I Liga Kobiet Grupa A(K): ChKS PŁ Łódź
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Politechnika ChKS Łódź | K.S.AP-POZNAŃ 23.09.2017
18:00
30:28
(17:13)
Drwęca Novar Lubicz | Politechnika ChKS Łódź 07.10.2017
16:15
23:27
(9:14)
Politechnika ChKS Łódź | SMS ZPRP I Płock 14.10.2017
17:00
24:23
(8:12)
MKS PR URBIS Gniezno | Politechnika ChKS Łódź 21.10.2017
18:00
22:26
(12:13)
Politechnika ChKS Łódź | Dwójka PWSIiP Łomża 05.11.2017
17:30
30:20
(15:12)
Politechnika ChKS Łódź | SMS ZPRP II Płock 12.11.2017
17:30
24:32
(13:19)
MTS Kwidzyn | Politechnika ChKS Łódź 18.11.2017
17:00
19:27
(11:15)
Politechnika ChKS Łódź | SPR Sambor Tczew 03.12.2017
17:30
22:22
(8:10)
MMKS Jutrzenka Płock | Politechnika ChKS Łódź 10.12.2017
12:30
24:21
(17:12)
K.S.AP-POZNAŃ | Politechnika ChKS Łódź 10.02.2018
19:30
28:22
(16:10)
Politechnika ChKS Łódź | Drwęca Novar Lubicz 03.02.2018
17:30
29:22
(15:11)
SMS ZPRP I Płock | Politechnika ChKS Łódź 17.02.2018
16:00
21:21
(13:7)
Politechnika ChKS Łódź | MKS PR URBIS Gniezno 03.03.2018
17:30
24:18
(12:6)
Dwójka PWSIiP Łomża | Politechnika ChKS Łódź 24.03.2018
15:00
27:27
(13:15)
SMS ZPRP II Płock | Politechnika ChKS Łódź 07.04.2018
16:00
24:22
(9:16)
Politechnika ChKS Łódź | MTS Kwidzyn 14.04.2018
18:00
16:19
(8:11)
SPR Sambor Tczew | Politechnika ChKS Łódź 20.04.2018
18:30
29:24
(16:11)
Politechnika ChKS Łódź | MMKS Jutrzenka Płock 28.04.2018
18:00
24:28
(9:14)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SMS ZPRP I Płock 42 18 15 3 3 0 512:437
2 SMS ZPRP II Płock 36 18 12 6 0 0 548:482
3 MKS PR URBIS Gniezno 34 18 11 7 0 1 461:455
4 SPR Sambor Tczew 33 18 11 7 1 1 493:458
5 ChKS PŁ Łódź 29 18 10 8 2 1 440:429
6 MTS Kwidzyn 28 18 9 9 0 1 472:453
7 K.S.AP-POZNAŃ 27 18 9 9 0 0 498:481
8 MMKS Jutrzenka Płock 25 18 8 10 0 1 476:499
9 Dwójka PWSIiP Łomża 16 18 5 13 0 1 491:530
10 UKS Drwęca Novar Lubicz 0 18 0 18 0 0 470:637
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
10 BOROWIEC Magdalena Rozgrywający
5 CZELADZIŃSKA Marlena Rozgrywający
FILIPCZAK Sandra Rozgrywający
11 GITZEL Marlena Skrzydłowy
3 GOMÓŁKA Martyna Rozgrywający
14 KISIEL Małgorzata Obrotowy
KOWALCZYK Weronika Skrzydłowy
96 KUŚMIERSKA Małgorzata Bramkarz
89 LIS Marcelina Bramkarz
19 LUTOMIRSKA Blanka Rozgrywający
9 MOSKAL Żaneta Skrzydłowy
7 MULARCZYK Kinga Rozgrywający
2 MULARCZYK Patrycja Rozgrywający
4 MURCZAK Anna Rozgrywający
99 NOMAN Sara Skrzydłowy
NOWAK Oliwia Rozgrywający
66 NYGA Dominika Obrotowy
77 OSTROS Katarzyna Skrzydłowy
OSUCH Aneta Rozgrywający
15 PESEL Zuzanna Rozgrywający
6 PIĄTCZAK Magdalena Skrzydłowy
17 SADOWSKA Marta Rozgrywający
8 SOBIŃSKA Katarzyna Skrzydłowy
12 SZCZUREK Karolina Bramkarz
23 SZMIGIELSKA Natalia Skrzydłowy
13 WALICKA Beata Rozgrywający
18 WALICKA Milena Obrotowy
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl