I Liga Mężczyzn Grupa B(M): Anilana Łódź
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Anilana Łódź | WKS Śląsk Forza Wrocław 21.09.2019
18:00
0:10
(:)
Anilana Łódź | KS Stal Gorzów 28.09.2019
18:00
27:28
(13:15)
UKS Olimp Grodków | Anilana Łódź 05.10.2019
18:00
24:24
(14:10)
Anilana Łódź | MSPR Siódemka Miedź Legnica 12.10.2019
18:00
24:25
(12:14)
WKS Grunwald Poznań | Anilana Łódź 19.10.2019
18:00
26:22
(12:10)
Anilana Łódź | MKS Wieluń 30.10.2019
19:30
26:28
(14:16)
SPR Bór Oborniki Śląskie | Anilana Łódź 09.11.2019
18:00
33:39
(17:22)
Anilana Łódź | PKM Zachód AZS UZ 16.11.2019
20:00
37:38
(15:19)
MKS Real-Astromal Leszno | Anilana Łódź 23.11.2019
18:00
26:33
(12:18)
Anilana Łódź | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 30.11.2019
18:00
41:29
(18:13)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Anilana Łódź 07.12.2019
18:00
34:30
(15:16)
WKS Śląsk Forza Wrocław | Anilana Łódź 08.02.2020
17:00
34:28
(14:12)
KS Stal Gorzów | Anilana Łódź 15.02.2020
18:00
34:29
(16:14)
Anilana Łódź | UKS Olimp Grodków 22.02.2020
18:00
35:25
(18:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KS Stal Gorzów 34 14 11 3 1 2 427:364
2 WKS Grunwald Poznań 33 14 11 3 1 1 369:348
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 32 14 11 3 2 1 423:364
4 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 31 14 10 4 1 2 405:383
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 24 13 8 5 1 1 331:299
6 MKS Wieluń 22 14 8 6 2 0 368:354
7 PKM Zachód AZS UZ 16 14 5 9 0 1 383:407
8 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 16 14 5 9 0 1 388:421
9 UKS Olimp Grodków 15 14 6 8 4 1 349:387
10 Anilana Łódź 13 14 4 10 0 1 395:394
11 MKS Real-Astromal Leszno 9 14 3 11 0 0 333:383
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 4 13 1 12 0 1 373:440
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
1 ANTOSIK Kacper Bramkarz
12 CHMURSKI Damian Bramkarz
3 CZECH Konrad Obrotowy
14 DĘBOWSKI Wiktor Rozgrywający
9 DONIECKI Antoni Obrotowy
95 JĘDRASZCZYK Piotr Rozgrywający
23 KAMIŃSKI Marcel Skrzydłowy
11 KATUSZA Kamil Rozgrywający
5 KRAJEWSKI Szymon Skrzydłowy
22 KUCHARSKI Adrian Skrzydłowy
16 MAKASEWICZ Jakub Bramkarz
27 MATYJASIK Jan Skrzydłowy
10 MATYJASIK Marcin Skrzydłowy
86 MISIAK Mikołaj Obrotowy
6 OWCZAREK Adam Rozgrywający
34 PAŁASIAK Mariusz Rozgrywający
53 PAWLAK Bartosz Rozgrywający
16 PISARKIEWICZ Eryk Bramkarz
7 ROZALSKI Patryk Rozgrywający
8 STOLARSKI Jan Rozgrywający
18 STRZEBIECKI Daniel Rozgrywający
15 SZELIGA Mateusz Rozgrywający
17 TRZECIAK Dawid Rozgrywający
WAWRZYNIAK Damian Skrzydłowy
13 WAWRZYNIAK Tomasz Rozgrywający
4 WINIARSKI Jakub Obrotowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl