I Liga Mężczyzn Grupa B(M): KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
PKM Zachód AZS UZ | KS Forza Wrocław 22.09.2018
18:00
31:28
(13:13)
WKS Grunwald Poznań | PKM Zachód AZS UZ 29.09.2018
17:00
30:24
(15:11)
PKM Zachód AZS UZ | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.10.2018
19:00
30:30
(15:13)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | PKM Zachód AZS UZ 13.10.2018
18:00
37:24
(25:9)
PKM Zachód AZS UZ | UKS Olimp Grodków 20.10.2018
19:00
19:20
(7:6)
Politechnika Anilana Łódź | PKM Zachód AZS UZ 03.11.2018
18:00
30:31
(16:16)
PKM Zachód AZS UZ | ŚKPR Świdnica 10.11.2018
18:00
24:27
(13:15)
PKM Zachód AZS UZ | ASPR Zawadzkie 17.11.2018
19:00
31:29
(14:13)
MKS Real-Astromal Leszno | PKM Zachód AZS UZ 24.11.2018
18:00
30:22
(15:10)
PKM Zachód AZS UZ | MSPR Siódemka Miedź Legnica 01.12.2018
19:00
26:26
(14:12)
MKS Wieluń | PKM Zachód AZS UZ 08.12.2018
17:00
22:24
(10:13)
KS Forza Wrocław | PKM Zachód AZS UZ 27.01.2019
13:00
21:20
(14:9)
PKM Zachód AZS UZ | WKS Grunwald Poznań 09.02.2019
18:00
21:27
(13:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | PKM Zachód AZS UZ 08.03.2019
18:30
30:25
(16:14)
PKM Zachód AZS UZ | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 23.02.2019
18:00
28:37
(12:18)
UKS Olimp Grodków | PKM Zachód AZS UZ 02.03.2019
18:00
24:23
(10:10)
PKM Zachód AZS UZ | Politechnika Anilana Łódź 19.03.2019
19:00
30:31
(13:17)
ŚKPR Świdnica | PKM Zachód AZS UZ 23.03.2019
18:00
25:35
(12:15)
ASPR Zawadzkie | PKM Zachód AZS UZ 30.03.2019
18:00
27:29
(14:14)
PKM Zachód AZS UZ | MKS Real-Astromal Leszno 06.04.2019
18:00
28:24
(14:12)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | PKM Zachód AZS UZ 13.04.2019
18:00
30:24
(16:12)
PKM Zachód AZS UZ | MKS Wieluń 20.04.2019
17:00
24:35
(11:21)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 50 22 17 5 1 0 676:587
2 MKS Real-Astromal Leszno 47 22 16 6 1 0 577:533
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 47 22 16 6 2 1 605:547
4 MKS Wieluń 46 22 15 7 0 1 579:514
5 UKS Olimp Grodków 35 22 12 10 1 0 550:550
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 35 22 11 11 2 4 592:592
7 KS Forza Wrocław 28 22 9 13 1 2 579:583
8 Politechnika Anilana Łódź 28 22 10 12 3 1 630:651
9 WKS Grunwald Poznań 28 22 9 13 1 2 561:570
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 23 22 7 15 0 2 573:620
11 ASPR Zawadzkie 17 22 6 16 1 0 581:661
12 ŚKPR Świdnica 12 22 4 18 1 1 541:636
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
21 CHAŁUPKA Tyberiusz Obrotowy
15 FRANASZEK Adrian Rozgrywający
7 GADAJ Piotr Rozgrywający
8 GOŁĘBIOWSKI Szymon Skrzydłowy
6 GÓRAL Robert Obrotowy
16 HADY Maciej Bramkarz
1 JARSZAK Maciej Bramkarz
25 JASIŃSKI Jędrzej Rozgrywający
20 KIERSNOWSKI Kacper Skrzydłowy
5 KOCISZEWSKI Cyprian Skrzydłowy
11 MACHALICA Kacper Rozgrywający
13 MIESZKIAN Daniel Rozgrywający
17 NALEŻYTY Maciej Rozgrywający
12 PAWLISZ Michał Bramkarz
14 SZARŁOWICZ Adam Obrotowy
10 TARASIUK Michał Skrzydłowy
1 WIECZOREK Marek Bramkarz
37 WIĘDŁOCHA Bartosz Rozgrywający
18 WYSOCKI Michał Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl