9:12)
SM/52 Sandra Spa Pogoń Szczecin | KS SPR Chrobry Głogów 16.10.2019
18:30
27:19
(12:10)
SM/53 NMC Górnik Zabrze | MKS Zagłębie Lubin 16.10.2019
18:00
38:27
(19:10)
SM/54 Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 16.10.2019
18:00
29:25
(15:14)
SM/55 PGE VIVE Kielce | Torus Wybrzeże Gdańsk 15.10.2019
18:30
38:24
(19:13)
SM/56 Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 16.10.2019
18:30
23:26
(10:11)
Seria 9
SM/57 ORLEN Wisła Płock | Grupa Azoty Tarnów 02.11.2019
18:00
33:14
(15:7)
SM/58 Torus Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 02.11.2019
17:00
20:27
(9:14)
SM/59 MMTS Kwidzyn | PGE VIVE Kielce 29.10.2019
18:00
22:40
(10:19)
SM/60 MKS Zagłębie Lubin | Gwardia Opole 03.11.2019
18:00
27:31
(11:14)
SM/61 KS SPR Chrobry Głogów | NMC Górnik Zabrze 02.11.2019
18:00
31:32
(14:15)
SM/62 Azoty-Puławy | Sandra Spa Pogoń Szczecin 03.11.2019
17:00
37:23
(17:12)
SM/63 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | SPR Stal Mielec 02.11.2019
18:00
29:25
(13:11)
Seria 10
SM/64 Grupa Azoty Tarnów | SPR Stal Mielec 09.11.2019
18:00
27:23
(12:10)
SM/65 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 09.11.2019
18:00
33:29
(16:13)
SM/66 NMC Górnik Zabrze | Azoty-Puławy 10.11.2019
16:00
32:25
(17:12)
SM/67 Gwardia Opole | KS SPR Chrobry Głogów 08.11.2019
19:00
27:23
(12:10)
SM/68 PGE VIVE Kielce | MKS Zagłębie Lubin 05.11.2019
18:00
36:24
(17:13)
SM/69 Energa MKS Kalisz | MMTS Kwidzyn 08.11.2019
18:00
27:23
(12:8)
SM/70 ORLEN Wisła Płock | Torus Wybrzeże Gdańsk 05.11.2019
18:00
34:20
(17:6)
Seria 11
SM/71 Torus Wybrzeże Gdańsk | Grupa Azoty Tarnów 17.11.2019
13:00
25:22
(11:12)
SM/72 MMTS Kwidzyn | ORLEN Wisła Płock 13.11.2019
18:00
19:25
(7:14)
SM/73 MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 16.11.2019
18:00
27:36
(15:15)
SM/74 KS SPR Chrobry Głogów | PGE VIVE Kielce 12.11.2019
20:30
 
 
SM/75 Azoty-Puławy | Gwardia Opole 13.11.2019
19:15
34:34
(19:18)
SM/76 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | NMC Górnik Zabrze 13.11.2019
18:30
24:28
(13:13)
SM/77 SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 16.11.2019
18:00
27:31
(15:17)
Seria 12
SM/78 Grupa Azoty Tarnów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 23.11.2019
17:00
22:28
(11:16)
SM/79 NMC Górnik Zabrze | SPR Stal Mielec 20.11.2019
18:00
30:22
(15:14)
SM/80 Gwardia Opole | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.11.2019
20:00
 
 
SM/81 PGE VIVE Kielce | Azoty-Puławy 20.11.2019
18:00
34:31
(18:14)
SM/82 Energa MKS Kalisz | KS SPR Chrobry Głogów 21.11.2019
19:30
31:26
(19:8)
SM/83 ORLEN Wisła Płock | MKS Zagłębie Lubin 19.11.2019
18:00
28:22
(16:10)
SM/84 Torus Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 23.11.2019
13:00
26:22
(11:11)
Seria 13
SM/85 MMTS Kwidzyn | Grupa Azoty Tarnów 30.11.2019
17:00
33:29
(15:16)
SM/86 MKS Zagłębie Lubin | Torus Wybrzeże Gdańsk 27.11.2019
18:00
 
 
SM/87 KS SPR Chrobry Głogów | ORLEN Wisła Płock 30.11.2019
20:00
23:42
(12:24)
SM/88 Azoty-Puławy | Energa MKS Kalisz 30.11.2019
17:00
37:27
(15:13)
SM/89 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | PGE VIVE Kielce 26.11.2019
18:00
35:42
(15:19)
SM/90 SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 30.11.2019
19:15
34:26
(15:11)
SM/91 Sandra Spa Pogoń Szczecin | NMC Górnik Zabrze 30.11.2019
16:00
26:31
(13:11)
II runda
Seria 14
SM/92 Grupa Azoty Tarnów | NMC Górnik Zabrze 04.12.2019
18:00
23:33
(12:17)
SM/93 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 04.12.2019
19:15
26:23
(13:8)
SM/94 SPR Stal Mielec | PGE VIVE Kielce 04.12.2019
18:30
20:36
(12:21)
SM/95 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa MKS Kalisz 04.12.2019
18:30
23:26
(7:14)
SM/96 Azoty-Puławy | ORLEN Wisła Płock 03.12.2019
18:15
20:24
(9:13)
SM/97 KS SPR Chrobry Głogów | Torus Wybrzeże Gdańsk 04.12.2019
18:00
29:29
(10:13)
SM/98 MKS Zagłębie Lubin | MMTS Kwidzyn 04.12.2019
18:30
27:24
(14:13)
Seria 15
SM/99 MKS Zagłębie Lubin | Grupa Azoty Tarnów 08.12.2019
16:00
28:26
(14:11)
SM/100 MMTS Kwidzyn | KS SPR Chrobry Głogów 07.12.2019
13:00
25:26
(12:13)
SM/101 Torus Wybrzeże Gdańsk | Azoty-Puławy 07.12.2019
13:00
25:26
(13:12)
SM/102 ORLEN Wisła Płock | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 08.12.2019
18:30
35:22
(19:12)
SM/103 Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 07.12.2019
18:30
26:20
(8:12)
SM/104 PGE VIVE Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin 07.12.2019
16:00
45:28
(24:16)
SM/105 Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 08.12.2019
13:00
19:20
(8:11)
Seria 16
SM/106 Grupa Azoty Tarnów | Gwardia Opole 11.12.2019
19:15
31:26
(16:15)
SM/107 NMC Górnik Zabrze | PGE VIVE Kielce 10.12.2019
18:00
27:34
(15:20)
SM/108 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 11.12.2019
18:00
22:19
(11:10)
SM/109 SPR Stal Mielec | ORLEN Wisła Płock 11.12.2019
18:30
22:36
(13:19)
SM/110 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Torus Wybrzeże Gdańsk 11.12.2019
18:30
32:29
(17:15)
SM/111 Azoty-Puławy | MMTS Kwidzyn 11.12.2019
18:00
35:27
(18:11)
SM/112 KS SPR Chrobry Głogów | MKS Zagłębie Lubin 11.12.2019
18:00
26:26
(14:12)
Seria 17
SM/113 KS SPR Chrobry Głogów | Grupa Azoty Tarnów 14.12.2019
18:00
34:27
(19:12)
SM/114 MKS Zagłębie Lubin | Azoty-Puławy 14.12.2019
19:00
28:26
(13:16)
SM/115 MMTS Kwidzyn | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 15.12.2019
13:00
28:26
(12:9)
SM/116 Torus Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.12.2019
17:00
19:24
(8:12)
SM/117 ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.12.2019
18:00
26:25
(13:13)
SM/118 Energa MKS Kalisz | NMC Górnik Zabrze 13.12.2019
19:00
17:28
(7:16)
SM/119 PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 13.12.2019
18:00
38:21
(21:12)
Seria 18
SM/120 Grupa Azoty Tarnów | PGE VIVE Kielce 29.01.2020
18:00
19:33
(9:17)
SM/121 Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 29.01.2020
19:00
26:26
(17:14)
SM/122 NMC Górnik Zabrze | ORLEN Wisła Płock 29.01.2020
17:00
23:24
(11:12)
SM/123 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Torus Wybrzeże Gdańsk 29.01.2020
18:30
29:28
(10:13)
SM/124 SPR Stal Mielec | MMTS Kwidzyn 29.01.2020
18:30
28:27
(12:16)
SM/125 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MKS Zagłębie Lubin 29.01.2020
18:30
28:21
(12:12)
SM/126 Azoty-Puławy | KS SPR Chrobry Głogów 29.01.2020
17:00
33:29
(18:15)
Seria 19
SM/127 Azoty-Puławy | Grupa Azoty Tarnów 05.02.2020
18:00
35:21
(20:12)
SM/128 KS SPR Chrobry Głogów | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 02.02.2020
18:00
28:26
(14:14)
SM/129 MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 02.02.2020
16:00
32:23
(14:10)
SM/130 MMTS Kwidzyn | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.02.2020
17:00
35:28
(15:12)
SM/131 Torus Wybrzeże Gdańsk | NMC Górnik Zabrze 01.02.2020
17:00
27:32
(14:15)
SM/132 ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 01.02.2020
13:00
26:20
(11:12)
SM/133 Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 01.02.2020
18:30
22:42
(10:24)
Seria 20
SM/134 Grupa Azoty Tarnów | Energa MKS Kalisz 08.02.2020
13:00
21:21
(8:9)
SM/135 PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 04.02.2020
18:30
29:20
(15:7)
SM/136 Gwardia Opole | Torus Wybrzeże Gdańsk 05.02.2020
19:00
28:22
(15:14)
SM/137 NMC Górnik Zabrze | MMTS Kwidzyn 08.02.2020
18:00
32:26
(19:15)
SM/138 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 08.02.2020
18:00
28:18
(11:7)
SM/139 SPR Stal Mielec | KS SPR Chrobry Głogów 08.02.2020
18:00
24:31
(13:16)
SM/140 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Azoty-Puławy 08.02.2020
18:00
25:35
(12:14)
Seria 21
SM/141 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Grupa Azoty Tarnów 15.02.2020
18:00
22:21
(13:12)
SM/142 Azoty-Puławy | SPR Stal Mielec 15.02.2020
17:00
36:28
(19:14)
SM/143 KS SPR Chrobry Głogów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 14.02.2020
17:00
25:25
(12:9)
SM/144 MKS Zagłębie Lubin | NMC Górnik Zabrze 12.02.2020
18:00
24:30
(7:17)
SM/145 MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 12.02.2020
18:00
21:24
(9:11)
SM/146 Torus Wybrzeże Gdańsk | PGE VIVE Kielce 11.02.2020
18:00
17:27
(11:9)
SM/147 ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 14.02.2020
18:00
30:23
(17:13)
Seria 22
SM/148 Grupa Azoty Tarnów | ORLEN Wisła Płock 17.02.2020
18:30
16:33
(7:15)
SM/149 Energa MKS Kalisz | Torus Wybrzeże Gdańsk 22.02.2020
20:30
26:23
(14:9)
SM/150 PGE VIVE Kielce | MMTS Kwidzyn 22.02.2020
16:00
45:32
(22:16)
SM/151 Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 19.02.2020
19:00
36:31
(21:16)
SM/152 NMC Górnik Zabrze | KS SPR Chrobry Głogów 21.02.2020
18:00
35:29
(19:14)
SM/153 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Azoty-Puławy 22.02.2020
18:00
 
 
SM/154 SPR Stal Mielec | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 22.02.2020
18:00
24:22
(11:10)
Seria 23
SM/155 SPR Stal Mielec | Grupa Azoty Tarnów 29.02.2020
19:00
26:26
(14:14)
SM/156 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Sandra Spa Pogoń Szczecin 25.02.2020
18:00
29:27
(14:13)
SM/157 Azoty-Puławy | NMC Górnik Zabrze 01.03.2020
13:00
29:29
(18:13)
SM/158 KS SPR Chrobry Głogów | Gwardia Opole 04.03.2020
18:00
41:29
(19:16)
SM/159 MKS Zagłębie Lubin | PGE VIVE Kielce 25.02.2020
18:30
25:35
(10:18)
SM/160 MMTS Kwidzyn | Energa MKS Kalisz 29.02.2020
17:00
29:27
(14:15)
SM/161 Torus Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 03.03.2020
18:00
19:32
(13:15)
Seria 24
SM/162 Grupa Azoty Tarnów | Torus Wybrzeże Gdańsk 06.03.2020
18:00
31:34
(17:15)
SM/163 ORLEN Wisła Płock | MMTS Kwidzyn 07.03.2020
18:00
37:21
(18:14)
SM/164 Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 08.03.2020
18:00
27:30
(27:30)
SM/165 PGE VIVE Kielce | KS SPR Chrobry Głogów 07.03.2020
16:00
47:26
(25:13)
SM/166 Gwardia Opole | Azoty-Puławy 08.03.2020
18:00
24:33
(12:18)
SM/167 NMC Górnik Zabrze | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 08.03.2020
17:00
33:33
(15:18)
SM/168 Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 07.03.2020
18:00
27:29
(11:12)
Seria 25
SM/172 Azoty-Puławy | PGE VIVE Kielce 11.03.2020
18:00
32:39
(13:20)
Seria 26



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl