PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Energa Wybrzeże Gdańsk
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.09.2018
17:00
25:20
(11:6)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa Wybrzeże Gdańsk 09.09.2018
17:00
26:27
(15:16)
Energa Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 14.09.2018
18:30
26:27
(15:16)
ORLEN Wisła Płock | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.09.2018
18:00
38:27
(17:14)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Azoty-Puławy 29.09.2018
17:00
16:31
(8:18)
Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.10.2018
13:00
29:31
(13:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.10.2018
17:00
29:23
(13:13)
KS SPR Chrobry Głogów | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.10.2018
18:00
26:21
(14:11)
Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 04.11.2018
17:00
29:25
(13:15)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 11.11.2018
13:00
25:28
(13:12)
NMC Górnik Zabrze | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.11.2018
17:30
28:19
(15:9)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Arka Gdynia 23.11.2018
18:30
33:27
(16:12)
PGE VIVE Kielce | Energa Wybrzeże Gdańsk 27.11.2018
20:15
42:28
(22:13)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.12.2018
18:30
34:27
(15:14)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.02.2019
18:30
17:20
(9:11)
MMTS Kwidzyn | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.02.2019
13:00
26:26
(14:9)
Energa Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 08.02.2019
18:30
21:26
(12:16)
Azoty-Puławy | Energa Wybrzeże Gdańsk 16.02.2019
18:00
24:24
(12:10)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 23.02.2019
17:00
33:28
(13:14)
SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.03.2019
17:00
30:25
(17:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | KS SPR Chrobry Głogów 09.03.2019
18:30
25:28
(14:12)
MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 13.03.2019
18:30
29:25
(18:11)
Gwardia Opole | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.03.2019
18:00
32:29
(14:13)
Energa Wybrzeże Gdańsk | NMC Górnik Zabrze 21.03.2019
18:30
32:31
(15:16)
Arka Gdynia | Energa Wybrzeże Gdańsk 28.03.2019
18:00
34:42
(17:20)
Energa Wybrzeże Gdańsk | PGE VIVE Kielce 02.04.2019
18:00
29:42
(13:24)
Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.04.2019
18:30
27:22
(15:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 20.04.2019
15:00
35:30
(19:15)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 24.04.2019
19:30
31:24
(15:9)
Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 27.04.2019
16:00
27:27
(12:13)
Arka Gdynia | Energa Wybrzeże Gdańsk 01.05.2019
18:30
29:30
(13:16)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 04.05.2019
16:00
27:30
(12:15)
MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 08.05.2019
18:30
24:28
(13:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 15.05.2019
18:00
25:27
(17:15)
SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.05.2019
18:00
23:24
(9:10)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Arka Gdynia 22.05.2019
18:30
26:26
(16:14)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
44 ADAMCZYK Kamil Rozgrywający
14 BEDNAREK Michał Rozgrywający
12 CHMIELIŃSKI Artur Bramkarz
47 CIOŁAK Konrad Rozgrywający
9 FRAŃCZAK Michał Skrzydłowy
68 GAJEK Ksawery Rozgrywający
4 GAUDEN Maciej Obrotowy
8 GĄDEK Krzysztof Rozgrywający
75 JANIKOWSKI Kelian Obrotowy
24 KOMARZEWSKI Krzysztof Rozgrywający
23 KONDRATIUK Adrian Rozgrywający
35 MALINSKI Paweł Obrotowy
5 OLIVEIRA Ramon Rozgrywający
21 PAPAJ Piotr Skrzydłowy
20 PRYMLEWICZ Wojciech Skrzydłowy
33 SALACZ Paweł Obrotowy
1 SUCHOWICZ Sebastian Bramkarz
17 SULEJ Jacek Rozgrywający
16 WITKOWSKI Przemysław Bramkarz
99 WODZIŃSKI Dawid Bramkarz
29 WRÓBEL Mateusz Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl