I Liga Kobiet Grupa A(K): WKPR Wesoła Warszawa
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
WKPR Wesoła Warszawa | UKS Varsovia Warszawa 18.09.2019
18:30
27:34
(13:15)
MKS AZS UMCS Lublin | WKPR Wesoła Warszawa 21.09.2019
18:00
29:21
(15:15)
WKPR Wesoła Warszawa | SPR Sambor Tczew 05.10.2019
17:00
21:28
(9:11)
KS Kościerzyna | WKPR Wesoła Warszawa 13.10.2019
15:00
30:23
(14:13)
WKPR Wesoła Warszawa | ChKS PŁ 19.10.2019
17:00
33:24
(15:13)
SMS ZPRP I Płock | WKPR Wesoła Warszawa 13.11.2019
15:30
30:27
(16:16)
WKPR Wesoła Warszawa | AZS-AWF Warszawa 30.10.2019
18:30
28:17
(15:10)
MMKS Jutrzenka Płock | WKPR Wesoła Warszawa 09.11.2019
16:00
24:19
(9:11)
WKPR Wesoła Warszawa | AZS Uniwersytet Warszawski 17.11.2019
12:00
33:19
(19:10)
MTS Kwidzyn | WKPR Wesoła Warszawa 01.12.2019
14:00
27:24
(11:12)
WKPR Wesoła Warszawa | MKS Karczew 10.12.2019
19:30
23:22
(14:7)
SMS ZPRP II Płock | WKPR Wesoła Warszawa 14.12.2019
17:30
36:22
(21:11)
UKS Varsovia Warszawa | WKPR Wesoła Warszawa 15.01.2020
18:30
36:21
(21:13)
WKPR Wesoła Warszawa | MKS AZS UMCS Lublin 11.01.2020
19:00
28:24
(16:12)
SPR Sambor Tczew | WKPR Wesoła Warszawa 18.01.2020
16:00
29:21
(17:7)
WKPR Wesoła Warszawa | KS Kościerzyna 01.02.2020
17:00
17:26
(7:10)
ChKS PŁ | WKPR Wesoła Warszawa 16.02.2020
17:00
27:22
(11:12)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Varsovia Warszawa 47 17 16 1 1 0 623:404
2 SPR Sambor Tczew 45 17 15 2 0 0 549:388
3 KS Kościerzyna 43 17 14 3 0 1 596:441
4 MMKS Jutrzenka Płock 36 16 12 4 0 0 477:446
5 SMS ZPRP II Płock 31 15 10 5 0 1 459:369
6 AZS-AWF Warszawa 27 15 9 6 0 0 424:413
7 MTS Kwidzyn 23 17 8 9 1 0 474:517
8 MKS AZS UMCS Lublin 19 17 6 11 0 1 434:462
9 SMS ZPRP I Płock 15 16 5 11 0 0 447:485
10 WKPR Wesoła Warszawa 15 17 5 12 0 0 410:462
11 ChKS PŁ 12 16 4 12 0 0 352:463
12 MKS Karczew 8 16 3 13 1 0 378:463
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 18 0 18 0 0 376:686
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
17 ADAMOWICZ Karolina Skrzydłowy
31 ANDRZEJEWSKA Paulina Rozgrywający
2 BIAŁOWĄS Kamila Rozgrywający
9 BRYL-PROKOP Karolina Skrzydłowy
7 CHMIELECKA Anna Rozgrywający
13 GIERS Klaudia Rozgrywający
GOLUCH Elżbieta Skrzydłowy
GRABOWSKA Natalia Rozgrywający
9 GUTOWSKA Julia Rozgrywający
28 JACKIEWICZ Karolina Rozgrywający
14 KOSIOREK Magdalena Obrotowy
KRAWCZYK Katarzyna Bramkarz
3 KUBRAK Rachela Rozgrywający
16 MAURYNA Maryia Bramkarz
15 MAZUR Natalia Skrzydłowy
21 MIERZEJEWSKA Joanna Rozgrywający
6 MUSIAŁ Marta Skrzydłowy
8 NOSECKA Katarzyna Skrzydłowy
1 OSIŃSKA Eliza Bramkarz
11 ROBAK Aleksandra Skrzydłowy
5 SKOCZEŃ Patrycja Obrotowy
88 SZYBIŃSKA Karolina Skrzydłowy
YILMAZ Jaśmina Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl