PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Azoty-Puławy
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
| MKS Zagłębie Lubin 01.09.2018
18:00
35:24
(14:9)
| Energa MKS Kalisz 08.09.2018
18:00
28:24
(14:10)
SPR Stal Mielec | 14.09.2018
18:00
24:41
(12:22)
| KS SPR Chrobry Głogów 22.09.2018
18:00
34:26
(15:9)
Torus Wybrzeże Gdańsk | 29.09.2018
17:00
16:31
(8:18)
| Gwardia Opole 03.10.2018
18:00
34:22
(16:12)
NMC Górnik Zabrze | 13.10.2018
18:30
28:25
(15:13)
| Arka Gdynia 17.10.2018
18:00
35:22
(15:9)
PGE VIVE Kielce | 30.10.2018
20:15
35:18
(16:7)
| Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.11.2018
18:00
30:23
(17:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | 13.11.2018
18:30
32:31
(18:16)
| MMTS Kwidzyn 20.11.2018
18:30
26:17
(12:12)
ORLEN Wisła Płock | 02.12.2018
13:00
28:17
(12:10)
MKS Zagłębie Lubin | 09.12.2018
13:00
31:28
(16:15)
Energa MKS Kalisz | 30.01.2019
18:30
24:25
(12:12)
| SPR Stal Mielec 02.02.2019
18:00
35:20
(21:8)
KS SPR Chrobry Głogów | 06.02.2019
18:00
34:33
(16:16)
| Torus Wybrzeże Gdańsk 16.02.2019
18:00
24:24
(12:10)
Gwardia Opole | 19.02.2019
18:00
26:30
(13:11)
| NMC Górnik Zabrze 27.02.2019
18:30
29:29
(15:19)
Arka Gdynia | 09.03.2019
18:00
33:37
(16:20)
| PGE VIVE Kielce 13.03.2019
20:15
30:35
(15:17)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | 16.03.2019
18:00
30:37
(14:18)
| Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.03.2019
18:00
31:27
(14:11)
MMTS Kwidzyn | 27.03.2019
20:15
28:26
(9:12)
| ORLEN Wisła Płock 03.04.2019
20:15
21:24
(10:9)
| Gwardia Opole 17.04.2019
18:30
25:27
(12:14)
Gwardia Opole | 26.04.2019
18:30
28:25
(15:14)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
17 ADAMCZUK Kacper Rozgrywający
1 BOGDANOV Vadim Bramkarz
16 BORUCKI Wojciech Bramkarz
14 FLONT Mateusz Rozgrywający
20 GRZELAK Paweł Obrotowy
44 GUMIŃSKI Wojciech Skrzydłowy
98 JAROSIEWICZ Piotr Skrzydłowy
7 KALEB Ante Rozgrywający
25 KASPRZAK Tomasz Obrotowy
81 KOSHOVY Valentyn Bramkarz
6 KOSIAK Jakub Skrzydłowy
10 ŁYŻWA Krzysztof Rozgrywający
23 MALINOWSKI Kuba Obrotowy
21 MASŁOWSKI Piotr Rozgrywający
11 MATULIC Jerko Skrzydłowy
8 PANIC Marko Rozgrywający
27 PEZDA Piotr Rozgrywający
9 PODSIADŁO Paweł Rozgrywający
34 PRCE Nikola Rozgrywający
19 ROGULSKI Łukasz Obrotowy
88 SEROKA Mateusz Skrzydłowy
13 SKRABANIA Adam Skrzydłowy
5 ŚLIWIŃSKI Kamil Skrzydłowy
22 TITOW Witalij Rozgrywający
12 WIEJAK Emil Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl