PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Sandra Spa Pogoń Szczecin
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 31.08.2019
18:30
33:24
(15:16)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | PGE VIVE Kielce 07.09.2019
17:00
21:30
(8:12)
Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 15.09.2019
17:30
26:29
(15:14)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 17.09.2019
18:30
23:28
(12:13)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 25.09.2019
18:00
31:27
(14:13)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | MMTS Kwidzyn 05.10.2019
18:00
27:24
(11:12)
MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.10.2019
15:00
29:25
(11:16)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | KS SPR Chrobry Głogów 16.10.2019
18:30
27:19
(12:10)
Azoty-Puławy | Sandra Spa Pogoń Szczecin 03.11.2019
17:00
37:23
(17:12)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 09.11.2019
18:00
33:29
(16:13)
SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 16.11.2019
18:00
27:31
(15:17)
Grupa Azoty Tarnów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 23.11.2019
17:00
22:28
(11:16)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | NMC Górnik Zabrze 30.11.2019
16:00
26:31
(13:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 04.12.2019
19:15
26:23
(13:8)
PGE VIVE Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin 07.12.2019
16:00
45:28
(24:16)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 11.12.2019
18:00
22:19
(11:10)
ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.12.2019
18:00
26:25
(13:13)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Torus Wybrzeże Gdańsk 29.01.2020
18:30
29:28
(10:13)
MMTS Kwidzyn | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.02.2020
17:00
35:28
(15:12)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 08.02.2020
18:00
28:18
(11:7)
KS SPR Chrobry Głogów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 14.02.2020
17:00
25:25
(12:9)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Azoty-Puławy 22.02.2020
18:00
 
 



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 63 22 21 1 0 0 795:525
2 ORLEN Wisła Płock 63 22 21 1 0 0 646:476
3 NMC Górnik Zabrze 54 22 18 4 0 0 637:552
4 Azoty-Puławy 46 22 15 7 0 1 667:581
5 Gwardia Opole 37 22 13 9 2 0 594:601
6 Energa MKS Kalisz 33 22 11 11 1 1 557:599
7 Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 22 10 12 0 1 580:619
8 MKS Zagłębie Lubin 29 22 10 12 1 0 578:621
9 KS SPR Chrobry Głogów 26 22 8 14 1 3 592:626
10 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 18 22 6 16 0 0 584:627
11 MMTS Kwidzyn 18 22 6 16 0 0 559:630
12 Torus Wybrzeże Gdańsk 17 22 6 16 1 0 536:621
13 SPR Stal Mielec 15 22 5 17 0 0 537:644
14 Grupa Azoty Tarnów 12 22 4 18 1 1 516:656
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
15 BIERNACKI Patryk Rozgrywający
13 BOSY Arkadiusz Obrotowy
88 FEDEŃCZAK Dawid Skrzydłowy
22 GAWRYŚ Mateusz Bramkarz
9 HORIHA Dmytro Rozgrywający
18 JEDZINIAK Wojciech Skrzydłowy
11 KRUPA Paweł Rozgrywający
23 KRYSIAK Dawid Skrzydłowy
24 MATUSZAK Wojciech Rozgrywający
25 RYBSKI Piotr Rozgrywający
2 TELENGA Bartosz Skrzydłowy
20 TEREKHOV Anton Bramkarz
30 USS Kacper Obrotowy
8 WĄSOWSKI Adam Obrotowy
6 WRZESIŃSKI Filip Rozgrywający
37 ZAREMBA Mateusz Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl