I Liga Kobiet Grupa A(K): AZS-AWF Warszawa
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS-AWF Warszawa | ChKS PŁ 14.09.2019
17:00
29:23
(14:6)
SMS ZPRP I Płock | AZS-AWF Warszawa 21.09.2019
17:30
26:29
(11:19)
AZS-AWF Warszawa | MMKS Jutrzenka Płock 12.10.2019
17:30
31:34
(15:16)
AZS Uniwersytet Warszawski | AZS-AWF Warszawa 18.10.2019
18:30
19:34
(8:18)
AZS-AWF Warszawa | MTS Kwidzyn 26.10.2019
17:30
30:25
(13:12)
WKPR Wesoła Warszawa | AZS-AWF Warszawa 30.10.2019
18:30
28:17
(15:10)
AZS-AWF Warszawa | MKS Karczew 09.11.2019
18:00
30:26
(17:13)
SMS ZPRP II Płock | AZS-AWF Warszawa 13.11.2019
18:00
35:20
(18:9)
AZS-AWF Warszawa | UKS Varsovia Warszawa 27.11.2019
18:30
27:26
(15:11)
MKS AZS UMCS Lublin | AZS-AWF Warszawa 08.12.2019
13:30
27:29
(15:14)
AZS-AWF Warszawa | SPR Sambor Tczew 11.12.2019
18:30
27:38
(11:21)
KS Kościerzyna | AZS-AWF Warszawa 14.12.2019
14:00
36:30
(18:13)
ChKS PŁ | AZS-AWF Warszawa 08.03.2020
17:00
27:30
(15:15)
AZS-AWF Warszawa | SMS ZPRP I Płock 12.01.2020
17:00
26:19
(11:9)
MMKS Jutrzenka Płock | AZS-AWF Warszawa 01.02.2020
17:00
30:27
(16:14)
AZS-AWF Warszawa | AZS Uniwersytet Warszawski 05.02.2020
18:30
38:21
(15:13)
MTS Kwidzyn | AZS-AWF Warszawa 28.02.2020
19:00
27:29
(12:15)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR Sambor Tczew 48 18 16 2 0 0 576:410
2 UKS Varsovia Warszawa 47 18 16 2 1 0 645:431
3 KS Kościerzyna 46 18 15 3 0 1 631:464
4 MMKS Jutrzenka Płock 39 17 13 4 0 0 509:470
5 SMS ZPRP II Płock 34 17 11 6 0 1 515:427
6 AZS-AWF Warszawa 33 17 11 6 0 0 483:467
7 MTS Kwidzyn 23 18 8 10 1 0 501:546
8 MKS AZS UMCS Lublin 19 17 6 11 0 1 434:462
9 WKPR Wesoła Warszawa 18 18 6 12 0 0 446:487
10 SMS ZPRP I Płock 15 17 5 12 0 0 472:521
11 ChKS PŁ 12 18 4 14 0 0 403:524
12 MKS Karczew 11 18 4 14 1 0 432:520
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 19 0 19 0 0 400:718
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
32 BERLIŃSKA Magdalena Rozgrywający
98 BILIK Julia Rozgrywający
6 CHRAPUSTA Magdalena Rozgrywający
FLORCZYK Kinga Skrzydłowy
GAŁAS Zuzanna Skrzydłowy
11 GIERSZEWSKA Klaudia Rozgrywający
7 GRANICKA Małgorzata Rozgrywający
99 HASE Agnieszka Bramkarz
15 JABŁOŃSKA Julita Skrzydłowy
24 KANIA Małgorzata Rozgrywający
63 KOWALKOWSKA Oliwia Obrotowy
25 KOZAK Patrycja Rozgrywający
KRAWCZYK Małgorzata Rozgrywający
27 KRZYŻAK Aleksandra Obrotowy
1 KUZON Olga Bramkarz
92 KUŹMICKA Agnieszka Bramkarz
23 LASEK Paulina Rozgrywający
4 LEWANDOWSKA Olga Rozgrywający
3 MACIEJEWSKA Izabela Skrzydłowy
26 MACIKOWSKA Dominika Rozgrywający
9 MARZEWSKA Joanna Rozgrywający
21 NAWARA Laura Rozgrywający
30 PANKANIN Klaudia Skrzydłowy
5 SKUPIEŃ Katarzyna Rozgrywający
91 STĘPNIAK Ariana Bramkarz
13 SZCZEPANIK Nikola Skrzydłowy
10 SZCZUKOCKA Sara Skrzydłowy
22 ŚCIERNICKA Kornelia Obrotowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl