I Liga Mężczyzn Grupa B(M): UKS Olimp Grodków
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UKS Olimp Grodków | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 22.09.2018
18:00
31:31
(17:15)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | UKS Olimp Grodków 29.09.2018
18:00
30:24
(17:9)
UKS Olimp Grodków | ŚKPR Świdnica 06.10.2018
18:00
27:20
(9:10)
UKS Olimp Grodków | Politechnika Anilana Łódź 13.10.2018
15:00
30:24
(14:15)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | UKS Olimp Grodków 20.10.2018
19:00
19:20
(7:6)
UKS Olimp Grodków | ASPR Zawadzkie 03.11.2018
18:00
23:25
(9:12)
MKS Real-Astromal Leszno | UKS Olimp Grodków 10.11.2018
18:00
26:24
(11:11)
UKS Olimp Grodków | MSPR Siódemka Miedź Legnica 17.11.2018
18:00
31:27
(16:9)
MKS Wieluń | UKS Olimp Grodków 24.11.2018
17:00
28:20
(11:12)
UKS Olimp Grodków | KS Forza Wrocław 01.12.2018
18:00
18:22
(5:11)
WKS Grunwald Poznań | UKS Olimp Grodków 08.12.2018
17:00
24:28
(12:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | UKS Olimp Grodków 25.01.2019
19:00
23:24
(12:12)
UKS Olimp Grodków | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 09.02.2019
18:00
31:33
(17:21)
ŚKPR Świdnica | UKS Olimp Grodków 19.02.2019
19:00
21:27
(10:15)
Politechnika Anilana Łódź | UKS Olimp Grodków 23.02.2019
18:00
30:26
(15:13)
UKS Olimp Grodków | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 02.03.2019
18:00
24:23
(10:10)
ASPR Zawadzkie | UKS Olimp Grodków 16.03.2019
17:00
27:28
(12:15)
UKS Olimp Grodków | MKS Real-Astromal Leszno 23.03.2019
18:00
21:22
(12:10)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | UKS Olimp Grodków 30.03.2019
18:00
30:21
(18:13)
UKS Olimp Grodków | MKS Wieluń 06.04.2019
18:00
21:24
(12:10)
KS Forza Wrocław | UKS Olimp Grodków 13.04.2019
14:00
22:23
(10:12)
UKS Olimp Grodków | WKS Grunwald Poznań 27.04.2019
18:00
28:19
(15:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 50 22 17 5 1 0 676:587
2 MKS Real-Astromal Leszno 47 22 16 6 1 0 577:533
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 47 22 16 6 2 1 605:547
4 MKS Wieluń 46 22 15 7 0 1 579:514
5 UKS Olimp Grodków 35 22 12 10 1 0 550:550
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 35 22 11 11 2 4 592:592
7 KS Forza Wrocław 28 22 9 13 1 2 579:583
8 Politechnika Anilana Łódź 28 22 10 12 3 1 630:651
9 WKS Grunwald Poznań 28 22 9 13 1 2 561:570
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 23 22 7 15 0 2 573:620
11 ASPR Zawadzkie 17 22 6 16 1 0 581:661
12 ŚKPR Świdnica 12 22 4 18 1 1 541:636
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
6 CHMIEL Paweł Skrzydłowy
7 GALUS Krzysztof Skrzydłowy
87 GÓRNY Rafał Rozgrywający
4 HERTEL Denis Rozgrywający
77 KOLANKO Sebastian Skrzydłowy
90 KOSZYK Patryk Skrzydłowy
66 KULEJ Kamil Obrotowy
99 ŁĄGIEWKA Paweł Bramkarz
2 MACIEJEWSKI Maciej Rozgrywający
1 MAŃKO Przemysław Bramkarz
9 MARCYNIUK Tomasz Rozgrywający
13 MIERZWIŃSKI Dawid Rozgrywający
1 MŁOCZYŃSKI Marcin Bramkarz
15 ROGACZEWSKI Kamil Rozgrywający
3 STĘPIEŃ Miłosz Skrzydłowy
95 SZULC Łukasz Obrotowy
20 TURYNIEWICZ Kacper Skrzydłowy
22 UNGIER Marcel Rozgrywający
18 WIŚNIOWIECKI Mateusz Obrotowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl