PGNiG Superliga Mężczyzn(M): ORLEN Wisła Płock
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 02.09.2018
13:00
26:29
(13:14)
ORLEN Wisła Płock | SPR Stal Mielec 08.09.2018
18:00
38:22
(20:10)
KS SPR Chrobry Głogów | ORLEN Wisła Płock 12.09.2018
20:15
26:33
(13:17)
ORLEN Wisła Płock | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.09.2018
18:00
38:27
(17:14)
Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 29.09.2018
18:30
24:37
(12:21)
ORLEN Wisła Płock | NMC Górnik Zabrze 02.10.2018
20:15
25:26
(10:13)
Arka Gdynia | ORLEN Wisła Płock 09.10.2018
18:00
27:31
(12:14)
ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 17.10.2018
20:15
24:31
(10:18)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 30.10.2018
18:30
23:31
(11:15)
ORLEN Wisła Płock | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 06.11.2018
18:00
38:24
(19:10)
MMTS Kwidzyn | ORLEN Wisła Płock 17.11.2018
15:30
21:21
(10:10)
MKS Zagłębie Lubin | ORLEN Wisła Płock 20.11.2018
18:30
19:29
(10:17)
ORLEN Wisła Płock | Azoty-Puławy 02.12.2018
13:00
28:17
(12:10)
ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 07.12.2018
19:00
30:18
(16:7)
SPR Stal Mielec | ORLEN Wisła Płock 30.01.2019
19:00
20:32
(13:16)
ORLEN Wisła Płock | KS SPR Chrobry Głogów 02.02.2019
18:00
29:21
(18:11)
Energa Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 08.02.2019
18:30
21:26
(12:16)
ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 14.02.2019
18:00
29:17
(13:5)
NMC Górnik Zabrze | ORLEN Wisła Płock 19.02.2019
20:15
23:23
(10:11)
ORLEN Wisła Płock | Arka Gdynia 26.02.2019
18:00
36:17
(17:7)
PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 08.03.2019
18:30
30:30
(15:15)
ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.03.2019
18:00
42:21
(18:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | ORLEN Wisła Płock 16.03.2019
18:00
24:40
(11:18)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 68 23 23 0 1 0 857:597
2 ORLEN Wisła Płock 59 23 20 3 2 1 719:525
3 NMC Górnik Zabrze 56 23 19 4 2 1 661:569
4 Gwardia Opole 46 23 15 8 0 1 657:654
5 Azoty-Puławy 45 23 15 8 1 1 693:607
6 MMTS Kwidzyn 41 23 14 9 2 1 577:579
7 KS SPR Chrobry Głogów 33 23 11 12 0 0 601:608
8 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33 23 11 12 1 1 626:670
9 MKS Zagłębie Lubin 26 23 9 14 1 0 579:632
10 Energa Wybrzeże Gdańsk 23 23 7 16 0 2 588:647
11 Energa MKS Kalisz 22 23 7 16 0 1 584:638
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 15 23 5 18 0 0 570:684
13 SPR Stal Mielec 13 23 4 19 0 1 600:725
14 Arka Gdynia 3 23 1 22 0 0 580:757
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
24 BORBELY Adam Bramkarz
44 CZAPLIŃSKI Mikołaj Skrzydłowy
3 DASZEK Michał Skrzydłowy
37 DE TOLEDO Jose Rozgrywający
28 FABIANOWICZ Maciej Skrzydłowy
48 GĘBALA Tomasz Rozgrywający
17 GÓRALSKI Mateusz Skrzydłowy
9 JANISZEWSKI Tadeusz Obrotowy
38 KOWALSKI Paweł Rozgrywający
6 KRAJEWSKI Przemysław Skrzydłowy
4 MIERZWICKI Dominik Skrzydłowy
34 MIHIĆ Lovro Skrzydłowy
55 MLAKAR Ziga Rozgrywający
19 MŁODZIEJEWSKI Krzysztof Rozgrywający
16 MORAWSKI Adam Bramkarz
8 MOYA Ignacio Rozgrywający
14 OBRADOVIC Nemanja Rozgrywający
27 OLKOWSKI Aleksander Rozgrywający
18 PIECHOWSKI Mateusz Rozgrywający
7 RACOTEA Dan Rozgrywający
39 SULIC Renato Obrotowy
26 TARABOCHIA Marko Rozgrywający
12 WICHARY Marcin Bramkarz
5 WOŹNIAK Damian Rozgrywający
33 ZABIC Igor Obrotowy
9 ZDRAHALA Ondrej Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl