II Liga Mężczyzn gr. 3(M): UMKS Trójka Ostrołęka
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 23.09.2017
17:00
20:25
(10:13)
UMKS Trójka Ostrołęka | KS Warszawianka 30.09.2017
17:00
28:27
(17:15)
AZS UMCS Lublin | UMKS Trójka Ostrołęka 08.10.2017
12:00
35:16
(19:7)
UMKS Trójka Ostrołęka | AZS-AWF Warszawa 14.10.2017
15:00
29:25
(16:16)
TS Siemiatycze | UMKS Trójka Ostrołęka 04.11.2017
18:00
23:31
(10:20)
UMKS Trójka Ostrołęka | Pabiks FormauDyBy Pabianice 19.11.2017
15:00
24:19
(13:9)
SPR ROKiS Radzymin | UMKS Trójka Ostrołęka 28.10.2017
17:30
26:22
(11:10)
UMKS Trójka Ostrołęka | KKS Włókniarz Konstantynów 16.12.2017
17:00
33:28
(15:14)
CKS Jurand Ciechanów | UMKS Trójka Ostrołęka 09.12.2017
18:00
39:34
(20:12)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka 17.03.2018
18:00
26:23
(14:11)
KS Warszawianka | UMKS Trójka Ostrołęka 04.02.2018
11:00
29:25
(14:10)
UMKS Trójka Ostrołęka | AZS UMCS Lublin 17.02.2018
12:00
32:28
(13:11)
AZS-AWF Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka 03.03.2018
18:00
30:24
(15:12)
UMKS Trójka Ostrołęka | TS Siemiatycze 10.03.2018
17:00
29:27
(20:13)
Pabiks FormauDyBy Pabianice | UMKS Trójka Ostrołęka 08.04.2018
13:00
40:30
(18:14)
UMKS Trójka Ostrołęka | SPR ROKiS Radzymin 14.04.2018
17:00
34:30
(17:13)
KKS Włókniarz Konstantynów | UMKS Trójka Ostrołęka 21.04.2018
17:30
29:29
(15:15)
UMKS Trójka Ostrołęka | CKS Jurand Ciechanów 24.02.2018
18:00
36:42
(17:20)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 18 12 6 1 1 482:420
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 31 18 10 8 0 1 501:455
5 AZS-AWF Warszawa 27 18 9 9 0 0 481:473
6 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
7 SPR Pabiks Pabianice 24 18 8 10 1 1 483:487
8 KS Warszawianka 20 18 7 11 1 0 439:476
9 KKS Włókniarz Konstantynów 16 18 5 13 0 1 412:486
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
13 DMOWSKI Sławomir Obrotowy
22 DWORAK Kamil Bramkarz
20 GAWKOWSKI Grzegorz Rozgrywający
17 GĄSKA Daniel Obrotowy
5 GRABOWSKI Filip Skrzydłowy
KAMIONOWSKI Rafał Skrzydłowy
17 KOLANOWSKI Norbert Rozgrywający
2 KOSIŃSKI Łukasz Skrzydłowy
9 KOŚNIK Patryk Skrzydłowy
15 KOWALCZYK Łukasz Rozgrywający
KOZIKOWSKI Daniel Obrotowy
KOZŁOWSKI Piotr Bramkarz
18 KRASZEWSKI Artur Rozgrywający
6 KULIŚ Patryk Rozgrywający
3 LESIŃSKI Kacper Skrzydłowy
4 MILEWSKI Hubert Rozgrywający
12 MINASIEWICZ Konrad Bramkarz
10 NIEĆKO Rafał Rozgrywający
8 OBIDZIŃSKI Eryk Rozgrywający
5 OBIDZIŃSKI Patryk Rozgrywający
22 PREKIEL Marcin Bramkarz
SIKORA Michał Rozgrywający
ŚCIBEK Tomasz Rozgrywający
11 ŚWIERŻEWSKI Mateusz Skrzydłowy
2 WIŚNIEWSKI Tomasz Skrzydłowy
4 WOJDYNA Bartłomiej Rozgrywający
10 ZIELIŃSKI Krzysztof Obrotowy
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl