II liga Mężczyzn gr. III F(M): Hutchinson Anilana Łódź
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS-AWF Warszawa | Hutchinson Anilana Łódź 10.02.2019
15:00
31:32
(15:16)
Hutchinson Anilana Łódź | UMKS Trójka Ostrołęka 17.02.2019
15:00
31:27
(18:14)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Hutchinson Anilana Łódź 23.02.2019
18:00
28:26
(12:10)
Hutchinson Anilana Łódź | SPR Handball Płock 02.03.2019
17:00
29:28
(17:15)
Hutchinson Anilana Łódź | AZS-AWF Warszawa 16.03.2019
17:00
36:30
(21:9)
UMKS Trójka Ostrołęka | Hutchinson Anilana Łódź 23.03.2019
17:00
32:32
(17:18)
Hutchinson Anilana Łódź | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 30.03.2019
18:00
28:26
(12:10)
SPR Handball Płock | Hutchinson Anilana Łódź 06.04.2019
18:00
29:24
(15:8)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Hutchinson Anilana Łódź 30 14 10 4 1 1 379:364
2 Azoty-Puławy II 29 14 10 4 1 0 436:386
3 Enea Orlęta Zwoleń 28 14 9 5 1 2 417:393
4 Pabiks FormauDyBy Pabianice 25 14 9 5 2 0 349:349
5 SPR Handball Płock 17 14 6 8 1 0 398:409
6 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 15 14 5 9 0 0 360:390
7 AZS-AWF Warszawa 12 14 4 10 0 0 395:409
8 UMKS Trójka Ostrołęka 12 14 3 11 0 3 400:434
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
1 ANTOSIK Kacper Bramkarz
9 BARA Patryk Rozgrywający
17 BARANOWSKI Maciej Obrotowy
51 BARYŁA Karol Skrzydłowy
20 CISZEWSKI Aleksander Obrotowy
7 CZECH Konrad Obrotowy
14 DĘBOWSKI Wiktor Rozgrywający
4 DONIECKI Antoni Obrotowy
10 FRĄCKIEWICZ Jan Rozgrywający
25 GALOR Jakub Skrzydłowy
8 GOŁYGOWSKI Jakub Obrotowy
7 GWADERA Krzysztof Skrzydłowy
5 JAKUBIEC Dawid Rozgrywający
55 JĘDRASZCZYK Piotr Rozgrywający
40 JĘDRYKA Franciszek Rozgrywający
77 KABAT Damian Bramkarz
13 KACZMAREK Adrian Obrotowy
23 KAMIŃSKI Marcel Skrzydłowy
11 KATUSZA Kamil Rozgrywający
15 KAŹMIERCZAK Jakub Rozgrywający
95 KOLAŃSKI Jakub Rozgrywający
5 KRAJEWSKI Szymon Skrzydłowy
2 KRUSZYŃSKI Grzegorz Rozgrywający
34 KUBIAK Kamil Rozgrywający
22 KUCHARSKI Adrian Skrzydłowy
99 LEWANDOWSKI Stanisław Rozgrywający
27 MATYJASIK Jan Skrzydłowy
10 MATYJASIK Marcin Skrzydłowy
3 MISIAK Mikołaj Obrotowy
99 OSTROWSKI Krzysztof Bramkarz
6 OWCZAREK Adam Rozgrywający
53 PAWLAK Bartosz Rozgrywający
36 PEL Mateusz Rozgrywający
66 PĘCZAKOWSKI Hubert Rozgrywający
19 PIEŚLA Dawid Skrzydłowy
1 PISARKIEWICZ Eryk Bramkarz
6 PYRAK Dawid Skrzydłowy
5 PYRAK Mariusz Skrzydłowy
7 ROZALSKI Patryk Rozgrywający
13 RUTKOWSKI Tomasz Obrotowy
6 SAMULCZYK Michał Rozgrywający
12 STĘPLOWSKI Mikołaj Bramkarz
8 STOLARSKI Jan Rozgrywający
18 STRZEBIECKI Daniel Rozgrywający
14 SZCZEPANIAK Jakub Skrzydłowy
88 SZCZYGIEŁ Dominik Bramkarz
15 SZELIGA Mateusz Rozgrywający
22 ŚWIĄTKIEWICZ Jakub Obrotowy
17 TRZECIAK Dawid Rozgrywający
13 WAWRZYNIAK Tomasz Rozgrywający
10 WĘGLIŃSKI Filip Skrzydłowy
11 WILCZEK Kacper Rozgrywający
17 WOJCIECHOWSKI Tomasz Obrotowy
14 WRONA Jakub Skrzydłowy
16 ZAWADZKI Dominik Bramkarz
2 ZUBERT Marcin Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl