PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Energa MKS Kalisz
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 02.09.2018
13:00
26:29
(13:14)
Azoty-Puławy | Energa MKS Kalisz 08.09.2018
18:00
28:24
(14:10)
Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 15.09.2018
18:30
27:29
(14:14)
Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 21.09.2018
18:30
29:28
(14:11)
KS SPR Chrobry Głogów | Energa MKS Kalisz 30.09.2018
13:00
22:24
(11:12)
Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.10.2018
13:00
29:31
(13:12)
Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 11.10.2018
18:30
30:28
(17:15)
Energa MKS Kalisz | NMC Górnik Zabrze 17.10.2018
18:30
26:26
(16:11)
Arka Gdynia | Energa MKS Kalisz 03.11.2018
18:30
28:24
(15:12)
Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 06.11.2018
20:15
27:37
(12:15)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 14.11.2018
20:15
25:28
(12:12)
Energa MKS Kalisz | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 25.11.2018
13:00
24:29
(12:14)
MMTS Kwidzyn | Energa MKS Kalisz 02.12.2018
17:00
24:21
(12:9)
ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 07.12.2018
19:00
30:18
(16:7)
Energa MKS Kalisz | Azoty-Puławy 30.01.2019
18:30
24:25
(12:12)
MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 02.02.2019
17:00
 
 
SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 08.02.2019
18:30
19:24
(8:12)
Energa MKS Kalisz | KS SPR Chrobry Głogów 17.02.2019
13:00
26:24
(13:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 23.02.2019
17:00
33:28
(13:14)
Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 02.03.2019
18:30
26:31
(11:16)
NMC Górnik Zabrze | Energa MKS Kalisz 10.03.2019
17:30
29:26
(12:14)
Energa MKS Kalisz | Arka Gdynia 13.03.2019
18:30
27:16
(11:7)
PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 16.03.2019
16:00
43:20
(21:10)
Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 23.03.2019
18:30
22:22
(11:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa MKS Kalisz 29.03.2019
18:30
27:22
(15:12)
Energa MKS Kalisz | MMTS Kwidzyn 03.04.2019
18:30
23:23
(15:11)
Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.04.2019
18:30
27:22
(15:12)
Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 20.04.2019
13:00
26:22
(15:11)
MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 24.04.2019
18:00
29:30
(17:16)
Energa MKS Kalisz | Arka Gdynia 27.04.2019
18:30
32:19
(15:10)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 01.05.2019
16:00
24:22
(16:13)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 04.05.2019
16:00
27:30
(12:15)
SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 08.05.2019
19:00
23:29
(10:15)
Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 16.05.2019
20:15
23:28
(12:15)
Arka Gdynia | Energa MKS Kalisz 18.05.2019
16:00
29:31
(14:18)
Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 22.05.2019
18:30
25:24
(13:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
8 ADAMCZAK Paweł Rozgrywający
20 ADAMCZAK Piotr Rozgrywający
95 ADAMSKI Kamil Rozgrywający
3 BAŁWAS Michał Skrzydłowy
5 BOŻEK Artur Rozgrywający
67 CZERWIŃSKI Michał Skrzydłowy
13 DREJ Michał Skrzydłowy
18 GROZDEK Paulo Rozgrywający
14 KLOPSTEG Artur Skrzydłowy
38 KNIAZEU Kiryl Rozgrywający
9 KOBUSIŃSKI Łukasz Obrotowy
44 KRYTSKI Dzianis Obrotowy
2 KWIATKOWSKI Zbigniew Obrotowy
15 MISIEJUK Krzysztof Obrotowy
77 PADASINAU Artsem Bramkarz
24 PILITOWSKI Maciej Rozgrywający
1 POTOCKI Błażej Bramkarz
7 ROSIEK Dariusz Rozgrywający
22 SZPERA Marek Rozgrywający
51 WOJDAK Bartosz Rozgrywający
16 ZAKRETA Łukasz Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl