II liga Mężczyzn gr. III A (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Pabiks IMPACT Pabianice 18 7 6 1 1 1 229:175
2 Enea Orlęta Zwoleń 12 5 4 1 0 0 149:134
3 KS Uniwersytet Radom 11 6 4 2 1 0 165:143
4 Warszawianka Warszawa 9 6 3 3 0 0 167:172
5 AZS UMCS Lublin 7 6 2 4 0 1 162:181
6 KKS Włókniarz Konstantynów 6 7 2 5 0 0 165:192
7 SMS ZPRP Płock 3 7 1 6 0 0 189:229
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
IIM3A/1 | Enea Orlęta Zwoleń ..
 
 
IIM3A/2 AZS UMCS Lublin | Pabiks IMPACT Pabianice 03.11.2019
15:00
24:39
(10:18)
IIM3A/3 KS Uniwersytet Radom | KKS Włókniarz Konstantynów 02.11.2019
18:00
29:19
(14:8)
IIM3A/4 SMS ZPRP Płock | Warszawianka Warszawa 14.09.2019
16:00
34:24
(17:11)
Kolejka 2
IIM3A/5 Enea Orlęta Zwoleń | Warszawianka Warszawa 22.09.2019
16:00
29:27
(16:10)
IIM3A/6 KKS Włókniarz Konstantynów | SMS ZPRP Płock 21.09.2019
17:30
26:21
(11:13)
IIM3A/7 Pabiks IMPACT Pabianice | KS Uniwersytet Radom 21.09.2019
17:00
25:25
(11:13)
IIM3A/8 | AZS UMCS Lublin ..
 
 
Kolejka 3
IIM3A/9 AZS UMCS Lublin | Enea Orlęta Zwoleń 12.11.2019
19:30
 
 
IIM3A/10 KS Uniwersytet Radom | ..
 
 
IIM3A/11 SMS ZPRP Płock | Pabiks IMPACT Pabianice 28.09.2019
17:30
27:45
(14:17)
IIM3A/12 Warszawianka Warszawa | KKS Włókniarz Konstantynów 28.09.2019
12:00
33:28
(17:17)
Kolejka 4
IIM3A/13 Enea Orlęta Zwoleń | KKS Włókniarz Konstantynów 06.10.2019
15:00
30:21
(16:9)
IIM3A/14 Pabiks IMPACT Pabianice | Warszawianka Warszawa 05.10.2019
17:00
32:27
(11:16)
IIM3A/15 | SMS ZPRP Płock ..
 
 
IIM3A/16 AZS UMCS Lublin | KS Uniwersytet Radom 05.10.2019
13:00
25:36
(8:18)
Kolejka 5
IIM3A/17 KS Uniwersytet Radom | Enea Orlęta Zwoleń 13.10.2019
17:00
23:26
(12:12)
IIM3A/18 SMS ZPRP Płock | AZS UMCS Lublin 12.10.2019
13:30
35:37
(17:13)
IIM3A/19 Warszawianka Warszawa | ..
 
 
IIM3A/20 KKS Włókniarz Konstantynów | Pabiks IMPACT Pabianice 12.10.2019
17:30
23:26
(10:14)
Kolejka 6
IIM3A/21 Enea Orlęta Zwoleń | Pabiks IMPACT Pabianice 20.10.2019
15:00
26:39
(13:18)
IIM3A/22 | KKS Włókniarz Konstantynów ..
 
 
IIM3A/23 AZS UMCS Lublin | Warszawianka Warszawa 19.10.2019
13:30
24:25
(13:14)
IIM3A/24 KS Uniwersytet Radom | SMS ZPRP Płock 19.10.2019
18:00
28:23
(13:8)
Kolejka 7
IIM3A/25 SMS ZPRP Płock | Enea Orlęta Zwoleń 26.10.2019
15:00
24:38
(14:20)
IIM3A/26 Warszawianka Warszawa | KS Uniwersytet Radom ..
 
 
IIM3A/27 KKS Włókniarz Konstantynów | AZS UMCS Lublin 26.10.2019
16:00
23:29
(14:13)
IIM3A/28 Pabiks IMPACT Pabianice | ..
 
 
II runda
Kolejka 8
IIM3A/29 Enea Orlęta Zwoleń | ..
 
 
IIM3A/30 Pabiks IMPACT Pabianice | AZS UMCS Lublin 09.11.2019
14:00
23:23
(12:14)
IIM3A/31 KKS Włókniarz Konstantynów | KS Uniwersytet Radom 09.11.2019
17:30
25:24
(8:12)
IIM3A/32 Warszawianka Warszawa | SMS ZPRP Płock 09.11.2019
12:00
31:25
(14:12)
Kolejka 9
IIM3A/33 Warszawianka Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń 16.11.2019
12:00
 
 
IIM3A/34 SMS ZPRP Płock | KKS Włókniarz Konstantynów 16.11.2019
17:30
 
 
IIM3A/35 KS Uniwersytet Radom | Pabiks IMPACT Pabianice 16.11.2019
18:00
 
 
IIM3A/36 AZS UMCS Lublin | ..
 
 
Kolejka 10
IIM3A/37 Enea Orlęta Zwoleń | AZS UMCS Lublin ..
 
 
IIM3A/38 | KS Uniwersytet Radom ..
 
 
IIM3A/39 Pabiks IMPACT Pabianice | SMS ZPRP Płock ..
 
 
IIM3A/40 KKS Włókniarz Konstantynów | Warszawianka Warszawa 23.11.2019
17:30
 
 
Kolejka 11
IIM3A/41 KKS Włókniarz Konstantynów | Enea Orlęta Zwoleń 30.11.2019
17:30
 
 
IIM3A/42 Warszawianka Warszawa | Pabiks IMPACT Pabianice ..
 
 
IIM3A/43 SMS ZPRP Płock | ..
 
 
IIM3A/44 KS Uniwersytet Radom | AZS UMCS Lublin ..
 
 
Kolejka 12
IIM3A/45 Enea Orlęta Zwoleń | KS Uniwersytet Radom ..
 
 
IIM3A/46 AZS UMCS Lublin | SMS ZPRP Płock ..
 
 
IIM3A/47 | Warszawianka Warszawa ..
 
 
IIM3A/48 Pabiks IMPACT Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów ..
 
 
Kolejka 13
IIM3A/49 Pabiks IMPACT Pabianice | Enea Orlęta Zwoleń ..
 
 
IIM3A/50 KKS Włókniarz Konstantynów | 14.12.2019
17:30
 
 
IIM3A/51 Warszawianka Warszawa | AZS UMCS Lublin ..
 
 
IIM3A/52 SMS ZPRP Płock | KS Uniwersytet Radom ..
 
 
Kolejka 14
IIM3A/53 Enea Orlęta Zwoleń | SMS ZPRP Płock ..
 
 
IIM3A/54 KS Uniwersytet Radom | Warszawianka Warszawa ..
 
 
IIM3A/55 AZS UMCS Lublin | KKS Włókniarz Konstantynów ..
 
 
IIM3A/56 | Pabiks IMPACT Pabianice ..
 
 



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl