Łódzka Liga Młodzików(M): MKS PMDKiS Wieluń
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UKS "Trops" Poddębice | MKS PMDKiS Wieluń 07.10.2018
11:00
15:25
(7:12)
MKS PMDKiS Wieluń | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 15.10.2018
17:00
25:25
(15:15)
UKS Anilana II Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 21.10.2018
10:00
37:15
(18:7)
MKS PMDKiS Wieluń | MKS Piotrkowianin I 28.10.2018
11:00
22:21
(12:11)
MKS Piotrkowianin II | MKS PMDKiS Wieluń 04.11.2018
10:45
18:33
(8:16)
MKS PMDKiS Wieluń | UKS Anilana I Łódź 18.11.2018
10:00
31:21
(14:13)
PABIKS IMPACT Pabianice | MKS PMDKiS Wieluń 02.12.2018
16:15
14:21
(6:10)
ChKS Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 09.12.2018
16:15
24:25
(10:12)
MKS PMDKiS Wieluń | UKS Anilana III Łódź 16.12.2018
11:00
21:16
(12:12)
MKS PMDKiS Wieluń | UKS "Trops" Poddębice 20.01.2019
10:00
28:24
(13:14)
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MKS PMDKiS Wieluń 26.03.2019
17:30
28:17
(14:8)
MKS PMDKiS Wieluń | UKS Anilana II Łódź 04.02.2019
16:30
22:28
(12:12)
MKS Piotrkowianin I | MKS PMDKiS Wieluń 28.03.2019
15:40
14:18
(7:10)
MKS PMDKiS Wieluń | MKS Piotrkowianin II 11.03.2019
16:00
32:18
(14:8)
UKS Anilana I Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 22.03.2019
15:30
31:31
(13:19)
MKS PMDKiS Wieluń | PABIKS IMPACT Pabianice 24.03.2019
11:00
26:19
(14:11)
MKS PMDKiS Wieluń | ChKS Łódź 31.03.2019
10:00
25:27
(14:17)
UKS Anilana III Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 07.04.2019
11:45
25:19
(10:7)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana II Łódź 53 18 18 0 1 0 546:360
2 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 47 18 15 3 0 2 474:365
3 UKS Anilana III Łódź 36 18 12 6 0 0 441:375
4 MKS PMDKiS Wieluń 36 18 12 6 1 1 436:405
5 UKS Anilana I Łódź 31 18 11 7 2 0 487:468
6 MKS Piotrkowianin I 18 18 6 12 0 0 395:458
7 MKS Piotrkowianin II 16 18 5 13 0 1 452:563
8 ChKS Łódź 15 18 5 13 0 0 451:494
9 UKS "Trops" Poddębice 10 18 3 15 0 1 412:508
10 PABIKS IMPACT Pabianice 8 18 3 15 1 0 372:470
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
10 BINIECKI Nikodem
7 DOROBA Igor Skrzydłowy
51 FRYTA Michał Rozgrywający
12 KOZIK Mateusz
71 KUCHARSKI Szymon Rozgrywający
73 ŁASICKI Filip
15 ŁYCZKO Filip Rozgrywający
72 MAJTYKA Kacper
23 MAKOWSKI Patryk Skrzydłowy
1 MIELCZAREK Aleksander
4 PILARZ Kacper Rozgrywający
32 PODGÓRSKI Piotr Bramkarz
64 PTAK Bartłomiej
6 SZTANDERA Kacper Rozgrywający
17 SZTUKA Filip
44 SZTUKA Maciek Bramkarz
25 WIERZBICKI Franciszek Obrotowy
18 ŻÓŁTASZEK Mikołaj Obrotowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl