I Liga Kobiet Grupa A(K): K.S.AP-POZNAŃ
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
K.S.AP-POZNAŃ | MMKS Jutrzenka Płock 15.09.2018
18:00
33:23
(11:15)
K.S.AP-POZNAŃ | MTS Kwidzyn 22.09.2018
18:00
24:23
(9:10)
SPR Sambor Tczew | K.S.AP-POZNAŃ 06.10.2018
16:00
34:29
(17:13)
K.S.AP-POZNAŃ | SMS ZPRP II Płock 13.10.2018
18:00
33:32
(17:14)
SMS ZPRP I Płock | K.S.AP-POZNAŃ 20.10.2018
13:30
35:33
(18:16)
K.S.AP-POZNAŃ | ChKS PŁ 27.10.2018
18:00
29:16
(16:8)
MKS Karczew | K.S.AP-POZNAŃ 24.11.2018
18:00
24:30
(11:14)
K.S.AP-POZNAŃ | MKS Dwójka Łomża 17.11.2018
15:30
34:25
(18:15)
SKF KPR Sparta Oborniki | K.S.AP-POZNAŃ 01.12.2018
17:00
31:26
(13:13)
K.S.AP-POZNAŃ | Drwęca Novar Lubicz 08.12.2018
18:00
35:34
(22:17)
MKS PR URBIS Gniezno | K.S.AP-POZNAŃ 16.12.2018
17:00
22:29
(11:13)
MMKS Jutrzenka Płock | K.S.AP-POZNAŃ 12.01.2019
16:00
33:29
(13:13)
MTS Kwidzyn | K.S.AP-POZNAŃ 20.01.2019
17:00
34:32
(18:14)
K.S.AP-POZNAŃ | SPR Sambor Tczew 02.02.2019
18:00
31:28
(12:13)
SMS ZPRP II Płock | K.S.AP-POZNAŃ 16.02.2019
18:00
28:27
(13:13)
K.S.AP-POZNAŃ | SMS ZPRP I Płock 02.03.2019
17:00
34:29
(17:16)
ChKS PŁ | K.S.AP-POZNAŃ 17.03.2019
16:00
23:18
(8:7)
K.S.AP-POZNAŃ | MKS Karczew 30.03.2019
12:00
30:23
(16:13)
MKS Dwójka Łomża | K.S.AP-POZNAŃ 06.04.2019
17:00
29:30
(12:14)
K.S.AP-POZNAŃ | SKF KPR Sparta Oborniki 13.04.2019
17:00
34:24
(18:14)
Drwęca Novar Lubicz | K.S.AP-POZNAŃ 27.04.2019
17:00
23:38
(10:14)
K.S.AP-POZNAŃ | MKS PR URBIS Gniezno 02.05.2019
17:00
33:30
(15:15)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SMS ZPRP I Płock 54 22 18 4 0 0 730:577
2 SPR Sambor Tczew 51 22 17 5 0 0 687:575
3 MMKS Jutrzenka Płock 48 22 16 6 0 0 673:620
4 K.S.AP-POZNAŃ 45 22 15 7 0 0 671:603
5 MTS Kwidzyn 45 22 15 7 0 0 623:566
6 MKS PR URBIS Gniezno 45 22 15 7 0 0 606:536
7 SMS ZPRP II Płock 30 22 10 12 0 0 648:643
8 SKF KPR Sparta Oborniki 24 22 8 14 0 0 582:625
9 MKS Karczew 24 22 8 14 0 0 542:592
10 ChKS PŁ 16 22 5 17 0 1 449:581
11 MKS Dwójka Łomża 11 22 4 18 1 0 539:647
12 Drwęca Novar Lubicz 3 22 1 21 0 0 579:764
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
23 CHEŁMINIAK Kinga Skrzydłowy
75 CZYŻ Karolina Bramkarz
11 KARASIEWICZ Maja Obrotowy
8 KLISZCZ Zuzanna Rozgrywający
17 KOWALASZEK Lidia Obrotowy
10 ŁAWNICZAK Jagoda Rozgrywający
5 MATYJA Katarzyna Skrzydłowy
6 MATYSEK Martyna Obrotowy
15 MAZIARZ Magdalena Rozgrywający
22 PISKAŁA Izabela Bramkarz
1 PRZEBIERAŁA Aleksandra Bramkarz
99 RZECZYCKA Anna Maria Bramkarz
13 SIEMKO Sonia Rozgrywający
14 SIKORA Zofia Obrotowy
4 SOWA Paulina Rozgrywający
57 SZAJEK Karolina Skrzydłowy
18 ŚWITAŁA Anna Skrzydłowy
21 WOSIŃSKA Laura Rozgrywający
7 WROTNIEWSKA Barbara Rozgrywający
46 ZIÓŁKOWSKA Magdalena Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl