I Liga Mężczyzn Grupa B(M): UKS Olimp Grodków
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UKS Olimp Grodków | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21.09.2019
18:00
28:30
(11:15)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | UKS Olimp Grodków 28.09.2019
18:00
25:25
(15:11)
UKS Olimp Grodków | Anilana Łódź 05.10.2019
18:00
24:24
(14:10)
KS Stal Gorzów | UKS Olimp Grodków 26.10.2019
16:00
32:17
(12:6)
UKS Olimp Grodków | WKS Śląsk Forza Wrocław 19.10.2019
18:00
22:29
(10:15)
UKS Olimp Grodków | MSPR Siódemka Miedź Legnica 02.11.2019
18:00
23:23
(15:12)
WKS Grunwald Poznań | UKS Olimp Grodków 09.11.2019
18:00
29:25
(14:11)
UKS Olimp Grodków | MKS Wieluń 16.11.2019
18:00
26:21
(10:13)
SPR Bór Oborniki Śląskie | UKS Olimp Grodków 23.11.2019
18:00
30:30
(16:15)
UKS Olimp Grodków | PKM Zachód AZS UZ 30.11.2019
18:00
29:29
(15:14)
MKS Real-Astromal Leszno | UKS Olimp Grodków 07.12.2019
18:00
29:24
(12:11)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | UKS Olimp Grodków 08.02.2020
18:00
25:26
(8:14)
UKS Olimp Grodków | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 15.02.2020
18:00
25:26
(15:15)
Anilana Łódź | UKS Olimp Grodków 22.02.2020
18:00
35:25
(18:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KS Stal Gorzów 34 14 11 3 1 2 427:364
2 WKS Grunwald Poznań 33 14 11 3 1 1 369:348
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 32 14 11 3 2 1 423:364
4 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 31 14 10 4 1 2 405:383
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 24 13 8 5 1 1 331:299
6 MKS Wieluń 22 14 8 6 2 0 368:354
7 PKM Zachód AZS UZ 16 14 5 9 0 1 383:407
8 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 16 14 5 9 0 1 388:421
9 UKS Olimp Grodków 15 14 6 8 4 1 349:387
10 Anilana Łódź 13 14 4 10 0 1 395:394
11 MKS Real-Astromal Leszno 9 14 3 11 0 0 333:383
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 4 13 1 12 0 1 373:440
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
1 BALCEREK Dawid Bramkarz
22 BERNAŚ Michał Rozgrywający
6 CHMIEL Paweł Skrzydłowy
25 DASZCZENKO Michał Rozgrywający
21 GAJDA Kacper Obrotowy
4 HERTEL Denis Rozgrywający
8 JUROS Krzysztof Rozgrywający
77 KOLANKO Sebastian Skrzydłowy
1 ŁĄGIEWKA Paweł Bramkarz
13 MIERZWIŃSKI Dawid Rozgrywający
9 MIGOŃ Jakub Rozgrywający
90 PROKOP Paweł Rozgrywający
15 ROGACZEWSKI Kamil Skrzydłowy
33 SAWICKI Paweł Obrotowy
SCISŁOWICZ Michał Skrzydłowy
SKRABURSKI Dariusz Rozgrywający
STEFANI Filip Rozgrywający
3 STĘPIEŃ Miłosz Skrzydłowy
95 SZULC Łukasz Obrotowy
17 ŚWIERCZYŃSKI Rafał Rozgrywający
18 WIŚNIOWIECKI Mateusz Obrotowy
88 ZAJĄC Damian Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl