II Liga Mężczyzn gr. 3(M): KKS Włókniarz Konstantynów
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS UMCS Lublin | KKS Włókniarz Konstantynów 24.09.2017
12:00
28:16
(13:12)
KKS Włókniarz Konstantynów | AZS-AWF Warszawa 30.09.2017
17:00
18:23
(10:10)
TS Siemiatycze | KKS Włókniarz Konstantynów 08.10.2017
15:00
22:26
(8:13)
KKS Włókniarz Konstantynów | SPR Pabiks Pabianice 14.10.2017
18:00
15:28
(7:13)
SPR ROKiS Radzymin | KKS Włókniarz Konstantynów 12.11.2017
12:30
36:25
(16:11)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KKS Włókniarz Konstantynów 21.10.2017
17:00
25:19
(11:7)
KKS Włókniarz Konstantynów | CKS Jurand Ciechanów 25.11.2017
18:00
25:31
(12:14)
UMKS Trójka Ostrołęka | KKS Włókniarz Konstantynów 16.12.2017
17:00
33:28
(15:14)
KKS Włókniarz Konstantynów | KS Warszawianka 09.12.2017
17:30
20:22
(7:9)
KKS Włókniarz Konstantynów | AZS UMCS Lublin 19.01.2018
19:00
24:20
(13:8)
AZS-AWF Warszawa | KKS Włókniarz Konstantynów 03.02.2018
19:00
26:20
(12:6)
KKS Włókniarz Konstantynów | TS Siemiatycze 17.02.2018
17:30
30:25
(16:16)
SPR Pabiks Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów 03.03.2018
18:00
23:27
(7:14)
KKS Włókniarz Konstantynów | SPR ROKiS Radzymin 10.03.2018
17:30
16:32
(10:11)
KKS Włókniarz Konstantynów | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 07.04.2018
17:30
18:22
(10:13)
CKS Jurand Ciechanów | KKS Włókniarz Konstantynów 15.04.2018
15:00
36:28
(19:12)
KKS Włókniarz Konstantynów | UMKS Trójka Ostrołęka 21.04.2018
17:30
29:29
(15:15)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
12 BIERNAT Jakub Bramkarz
2 BORSIAK Bartosz Rozgrywający
15 BORSIAK Michał Obrotowy
16 BRAŃSKI Grzegorz Bramkarz
22 FORC Dawid Bramkarz
4 GŁÓWCZYŃSKI Piotr Obrotowy
11 JANECZEK Adrian Rozgrywający
JENCZ Bartłomiej Skrzydłowy
5 JENCZ Filip Rozgrywający
13 KUBIAK Marcin Rozgrywający
9 LUX Tomasz Rozgrywający
OPARA Maciej Skrzydłowy
6 PRZYBYLSKI Norbert Rozgrywający
8 STAWICKI Sebastian Rozgrywający
14 STĘPIEŃ Daniel Rozgrywający
1 SUPERSON Konrad Bramkarz
7 SZYMCZYK Bartłomiej Skrzydłowy
3 TROJANOWSKI Marcin Skrzydłowy
10 ZAJĄCZKOWSKI Daniel Skrzydłowy
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl