I Liga Mężczyzn Grupa B(M): Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UKS Olimp Grodków | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21.09.2019
18:00
28:30
(11:15)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MSPR Siódemka Miedź Legnica 28.09.2019
18:00
23:30
(14:15)
WKS Grunwald Poznań | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 05.10.2019
18:00
27:19
(16:9)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MKS Wieluń 12.10.2019
18:00
25:30
(11:16)
SPR Bór Oborniki Śląskie | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19.10.2019
18:00
28:30
(17:11)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | PKM Zachód AZS UZ 31.10.2019
19:00
31:32
(16:11)
MKS Real-Astromal Leszno | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 09.11.2019
18:00
28:34
(16:16)
WKS Śląsk Forza Wrocław | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 16.11.2019
18:00
23:24
(11:12)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 23.11.2019
18:00
30:35
(15:17)
Anilana Łódź | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 30.11.2019
18:00
41:29
(18:13)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KS Stal Gorzów 07.12.2019
18:00
31:31
(17:18)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | UKS Olimp Grodków 08.02.2020
18:00
25:26
(8:14)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 15.02.2020
18:00
36:28
(15:13)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | WKS Grunwald Poznań 22.02.2020
18:00
29:26
(13:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KS Stal Gorzów 34 14 11 3 1 2 427:364
2 WKS Grunwald Poznań 33 14 11 3 1 1 369:348
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 32 14 11 3 2 1 423:364
4 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 31 14 10 4 1 2 405:383
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 24 13 8 5 1 1 331:299
6 MKS Wieluń 22 14 8 6 2 0 368:354
7 PKM Zachód AZS UZ 16 14 5 9 0 1 383:407
8 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 16 14 5 9 0 1 388:421
9 UKS Olimp Grodków 15 14 6 8 4 1 349:387
10 Anilana Łódź 13 14 4 10 0 1 395:394
11 MKS Real-Astromal Leszno 9 14 3 11 0 0 333:383
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 4 13 1 12 0 1 373:440
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
99 BECZEK Andrzej Obrotowy
3 CIENIEK Kamil Rozgrywający
11 CIEŚLIK Mateusz Obrotowy
6 FRYCZ Filip Rozgrywający
10 JAKSIK Bartosz Skrzydłowy
23 KOTALCZYK Szymon Rozgrywający
2 LANGOS Fabian Rozgrywający
18 LUDYGA Dawid Obrotowy
35 MIŁEK Patryk Rozgrywający
13 PARZONKA Wojciech Skrzydłowy
79 PIETRUSZKA Marcin Bramkarz
9 PLUCZYK Szymon Rozgrywający
20 POLOCZEK Wojciech Rozgrywający
15 ROSÓŁ Michał Skrzydłowy
19 SERAFIN Przemysław Skrzydłowy
24 WAWRZYNIAK Wojciech Rozgrywający
12 WIDERA Jan Bramkarz
26 WIĘCKIEWICZ Piotr Skrzydłowy
16 ZEMELKA Paweł Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl