PGNiG Superliga Kobiet(K): MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KPR Gminy Kobierzyce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 07.09.2019
17:00
21:22
(8:10)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EKS Start Elbląg 14.09.2019
17:00
21:24
(11:13)
Metraco Zagłębie Lubin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 18.09.2019
18:30
31:18
(15:10)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | MKS Perła Lublin 09.10.2019
18:00
21:26
(8:13)
Młyny Stoisław Koszalin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 20.10.2019
16:00
31:23
(14:11)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EUROBUD JKS Jarosław 23.10.2019
18:00
25:21
(15:9)
KPR Ruch Chorzów | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26.10.2019
17:00
30:25
(14:8)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Gminy Kobierzyce 03.11.2019
17:00
21:24
(10:11)
EKS Start Elbląg | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 09.11.2019
17:00
33:30
(13:13)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Metraco Zagłębie Lubin 16.11.2019
17:00
19:32
(9:16)
MKS Perła Lublin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 03.01.2020
17:00
22:13
(9:5)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Młyny Stoisław Koszalin 11.01.2020
17:00
16:27
(7:16)
EUROBUD JKS Jarosław | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 18.01.2020
18:00
26:32
(12:16)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Ruch Chorzów 25.01.2020
17:00
22:24
(10:11)
KPR Gminy Kobierzyce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 01.02.2020
18:00
30:24
(11:12)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EKS Start Elbląg 07.02.2020
18:30
26:32
(9:14)
Metraco Zagłębie Lubin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 15.02.2020
16:00
35:16
(16:5)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | MKS Perła Lublin 22.02.2020
17:00
19:30
(10:14)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS Perła Lublin 47 18 16 2 1 0 508:404
2 Metraco Zagłębie Lubin 43 18 15 3 2 0 497:413
3 KPR Gminy Kobierzyce 36 18 12 6 0 0 481:445
4 EUROBUD JKS Jarosław 26 18 9 9 2 1 516:521
5 EKS Start Elbląg 25 18 8 10 0 1 478:499
6 Młyny Stoisław Koszalin 24 18 7 11 0 3 468:449
7 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 9 18 3 15 0 0 393:499
8 KPR Ruch Chorzów 6 18 2 16 0 0 439:550
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
51 BELMAS Vladislava Skrzydłowy
23 CHARZYŃSKA Edyta Rozgrywający
19 CIURA Patrycja Skrzydłowy
14 DORSZ Aleksandra Obrotowy
57 GAJEWSKA Zuzanna Skrzydłowy
5 JOIA Danielle Rozgrywający
7 KLONOWSKA Sylwia Obrotowy
1 KOLASIŃSKA Natalia Bramkarz
11 KOPERTOWSKA Monika Rozgrywający
91 MACEDO Vitoria Rozgrywający
16 OPELT Daria Bramkarz
9 ORESZCZUK Aleksandra Skrzydłowy
99 PODZIMOWSKA Weronika Obrotowy
6 ROSZAK Romana Rozgrywający
69 SARNECKA Karolina Bramkarz
8 SENDERKIEWICZ Żaneta Rozgrywający
36 SOBECKA Lucyna Rozgrywający
21 SZYNKARUK Daria Skrzydłowy
17 WASILEWSKA Anna Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl