I Liga Mężczyzn Grupa B(M): KSSPR Końskie
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KSSPR Końskie | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 09.09.2017
18:00
23:18
(12:9)
SPR PWSZ Tarnów | KSSPR Końskie 16.09.2017
16:00
27:19
(14:9)
KSSPR Końskie | ŚKPR Świdnica 23.09.2017
18:00
27:24
(12:14)
Politechnika Anilana Łódź | KSSPR Końskie 30.09.2017
18:00
23:28
(14:11)
KSSPR Końskie | MTS Chrzanów 07.10.2017
18:00
34:25
(17:13)
KSSPR Końskie | AZS AWF Biała Podlaska 14.10.2017
18:00
26:32
(11:16)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KSSPR Końskie 04.11.2017
18:00
26:22
(7:14)
KSSPR Końskie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 11.11.2017
18:00
25:23
(9:8)
SRS Czuwaj Przemyśl | KSSPR Końskie 18.11.2017
18:00
31:21
(13:12)
KSSPR Końskie | MKS Wieluń 06.01.2018
18:00
29:25
(15:11)
KS Uniwersytet Radom | KSSPR Końskie 02.12.2017
18:00
28:28
(18:12)
KSSPR Końskie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.12.2017
18:00
27:32
(13:17)
KSSPR Końskie | VIRET CMC Zawiercie 20.01.2018
18:00
27:27
(14:15)
ASPR Zawadzkie | KSSPR Końskie 27.01.2018
18:00
31:27
(16:15)
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | KSSPR Końskie 06.02.2018
19:00
29:18
(12:7)
KSSPR Końskie | SPR PWSZ Tarnów 10.02.2018
18:00
25:32
(12:17)
ŚKPR Świdnica | KSSPR Końskie 17.02.2018
18:00
32:28
(15:14)
KSSPR Końskie | Politechnika Anilana Łódź 03.03.2018
18:00
28:23
(17:10)
MTS Chrzanów | KSSPR Końskie 10.03.2018
18:00
44:26
(19:3)
AZS AWF Biała Podlaska | KSSPR Końskie 17.03.2018
18:00
29:28
(16:15)
KSSPR Końskie | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 24.03.2018
18:00
26:28
(14:13)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | KSSPR Końskie 14.04.2018
18:00
30:24
(16:14)
KSSPR Końskie | SRS Czuwaj Przemyśl 21.04.2018
18:00
28:26
(14:15)
MKS Wieluń | KSSPR Końskie 26.04.2018
20:00
 
 



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 AZS AWF Biała Podlaska 54 23 18 5 0 0 741:618
2 SPR PWSZ Tarnów 54 23 18 5 0 0 756:686
3 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 48 23 16 7 0 0 701:641
4 SRS Czuwaj Przemyśl 39 22 13 9 0 0 711:660
5 MKS Wieluń 38 22 13 9 1 0 684:643
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 38 22 13 9 1 0 691:670
7 ŚKPR Świdnica 37 23 13 10 2 0 656:679
8 MSPR Siódemka Miedź Legnica 34 22 11 11 1 2 622:612
9 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31 22 11 11 2 0 632:647
10 KSSPR Końskie 27 23 9 14 1 1 594:645
11 ASPR Zawadzkie 26 22 8 14 0 2 663:697
12 MTS Chrzanów 25 22 8 14 0 1 640:669
13 Politechnika Anilana Łódź 22 23 7 16 0 1 599:683
14 KS Uniwersytet Radom 20 22 7 15 1 0 599:647
15 VIRET CMC Zawiercie 11 22 3 19 0 2 629:721
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
96 GASIN Piotr Rozgrywający
24 GĘBSKI Kacper Skrzydłowy
5 JAKUBOWSKI Dawid Obrotowy
27 JANUS Adam Rozgrywający
1 KUCHARCZYK Kacper Bramkarz
13 MALESZAK Dawid Skrzydłowy
55 MASTALERZ Patryk Skrzydłowy
35 MATYJASIK Przemysław Skrzydłowy
3 NAPIERAŁA Michał Rozgrywający
90 NAPIERAŁA Tomasz Rozgrywający
15 PILARSKI Ernest Obrotowy
23 RURARZ Artur Rozgrywający
7 SĘKOWSKI Bartosz Rozgrywający
85 SŁONICKI Krzysztof Obrotowy
99 SMOŁUCH Sebastian Rozgrywający
67 SZOT Daniel Bramkarz
9 ŚWIERCZ Jakub Skrzydłowy
19 TELKA Łukasz Rozgrywający
16 WNUK Patryk Bramkarz
4 WOŚ Bartosz Rozgrywający
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl