PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Grupa Azoty Tarnów
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
NMC Górnik Zabrze | Grupa Azoty Tarnów 31.08.2019
18:00
23:22
(14:9)
Grupa Azoty Tarnów | MKS Zagłębie Lubin 07.09.2019
18:00
27:35
(17:14)
Gwardia Opole | Grupa Azoty Tarnów 14.09.2019
18:30
29:22
(13:13)
Grupa Azoty Tarnów | KS SPR Chrobry Głogów 21.09.2019
18:00
27:27
(15:11)
PGE VIVE Kielce | Grupa Azoty Tarnów 02.10.2019
18:30
52:30
(27:17)
Grupa Azoty Tarnów | Azoty-Puławy 25.09.2019
18:00
18:28
(8:15)
Energa MKS Kalisz | Grupa Azoty Tarnów 12.10.2019
16:00
33:28
(16:13)
Grupa Azoty Tarnów | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 16.10.2019
18:00
23:22
(11:11)
ORLEN Wisła Płock | Grupa Azoty Tarnów 02.11.2019
18:00
33:14
(15:7)
Grupa Azoty Tarnów | SPR Stal Mielec 09.11.2019
18:00
27:23
(12:10)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Grupa Azoty Tarnów 17.11.2019
13:00
25:22
(11:12)
Grupa Azoty Tarnów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 23.11.2019
17:00
22:28
(11:16)
MMTS Kwidzyn | Grupa Azoty Tarnów 30.11.2019
17:00
33:29
(15:16)
Grupa Azoty Tarnów | NMC Górnik Zabrze 04.12.2019
18:00
23:33
(12:17)
MKS Zagłębie Lubin | Grupa Azoty Tarnów 08.12.2019
16:00
28:26
(14:11)
Grupa Azoty Tarnów | Gwardia Opole 11.12.2019
19:15
 
 



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 ORLEN Wisła Płock 45 15 15 0 0 0 451:318
2 PGE VIVE Kielce 45 16 15 1 0 0 581:394
3 NMC Górnik Zabrze 39 16 13 3 0 0 457:405
4 Azoty-Puławy 28 15 9 6 0 1 433:398
5 Energa MKS Kalisz 27 15 9 6 0 0 403:407
6 Gwardia Opole 26 15 9 6 1 0 413:406
7 MKS Zagłębie Lubin 21 15 7 8 0 0 398:424
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 21 15 7 8 0 0 398:434
9 Torus Wybrzeże Gdańsk 17 15 6 9 1 0 371:423
10 KS SPR Chrobry Głogów 14 15 4 11 0 2 390:430
11 MMTS Kwidzyn 12 15 4 11 0 0 363:412
12 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 9 15 3 12 0 0 403:441
13 Grupa Azoty Tarnów 8 15 3 12 1 0 360:452
14 SPR Stal Mielec 6 15 2 13 0 0 364:441
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
12 BARNAŚ Grzegorz Bramkarz
22 CIOCHOŃ Dawid Bramkarz
20 DADEJ Wojciech Rozgrywający
4 GRABOWSKI Michał Skrzydłowy
80 GROZDEK Paulo Rozgrywający
24 GRZESIK Maksymilian Rozgrywający
6 JEWUŁA Emilian Skrzydłowy
14 KOWALIK Jakub Rozgrywający
23 KUŻDEBA Łukasz Skrzydłowy
11 LAZAROWICZ Kacper Skrzydłowy
21 MAŁECKI Patryk Bramkarz
24 MISIEWICZ Damian Skrzydłowy
26 MOGIELNICKI Krzysztof Rozgrywający
19 NIEMIEC Bartosz Obrotowy
10 NOWAK Łukasz Rozgrywający
33 PEDRYC Kamil Obrotowy
8 SANEK Albert Rozgrywający
13 TARCIJONAS Mindaugas Obrotowy
3 TOKUDA Rennosuke Rozgrywający
15 WAJDA Marcin Skrzydłowy
7 WOJDAN Mateusz Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl